prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

FA - AGRO, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36842681aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 10. 200719 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
—2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FA - AGRO, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36842681
daňové identifikačné číslo
2022462508
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
57, 04473 Nižný Lánec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 10. 2007
V registri
19 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 20496/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
860418
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností04. 10. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností04. 10. 2007—
demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy04. 10. 2007—
maliarske, natieračské a sklenárske práce04. 10. 2007—
montáž sadrokartónu04. 10. 2007—
vykonávanie tenkostenných omietok stierkovaním04. 10. 2007—
montáž priečok a zavesených podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielcov04. 10. 2007—
obkladanie stien suchým spôsobom04. 10. 2007—
výmena a osadzovanie okien, osadzovanie parapetov bez úpravy stavebných otvorov04. 10. 2007—
betonárske práce (prístupové cesty, chodníky, spevnené plochy - ukladanie hotových betónových dielcov)04. 10. 2007—
obkladanie stien z hotových umelohmotných a drevených profilov04. 10. 2007—
kladenie zámkovej dlažby04. 10. 2007—
montáž krbových a komínových systémov z hotových komponentov04. 10. 2007—
lešenárske práce - montáž a demontáž lešenia04. 10. 2007—
armovacie práce04. 10. 2007—
sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností04. 10. 2007—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína, piva, destilátov04. 10. 2007—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, obvyklých príloh a bezmäsitých jedál04. 10. 2007—
organizovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatí04. 10. 2007—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 10. 2007—
neverejná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča, s výnimkou vozidiel taxislužby04. 10. 2007—
čistiace a upratovacie práce04. 10. 2007—
reklamná, propagačná činnosť a inzertná činnosť v rozsahu voľných živností04. 10. 2007—
výroba jednoduchých výrobkov z dreva, kovu a plastov04. 10. 2007—
služby v rámci lesníctva a ťažby dreva04. 10. 2007—
kosenie trávy04. 10. 2007—
požičiavanie a prenájom vozidiel, strojov, prístrojov, kancelárskych zariadení, elektroniky a zariadení na spracovanie údajov04. 10. 2007—
poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja04. 10. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022462508: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022462508Obdobia daňových registráciíDIČ 2022462508: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022462508Obdobia daňových registráciíDIČ 2022462508: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022462508
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202246250810. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 register neuvádza tržby ani výsledok hospodárenia.

