prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

First Position s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36844632aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 10. 200719 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
823 860 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
First Position s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36844632
daňové identifikačné číslo
2022464026
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Nám.Sv. Imricha 500/6, 94301 Štúrovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 10. 2007
V registri
19 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 23329/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
403296
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností09. 10. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností09. 10. 2007—
nákladná cestná doprava vozidlami s celkovou hmotnostou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla09. 10. 2007—
osobná cestná doprava vozidlami s celkovou obsaditeľnosťou do 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužby09. 10. 2007—
prenájom, požičiavanie, nákup a predaj motorových vozidiel, motocyklov, dopravných prostriedkov pre vodnú dopravu09. 10. 2007—
leasingová činnosť v rozsahu voľných živností09. 10. 2007—
poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software) so súhlasom autora09. 10. 2007—
poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware)09. 10. 2007—
grafické práce na počítači podľa predlohy09. 10. 2007—
kompletná počítačová príprava a výroba podkladov pre tlač09. 10. 2007—
kopírovacie a rozmnožovacie služby09. 10. 2007—
administratívne práce09. 10. 2007—
automatizované spracovanie údajov09. 10. 2007—
fotografické služby09. 10. 2007—
distribúcia nahratých video a audionosičov so súhlasom autora09. 10. 2007—
prenájom výpočtovej a kancelárskej techniky09. 10. 2007—
opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov, počítačov a komponentov09. 10. 2007—
viazanie kníh a konečné spracovanie09. 10. 2007—
vydavateľská činnosť (kníh, novín, časopisov, periodických publikácií) a propagácia09. 10. 2007—
výroba a spracovanie filmov a videa09. 10. 2007—
organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych, kultúrno - spoločenských a umeleckých podujatí, kurzov a seminárov v rozsahu voľných živností09. 10. 2007—
ozvučenie a osvetlovanie podujatí09. 10. 2007—
prieskum trhu a verejnej mienky09. 10. 2007—
reklamná, propagačná, inzertná a výstavnícka činnosť09. 10. 2007—
skladovanie a uskladňovanie v rozsahu voľných živností09. 10. 2007—
baliace činnosti09. 10. 2007—
vedenie účtovníctva09. 10. 2007—
faktoring a forfaiting09. 10. 2007—
činnosť organizačných a ekonomických poradcov09. 10. 2007—
sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností09. 10. 2007—
podnikateľské poradenstvo v predmetoch podnikania v rozsahu voľných živností09. 10. 2007—
prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti09. 10. 2007—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom09. 10. 2007—
upratovacie práce09. 10. 2007—
navrhovanie www stránok a ich následná aktualizácia, prevádzkovanie webshopov09. 10. 2007—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla27. 08. 2008—
čistiace a upratovacie služby27. 08. 2008—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu27. 08. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022464026: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022464026Obdobia daňových registráciíDIČ 2022464026: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022464026Obdobia daňových registráciíDIČ 2022464026: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022464026
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202246402610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prepadlo do straty −539 € a zvýšila tržby o ▲4 % na 823,9 tisíc eur.

