Súhrn
- Vznik
- 11. 10. 200719 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 208 437 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- REVONITAS GLOBAL s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36846163
- daňové identifikačné číslo
- 2022460451
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Dr. Janského 477/4, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
- Územie
- Žiar nad Hronomokres Žiar nad HronomBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 10. 2007
- V registri
- 19 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 55497/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 704966
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 11. 10. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobochd) v rozsahu voľných živností | 11. 10. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti | 11. 10. 2007 | — |
| reklamná činnosť | 11. 10. 2007 | — |
| poradenská činnosť v rozsahu podnikania | 11. 10. 2007 | — |
| organizovanie kurzov a školení | 11. 10. 2007 | — |
| ťažba, približovanie, porez a zvoz dreva | 11. 10. 2007 | — |
| píliarska výroba a impregnácia dreva | 11. 10. 2007 | — |
| výroba, oprava a okovávanie - palety, drevené obaly | 11. 10. 2007 | — |
| výroba komponentov z dreva - guľatina, laty, brvná | 11. 10. 2007 | — |
| upratovacie práce | 11. 10. 2007 | — |
| spracovanie údajov | 11. 10. 2007 | — |
| kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb) | 11. 10. 2007 | — |
| maliarske a natieračské práce | 11. 10. 2007 | — |
| demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy | 11. 10. 2007 | — |
| vykonávanie zváracích prác (elektrickým oblúkom, plameňom, bodovým a švovým zváraním) | 11. 10. 2007 | — |
| zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov | 11. 10. 2007 | — |
| montáž, rekonštrukcie, údržba elektrických zariadení | 11. 10. 2007 | — |
| služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 03. 07. 2024 | — |
| výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov | 03. 07. 2024 | — |
| prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 03. 07. 2024 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 03. 07. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022460451 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 09. 08. 2026 (rok porušenia 2026).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲69 % na 9 244 € a zvýšila tržby o ▲568 % na 208,4 tisíc eur.
Tržby
208 437 €
▲ 568,0 %Výsledok hospodárenia
9 244 €
▲ 69,1 %Aktíva
122 672 €
▲ 245,0 %Vlastné imanie
20 011 €
▲ 85,8 %Zadlženosť
83,7 %
Hrubá marža
6,1 %
Čistá marža
4,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 31,2 tis. | 208,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −183 | −189 | 631 | 5,5 tis. | 9,2 tis. |
| Aktíva | 7,8 tis. | 7,7 tis. | 7,5 tis. | 35,6 tis. | 122,7 tis. |
| Vlastné imanie | 4,9 tis. | 4,7 tis. | 5,3 tis. | 10,8 tis. | 20 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 1 tis. | 3,4 tis. |
| Zadlženosť | 38,0 % | 39,0 % | 29,0 % | 69,7 % | 83,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 208,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,2 tis.
- Aktíva
- 122,7 tis.
- Vlastné imanie
- 20 tis.
- Daň z príjmu
- 3,4 tis.
- Zadlženosť
- 83,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 31,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,5 tis.
- Aktíva
- 35,6 tis.
- Vlastné imanie
- 10,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 69,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 631
- Aktíva
- 7,5 tis.
- Vlastné imanie
- 5,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 29,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −189
- Aktíva
- 7,7 tis.
- Vlastné imanie
- 4,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 39,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −183
- Aktíva
- 7,8 tis.
- Vlastné imanie
- 4,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 38,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.