Súhrn
- Vznik
- 03. 11. 200719 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 445 339 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BanBar, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36852112
- daňové identifikačné číslo
- 2022476654
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Palackého 1, 040 01 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Juhokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 11. 2007
- V registri
- 19 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 20654/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 899392
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti | 03. 11. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 03. 11. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 03. 11. 2007 | — |
| prevádzkovanie a prenájom odstavných plôch pre motorové vozidlá ak slúžia na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľností | 03. 11. 2007 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 03. 11. 2007 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 03. 11. 2007 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľných živností | 03. 11. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb | 03. 11. 2007 | — |
| prevádzkovanie neverejného skladu | 03. 11. 2007 | — |
| preklad nákladov | 03. 11. 2007 | — |
| vydavateľská činnosť | 03. 11. 2007 | — |
| marketing a manažment | 03. 11. 2007 | — |
| upratovacie práce a čistenie budov | 03. 11. 2007 | — |
| faktoring a forfaiting | 03. 11. 2007 | — |
| finančný leasing | 03. 11. 2007 | — |
| baliace činnosti | 03. 11. 2007 | — |
| maliarske a natieračské práce | 03. 11. 2007 | — |
| demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy | 03. 11. 2007 | — |
| organizácia školení, kurzov, seminárov a výstav | 03. 11. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 03. 11. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 03. 11. 2007 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľných živností | 03. 11. 2007 | — |
| správa bytového a nebytového fondu | 03. 11. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 03. 11. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 03. 11. 2007 | — |
| výskum trhu a verejnej mienky | 03. 11. 2007 | — |
| prevádzka športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 03. 11. 2007 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 03. 11. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022476654 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 zvýšila zisk z nuly na 1 116 € a zvýšila tržby z nuly na 445,3 tisíc eur.
Tržby
445 339 €
Výsledok hospodárenia
1 116 €
Aktíva
95 594 €
▲ 2 140,3 %Vlastné imanie
4 007 €
▲ 49,6 %Zadlženosť
95,8 %
Hrubá marža
0,3 %
Čistá marža
0,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3,9 tis. | 3,9 tis. | 295 | 0 | 445,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −1,3 tis. | −947 | −3,1 tis. | 0 | 1,1 tis. |
| Aktíva | 7,6 tis. | 7 tis. | 4,3 tis. | 4,3 tis. | 95,6 tis. |
| Vlastné imanie | 6,7 tis. | 5,8 tis. | 2,7 tis. | 2,7 tis. | 4 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 480 | 480 | 0 | 297 |
| Zadlženosť | 11,8 % | 16,6 % | 37,2 % | 37,2 % | 95,8 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 445,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 95,6 tis.
- Vlastné imanie
- 4 tis.
- Daň z príjmu
- 297
- Zadlženosť
- 95,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 4,3 tis.
- Vlastné imanie
- 2,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 37,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 295
- Výsledok hospodárenia
- −3,1 tis.
- Aktíva
- 4,3 tis.
- Vlastné imanie
- 2,7 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 37,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 3,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −947
- Aktíva
- 7 tis.
- Vlastné imanie
- 5,8 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 16,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 3,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,3 tis.
- Aktíva
- 7,6 tis.
- Vlastné imanie
- 6,7 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 11,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.