prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

CENTRUM Sv. HUBERT s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36847895aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 10. 200719 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
2 056 343 €2017

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CENTRUM Sv. HUBERT s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36847895
daňové identifikačné číslo
2022461881
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
A. Ďateľa 2, 94911 Nitra, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 10. 2007
V registri
19 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 20859/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
414177
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností16. 10. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností16. 10. 2007—
sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti16. 10. 2007—
pohostinská činnosť16. 10. 2007—
predaj alkoholických a nealkoholických nápojov na priamu konzumáciu16. 10. 2007—
ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností16. 10. 2007—
upratovacie práce16. 10. 2007—
výroba krmných zmesí16. 10. 2007—
prenájom nehnuteľností vrátane bytového hospodárstva spojený s poskytovaním iných než základných služieb16. 10. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022461881: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022461881Obdobia daňových registráciíDIČ 2022461881: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022461881Obdobia daňových registráciíDIČ 2022461881: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022461881
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202246188110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2017 zvýšila zisk o ▲1 000 % na 26 737 € a zvýšila tržby o ▲45 % na 2,06 mil. €.

Tržby

2 056 343 €

▲ 44,6 %

Výsledok hospodárenia

26 737 €

▲ 1 000,3 %

Aktíva

536 874 €

▲ 37,4 %

Vlastné imanie

15 369 €

▲ 131,8 %

Zadlženosť

97,1 %

Hrubá marža

1,4 %

Čistá marža

1,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 50 253 €. 2015: údaj neuvedený. 2016: tržby 1 422 363 €. 2017: tržby 2 056 343 €.2,5 mil.1,25 mil.050,3 tis.1,42 mil.2,06 mil.2014201520162017Tržby2014: tržby 50 253 €. 2015: údaj neuvedený. 2016: tržby 1 422 363 €. 2017: tržby 2 056 343 €.2,5 mil.1,25 mil.050,3 tis.1,42 mil.2,06 mil.2014201520162017Tržby2014: tržby 50 253 €. 2015: údaj neuvedený. 2016: tržby 1 422 363 €. 2017: tržby 2 056 343 €.2,5 mil.1,25 mil.020152017

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −22 124 €. 2015: údaj neuvedený. 2016: výsledok hospodárenia 2 430 €. 2017: výsledok hospodárenia 26 737 €.50 tis.0−25 tis.−22,1 tis.+2,4 tis.+26,7 tis.2014201520162017Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −22 124 €. 2015: údaj neuvedený. 2016: výsledok hospodárenia 2 430 €. 2017: výsledok hospodárenia 26 737 €.50 tis.0−25 tis.−22,1 tis.+2,4 tis.+26,7 tis.2014201520162017Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −22 124 €. 2015: údaj neuvedený. 2016: výsledok hospodárenia 2 430 €. 2017: výsledok hospodárenia 26 737 €.50 tis.0−25 tis.20152017

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 79 124 €, vlastné imanie −53 970 €. 2015: údaj neuvedený. 2016: aktíva 390 856 €, vlastné imanie −48 368 €. 2017: aktíva 536 874 €, vlastné imanie 15 369 €.1 mil.0−100 tis.2014201520162017Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 79 124 €, vlastné imanie −53 970 €. 2015: údaj neuvedený. 2016: aktíva 390 856 €, vlastné imanie −48 368 €. 2017: aktíva 536 874 €, vlastné imanie 15 369 €.1 mil.0−100 tis.2014201520162017Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 79 124 €, vlastné imanie −53 970 €. 2015: údaj neuvedený. 2016: aktíva 390 856 €, vlastné imanie −48 368 €. 2017: aktíva 536 874 €, vlastné imanie 15 369 €.1 mil.0−100 tis.2014201520162017

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 73 672 €, zásoby 1 786 €, pohľadávky 2 549 €, finančné účty 1 117 €. 2015: údaj neuvedený. 2016: dlhodobý majetok 85 441 €, zásoby 836 €, pohľadávky 299 847 €, finančné účty 4 677 €. 2017: dlhodobý majetok 100 572 €, zásoby 782 €, pohľadávky 420 325 €, finančné účty 15 195 €.1 mil.500 tis.02014201520162017Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 73 672 €, zásoby 1 786 €, pohľadávky 2 549 €, finančné účty 1 117 €. 2015: údaj neuvedený. 2016: dlhodobý majetok 85 441 €, zásoby 836 €, pohľadávky 299 847 €, finančné účty 4 677 €. 2017: dlhodobý majetok 100 572 €, zásoby 782 €, pohľadávky 420 325 €, finančné účty 15 195 €.1 mil.500 tis.02014201520162017Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 73 672 €, zásoby 1 786 €, pohľadávky 2 549 €, finančné účty 1 117 €. 2015: údaj neuvedený. 2016: dlhodobý majetok 85 441 €, zásoby 836 €, pohľadávky 299 847 €, finančné účty 4 677 €. 2017: dlhodobý majetok 100 572 €, zásoby 782 €, pohľadávky 420 325 €, finančné účty 15 195 €.1 mil.500 tis.02014201520162017
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −53 970 €, dlhodobé záväzky 46 €, krátkodobé záväzky 133 048 €. 2015: údaj neuvedený. 2016: vlastné imanie −48 368 €, dlhodobé záväzky 112 €, krátkodobé záväzky 439 112 €. 2017: vlastné imanie 15 369 €, dlhodobé záväzky 160 €, krátkodobé záväzky 521 345 €.1 mil.0−100 tis.2014201520162017Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −53 970 €, dlhodobé záväzky 46 €, krátkodobé záväzky 133 048 €. 2015: údaj neuvedený. 2016: vlastné imanie −48 368 €, dlhodobé záväzky 112 €, krátkodobé záväzky 439 112 €. 2017: vlastné imanie 15 369 €, dlhodobé záväzky 160 €, krátkodobé záväzky 521 345 €.1 mil.0−100 tis.2014201520162017Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −53 970 €, dlhodobé záväzky 46 €, krátkodobé záväzky 133 048 €. 2015: údaj neuvedený. 2016: vlastné imanie −48 368 €, dlhodobé záväzky 112 €, krátkodobé záväzky 439 112 €. 2017: vlastné imanie 15 369 €, dlhodobé záväzky 160 €, krátkodobé záväzky 521 345 €.1 mil.0−100 tis.2014201520162017
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: údaj neuvedený. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €.5 tis.2,5 tis.09602,9 tis.2,9 tis.2014201520162017Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: údaj neuvedený. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €.5 tis.2,5 tis.09602,9 tis.2,9 tis.2014201520162017Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: údaj neuvedený. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €.5 tis.2,5 tis.020152017
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok
Tržby50,3 tis.—1,42 mil.2,06 mil.
Výsledok hospodárenia−22,1 tis.—2,4 tis.26,7 tis.
Aktíva79,1 tis.—390,9 tis.536,9 tis.
Vlastné imanie−54 tis.—−48,4 tis.15,4 tis.
Daň z príjmu960—2,9 tis.2,9 tis.
Zadlženosť168,2 %—112,4 %97,1 %

2017

Tržby
2,06 mil.
Výsledok hospodárenia
26,7 tis.
Aktíva
536,9 tis.
Vlastné imanie
15,4 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
97,1 %

2016

Tržby
1,42 mil.
Výsledok hospodárenia
2,4 tis.
Aktíva
390,9 tis.
Vlastné imanie
−48,4 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
112,4 %

2015

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
—
Vlastné imanie
—
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
—

2014

Tržby
50,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−22,1 tis.
Aktíva
79,1 tis.
Vlastné imanie
−54 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
168,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API