prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Čima - M, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36844705zaniknutý 10. 09. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 10. 200717 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
167 575 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Čima - M, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36844705
daňové identifikačné číslo
2022473134
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ružová 310/32, 07632 Borša, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 10. 2007
Zánik
10. 09. 2025
V registri
17 rokov 11 mesiacov
Stav
zaniknutý 10. 09. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 20520/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
949653

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022473134: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022473134Obdobia daňových registráciíDIČ 2022473134: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022473134Obdobia daňových registráciíDIČ 2022473134: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022473134
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202247313410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 06. 2023 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prehĺbila stratu na −53 822 € a zvýšila tržby o ▲7 % na 167,6 tisíc eur.

Tržby

167 575 €

▲ 6,7 %

Výsledok hospodárenia

−53 822 €

▼ 93,6 %

Aktíva

134 731 €

▲ 7,2 %

Vlastné imanie

−120 899 €

▼ 80,2 %

Zadlženosť

189,7 %

Hrubá marža

−32,1 %

Čistá marža

−32,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 198 603 €. 2018: tržby 170 525 €. 2019: tržby 176 170 €. 2020: tržby 157 114 €. 2021: tržby 167 575 €.200 tis.100 tis.0198,6 tis.170,5 tis.176,2 tis.157,1 tis.167,6 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 198 603 €. 2018: tržby 170 525 €. 2019: tržby 176 170 €. 2020: tržby 157 114 €. 2021: tržby 167 575 €.200 tis.100 tis.0198,6 tis.170,5 tis.176,2 tis.157,1 tis.167,6 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 198 603 €. 2018: tržby 170 525 €. 2019: tržby 176 170 €. 2020: tržby 157 114 €. 2021: tržby 167 575 €.200 tis.100 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −8 701 €. 2018: výsledok hospodárenia −37 794 €. 2019: výsledok hospodárenia −27 770 €. 2020: výsledok hospodárenia −27 799 €. 2021: výsledok hospodárenia −53 822 €.0−100 tis.−8,7 tis.−37,8 tis.−27,8 tis.−27,8 tis.−53,8 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −8 701 €. 2018: výsledok hospodárenia −37 794 €. 2019: výsledok hospodárenia −27 770 €. 2020: výsledok hospodárenia −27 799 €. 2021: výsledok hospodárenia −53 822 €.0−100 tis.−8,7 tis.−37,8 tis.−27,8 tis.−27,8 tis.−53,8 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −8 701 €. 2018: výsledok hospodárenia −37 794 €. 2019: výsledok hospodárenia −27 770 €. 2020: výsledok hospodárenia −27 799 €. 2021: výsledok hospodárenia −53 822 €.0−100 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 117 933 €, vlastné imanie 66 286 €. 2018: aktíva 113 695 €, vlastné imanie −11 508 €. 2019: aktíva 121 454 €, vlastné imanie −39 279 €. 2020: aktíva 125 634 €, vlastné imanie −67 078 €. 2021: aktíva 134 731 €, vlastné imanie −120 899 €.200 tis.0−200 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 117 933 €, vlastné imanie 66 286 €. 2018: aktíva 113 695 €, vlastné imanie −11 508 €. 2019: aktíva 121 454 €, vlastné imanie −39 279 €. 2020: aktíva 125 634 €, vlastné imanie −67 078 €. 2021: aktíva 134 731 €, vlastné imanie −120 899 €.200 tis.0−200 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 117 933 €, vlastné imanie 66 286 €. 2018: aktíva 113 695 €, vlastné imanie −11 508 €. 2019: aktíva 121 454 €, vlastné imanie −39 279 €. 2020: aktíva 125 634 €, vlastné imanie −67 078 €. 2021: aktíva 134 731 €, vlastné imanie −120 899 €.200 tis.0−200 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 33 287 €, zásoby 79 921 €, pohľadávky 1 984 €, finančné účty 2 741 €. 2018: dlhodobý majetok 33 177 €, zásoby 79 921 €, pohľadávky 1 €, finančné účty 596 €. 