Tržby

823 860 €

▲ 4,4 %

Výsledok hospodárenia

−539 €

▼ 2 795,0 %

Aktíva

2 128 154 €

▲ 22,8 %

Vlastné imanie

32 327 €

▼ 1,6 %

Zadlženosť

98,5 %

Hrubá marža

−0,1 %

Čistá marža

−0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 582 815 €. 2017: tržby 470 007 €. 2018: tržby 525 642 €. 2019: tržby 789 389 €. 2020: tržby 823 860 €.1 mil.500 tis.0582,8 tis.470 tis.525,6 tis.789,4 tis.823,9 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 582 815 €. 2017: tržby 470 007 €. 2018: tržby 525 642 €. 2019: tržby 789 389 €. 2020: tržby 823 860 €.1 mil.500 tis.0582,8 tis.470 tis.525,6 tis.789,4 tis.823,9 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 582 815 €. 2017: tržby 470 007 €. 2018: tržby 525 642 €. 2019: tržby 789 389 €. 2020: tržby 823 860 €.1 mil.500 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −7 263 €. 2017: výsledok hospodárenia −621 €. 2018: výsledok hospodárenia −48 959 €. 2019: výsledok hospodárenia 20 €. 2020: výsledok hospodárenia −539 €.200−50 tis.−7,3 tis.−621−49 tis.+20−53920162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −7 263 €. 2017: výsledok hospodárenia −621 €. 2018: výsledok hospodárenia −48 959 €. 2019: výsledok hospodárenia 20 €. 2020: výsledok hospodárenia −539 €.200−50 tis.−7,3 tis.−621−49 tis.+20−53920162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −7 263 €. 2017: výsledok hospodárenia −621 €. 2018: výsledok hospodárenia −48 959 €. 2019: výsledok hospodárenia 20 €. 2020: výsledok hospodárenia −539 €.200−50 tis.−539201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 1 385 566 €, vlastné imanie 32 426 €. 2017: aktíva 1 378 349 €, vlastné imanie 31 805 €. 2018: aktíva 1 327 534 €, vlastné imanie 32 847 €. 2019: aktíva 1 732 482 €, vlastné imanie 32 866 €. 2020: aktíva 2 128 154 €, vlastné imanie 32 327 €.2,5 mil.1,25 mil.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 1 385 566 €, vlastné imanie 32 426 €. 2017: aktíva 1 378 349 €, vlastné imanie 31 805 €. 2018: aktíva 1 327 534 €, vlastné imanie 32 847 €. 2019: aktíva 1 732 482 €, vlastné imanie 32 866 €. 2020: aktíva 2 128 154 €, vlastné imanie 32 327 €.2,5 mil.1,25 mil.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 1 385 566 €, vlastné imanie 32 426 €. 2017: aktíva 1 378 349 €, vlastné imanie 31 805 €. 2018: aktíva 1 327 534 €, vlastné imanie 32 847 €. 2019: aktíva 1 732 482 €, vlastné imanie 32 866 €. 2020: aktíva 2 128 154 €, vlastné imanie 32 327 €.2,5 mil.1,25 mil.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 53 936 €, zásoby 347 690 €, pohľadávky 964 909 €, finančné účty 19 031 €. 2017: dlhodobý majetok 50 096 €, zásoby 324 408 €, pohľadávky 966 913 €, finančné účty 36 932 €. 2018: dlhodobý majetok 46 256 €, zásoby 236 937 €, pohľadávky 1 038 006 €, finančné účty 6 335 €. 2019: dlhodobý majetok 42 416 €, zásoby 416 463 €, pohľadávky 1 265 566 €, finančné účty 8 037 €. 2020: dlhodobý majetok 41 137 €, zásoby 94 663 €, pohľadávky 2 021 985 €, finančné účty −29 631 €.2,5 mil.0−50 tis.20162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 53 936 €, zásoby 347 690 €, pohľadávky 964 909 €, finančné účty 19 031 €. 2017: dlhodobý majetok 50 096 €, zásoby 324 408 €, pohľadávky 966 913 €, finančné účty 36 932 €. 2018: dlhodobý majetok 46 256 €, zásoby 236 937 €, pohľadávky 1 038 006 €, finančné účty 6 335 €. 2019: dlhodobý majetok 42 416 €, zásoby 416 463 €, pohľadávky 1 265 566 €, finančné účty 8 037 €. 2020: dlhodobý majetok 41 137 €, zásoby 94 663 €, pohľadávky 2 021 985 €, finančné účty −29 631 €.2,5 mil.0−50 tis.20162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 53 936 €, zásoby 347 690 €, pohľadávky 964 909 €, finančné účty 19 031 €. 2017: dlhodobý majetok 50 096 €, zásoby 324 408 €, pohľadávky 966 913 €, finančné účty 36 932 €. 2018: dlhodobý majetok 46 256 €, zásoby 236 937 €, pohľadávky 1 038 006 €, finančné účty 6 335 €. 2019: dlhodobý majetok 42 416 €, zásoby 416 463 €, pohľadávky 1 265 566 €, finančné účty 8 037 €. 2020: dlhodobý majetok 41 137 €, zásoby 94 663 €, pohľadávky 2 021 985 €, finančné účty −29 631 €.2,5 mil.0−50 tis.20162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 32 426 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 353 140 €. 2017: vlastné imanie 31 805 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 346 544 €. 2018: vlastné imanie 32 847 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 294 687 €. 2019: vlastné imanie 32 866 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 699 616 €. 2020: vlastné imanie 32 327 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 095 827 €.2,5 mil.1,25 mil.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 32 426 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 353 140 €. 2017: vlastné imanie 31 805 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 346 544 €. 2018: vlastné imanie 32 847 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 294 687 €. 2019: vlastné imanie 32 866 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 699 616 €. 2020: vlastné imanie 32 327 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 095 827 €.2,5 mil.1,25 mil.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 32 426 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 353 140 €. 2017: vlastné imanie 31 805 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 346 544 €. 2018: vlastné imanie 32 847 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 294 687 €. 2019: vlastné imanie 32 866 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 699 616 €. 2020: vlastné imanie 32 327 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 095 827 €.2,5 mil.1,25 mil.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 427 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.9600427020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 427 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.9600427020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 427 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.000201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby582,8 tis.470 tis.525,6 tis.789,4 tis.823,9 tis.
Výsledok hospodárenia−7,3 tis.−621−49 tis.20−539
Aktíva1,39 mil.1,38 mil.1,33 mil.1,73 mil.2,13 mil.
Vlastné imanie32,4 tis.31,8 tis.32,8 tis.32,9 tis.32,3 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.96004270
Zadlženosť97,7 %97,7 %97,5 %98,1 %98,5 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
823,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−539
Aktíva
2,13 mil.
Vlastné imanie
32,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,5 %

2019

Tržby
789,4 tis.
Výsledok hospodárenia
20
Aktíva
1,73 mil.
Vlastné imanie
32,9 tis.
Daň z príjmu
427
Zadlženosť
98,1 %

2018

Tržby
525,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−49 tis.
Aktíva
1,33 mil.
Vlastné imanie
32,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,5 %

2017

Tržby
470 tis.
Výsledok hospodárenia
−621
Aktíva
1,38 mil.
Vlastné imanie
31,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
97,7 %

2016

Tržby
582,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,3 tis.
Aktíva
1,39 mil.
Vlastné imanie
32,4 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
97,7 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API