Súhrn
- Vznik
- 25. 10. 200719 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 0 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- UNICOM JIV, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36850551
- daňové identifikačné číslo
- 2022481516
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Učňovská 6/574, 04015 Košice-Šaca, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Šacaokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 25. 10. 2007
- V registri
- 19 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 27897/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1075320
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností, | 25. 10. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností, | 25. 10. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v stavebníctve v rozsahu voľnej živnosti, | 25. 10. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 25. 10. 2007 | — |
| sprostredkovanie dopravy v rozsahu voľnej živnosti, | 25. 10. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností, | 25. 10. 2007 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 25. 10. 2007 | — |
| organizovanie výstav, | 25. 10. 2007 | — |
| organizovanie seminárov a školení v rozsahu voľných živností, | 25. 10. 2007 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 25. 10. 2007 | — |
| skladovanie a uskladňovanie okrem prevádzkovania verejných skladov, | 25. 10. 2007 | — |
| prenájom reklamných plôch, | 25. 10. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností, pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby s ním spojené, | 25. 10. 2007 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov, | 25. 10. 2007 | — |
| tvorba cien a rozpočtov v stavebníctve, | 25. 10. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti, | 25. 10. 2007 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností, | 25. 10. 2007 | — |
| mäsiarstvo, | 18. 03. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022481516 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 prehĺbila stratu na −720 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−720 €
▼ 914,1 %Aktíva
30 816 €
▼ 0,8 %Vlastné imanie
−3 095 902 €
bez zmenyZadlženosť
10 146,4 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −28,8 tis. | −51,3 tis. | −73 | −71 | −720 |
| Aktíva | 94 tis. | 42,7 tis. | 31,1 tis. | 31,1 tis. | 30,8 tis. |
| Vlastné imanie | −3,04 mil. | −3,1 mil. | −3,1 mil. | −3,1 mil. | −3,1 mil. |
| Daň z príjmu | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 3 339,0 % | 7 356,2 % | 10 042,2 % | 10 065,2 % | 10 146,4 % |
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −720
- Aktíva
- 30,8 tis.
- Vlastné imanie
- −3,1 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 10 146,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −71
- Aktíva
- 31,1 tis.
- Vlastné imanie
- −3,1 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 10 065,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −73
- Aktíva
- 31,1 tis.
- Vlastné imanie
- −3,1 mil.
- Daň z príjmu
- 1
- Zadlženosť
- 10 042,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −51,3 tis.
- Aktíva
- 42,7 tis.
- Vlastné imanie
- −3,1 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 7 356,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −28,8 tis.
- Aktíva
- 94 tis.
- Vlastné imanie
- −3,04 mil.
- Daň z príjmu
- 4
- Zadlženosť
- 3 339,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.