2019: dlhodobý majetok 33 177 €, zásoby 79 921 €, pohľadávky 6 865 €, finančné účty 1 491 €. 2020: dlhodobý majetok 33 177 €, zásoby 79 921 €, pohľadávky 10 269 €, finančné účty 2 267 €. 2021: dlhodobý majetok 33 177 €, zásoby 79 921 €, pohľadávky 21 511 €, finančné účty 122 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 33 287 €, zásoby 79 921 €, pohľadávky 1 984 €, finančné účty 2 741 €. 2018: dlhodobý majetok 33 177 €, zásoby 79 921 €, pohľadávky 1 €, finančné účty 596 €. 2019: dlhodobý majetok 33 177 €, zásoby 79 921 €, pohľadávky 6 865 €, finančné účty 1 491 €. 2020: dlhodobý majetok 33 177 €, zásoby 79 921 €, pohľadávky 10 269 €, finančné účty 2 267 €. 2021: dlhodobý majetok 33 177 €, zásoby 79 921 €, pohľadávky 21 511 €, finančné účty 122 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 33 287 €, zásoby 79 921 €, pohľadávky 1 984 €, finančné účty 2 741 €. 2018: dlhodobý majetok 33 177 €, zásoby 79 921 €, pohľadávky 1 €, finančné účty 596 €. 2019: dlhodobý majetok 33 177 €, zásoby 79 921 €, pohľadávky 6 865 €, finančné účty 1 491 €. 2020: dlhodobý majetok 33 177 €, zásoby 79 921 €, pohľadávky 10 269 €, finančné účty 2 267 €. 2021: dlhodobý majetok 33 177 €, zásoby 79 921 €, pohľadávky 21 511 €, finančné účty 122 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 66 286 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 51 642 €. 2018: vlastné imanie −11 508 €, dlhodobé záväzky 65 019 €, krátkodobé záväzky 60 184 €. 2019: vlastné imanie −39 279 €, dlhodobé záväzky 92 732 €, krátkodobé záväzky 68 001 €. 2020: vlastné imanie −67 078 €, dlhodobé záväzky 40 935 €, krátkodobé záväzky 151 777 €. 2021: vlastné imanie −120 899 €, dlhodobé záväzky 102 092 €, krátkodobé záväzky 153 538 €.500 tis.0−200 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 66 286 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 51 642 €. 2018: vlastné imanie −11 508 €, dlhodobé záväzky 65 019 €, krátkodobé záväzky 60 184 €. 2019: vlastné imanie −39 279 €, dlhodobé záväzky 92 732 €, krátkodobé záväzky 68 001 €. 2020: vlastné imanie −67 078 €, dlhodobé záväzky 40 935 €, krátkodobé záväzky 151 777 €. 2021: vlastné imanie −120 899 €, dlhodobé záväzky 102 092 €, krátkodobé záväzky 153 538 €.500 tis.0−200 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 66 286 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 51 642 €. 2018: vlastné imanie −11 508 €, dlhodobé záväzky 65 019 €, krátkodobé záväzky 60 184 €. 2019: vlastné imanie −39 279 €, dlhodobé záväzky 92 732 €, krátkodobé záväzky 68 001 €. 2020: vlastné imanie −67 078 €, dlhodobé záväzky 40 935 €, krátkodobé záväzky 151 777 €. 2021: vlastné imanie −120 899 €, dlhodobé záväzky 102 092 €, krátkodobé záväzky 153 538 €.500 tis.0−200 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby198,6 tis.170,5 tis.176,2 tis.157,1 tis.167,6 tis.
Výsledok hospodárenia−8,7 tis.−37,8 tis.−27,8 tis.−27,8 tis.−53,8 tis.
Aktíva117,9 tis.113,7 tis.121,5 tis.125,6 tis.134,7 tis.
Vlastné imanie66,3 tis.−11,5 tis.−39,3 tis.−67,1 tis.−120,9 tis.
Daň z príjmu9600000
Zadlženosť43,8 %110,1 %132,3 %153,4 %189,7 %

aj 2015–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
167,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−53,8 tis.
Aktíva
134,7 tis.
Vlastné imanie
−120,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
189,7 %

2020

Tržby
157,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−27,8 tis.
Aktíva
125,6 tis.
Vlastné imanie
−67,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
153,4 %

2019

Tržby
176,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−27,8 tis.
Aktíva
121,5 tis.
Vlastné imanie
−39,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
132,3 %

2018

Tržby
170,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−37,8 tis.
Aktíva
113,7 tis.
Vlastné imanie
−11,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
110,1 %

2017

Tržby
198,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,7 tis.
Aktíva
117,9 tis.
Vlastné imanie
66,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
43,8 %

aj 2015–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API