Tržby

—

Výsledok hospodárenia

—

Aktíva

59 246 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−61 044 €

bez zmeny

Zadlženosť

203,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 8 936 €. 2016: tržby 4 736 €. 2017: údaj neuvedený. 2018: tržby 0 €. 2019: údaj neuvedený.10 tis.5 tis.08,9 tis.4,7 tis.020152016201720182019Tržby2015: tržby 8 936 €. 2016: tržby 4 736 €. 2017: údaj neuvedený. 2018: tržby 0 €. 2019: údaj neuvedený.10 tis.5 tis.08,9 tis.4,7 tis.020152016201720182019Tržby2015: tržby 8 936 €. 2016: tržby 4 736 €. 2017: údaj neuvedený. 2018: tržby 0 €. 2019: údaj neuvedený.10 tis.5 tis.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −21 529 €. 2016: výsledok hospodárenia −525 €. 2017: údaj neuvedený. 2018: výsledok hospodárenia 0 €. 2019: údaj neuvedený.0−25 tis.−21,5 tis.−525020152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −21 529 €. 2016: výsledok hospodárenia −525 €. 2017: údaj neuvedený. 2018: výsledok hospodárenia 0 €. 2019: údaj neuvedený.0−25 tis.−21,5 tis.−525020152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −21 529 €. 2016: výsledok hospodárenia −525 €. 2017: údaj neuvedený. 2018: výsledok hospodárenia 0 €. 2019: údaj neuvedený.0−25 tis.201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 57 963 €, vlastné imanie −59 566 €. 2016: aktíva 59 238 €, vlastné imanie −60 092 €. 2017: údaj neuvedený. 2018: aktíva 59 246 €, vlastné imanie −61 044 €. 2019: aktíva 59 246 €, vlastné imanie −61 044 €.100 tis.0−100 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 57 963 €, vlastné imanie −59 566 €. 2016: aktíva 59 238 €, vlastné imanie −60 092 €. 2017: údaj neuvedený. 2018: aktíva 59 246 €, vlastné imanie −61 044 €. 2019: aktíva 59 246 €, vlastné imanie −61 044 €.100 tis.0−100 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 57 963 €, vlastné imanie −59 566 €. 2016: aktíva 59 238 €, vlastné imanie −60 092 €. 2017: údaj neuvedený. 2018: aktíva 59 246 €, vlastné imanie −61 044 €. 2019: aktíva 59 246 €, vlastné imanie −61 044 €.100 tis.0−100 tis.20152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 7 371 €, zásoby 39 146 €, pohľadávky 935 €, finančné účty 10 511 €. 2016: dlhodobý majetok 4 500 €, zásoby 39 146 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 592 €. 2017: údaj neuvedený. 2018: dlhodobý majetok 4 500 €, zásoby 39 146 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 600 €. 2019: dlhodobý majetok 4 500 €, zásoby 39 146 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 600 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 7 371 €, zásoby 39 146 €, pohľadávky 935 €, finančné účty 10 511 €. 2016: dlhodobý majetok 4 500 €, zásoby 39 146 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 592 €. 2017: údaj neuvedený. 2018: dlhodobý majetok 4 500 €, zásoby 39 146 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 600 €. 2019: dlhodobý majetok 4 500 €, zásoby 39 146 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 600 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 7 371 €, zásoby 39 146 €, pohľadávky 935 €, finančné účty 10 511 €. 2016: dlhodobý majetok 4 500 €, zásoby 39 146 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 592 €. 2017: údaj neuvedený. 2018: dlhodobý majetok 4 500 €, zásoby 39 146 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 600 €. 2019: dlhodobý majetok 4 500 €, zásoby 39 146 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 600 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −59 566 €, dlhodobé záväzky 108 092 €, krátkodobé záväzky 9 437 €. 2016: vlastné imanie −60 092 €, dlhodobé záväzky 108 092 €, krátkodobé záväzky 11 238 €. 2017: údaj neuvedený. 2018: vlastné imanie −61 044 €, dlhodobé záväzky 108 092 €, krátkodobé záväzky 12 198 €. 2019: vlastné imanie −61 044 €, dlhodobé záväzky 108 092 €, krátkodobé záväzky 12 198 €.200 tis.0−100 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −59 566 €, dlhodobé záväzky 108 092 €, krátkodobé záväzky 9 437 €. 2016: vlastné imanie −60 092 €, dlhodobé záväzky 108 092 €, krátkodobé záväzky 11 238 €. 2017: údaj neuvedený. 2018: vlastné imanie −61 044 €, dlhodobé záväzky 108 092 €, krátkodobé záväzky 12 198 €. 2019: vlastné imanie −61 044 €, dlhodobé záväzky 108 092 €, krátkodobé záväzky 12 198 €.200 tis.0−100 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −59 566 €, dlhodobé záväzky 108 092 €, krátkodobé záväzky 9 437 €. 2016: vlastné imanie −60 092 €, dlhodobé záväzky 108 092 €, krátkodobé záväzky 11 238 €. 2017: údaj neuvedený. 2018: vlastné imanie −61 044 €, dlhodobé záväzky 108 092 €, krátkodobé záväzky 12 198 €. 2019: vlastné imanie −61 044 €, dlhodobé záväzky 108 092 €, krátkodobé záväzky 12 198 €.200 tis.0−100 tis.20152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: údaj neuvedený. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: údaj neuvedený.1 tis.5000960960020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: údaj neuvedený. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: údaj neuvedený.1 tis.5000960960020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: údaj neuvedený. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: údaj neuvedený.1 tis.5000960960020152016201720182019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby8,9 tis.4,7 tis.—0—
Výsledok hospodárenia−21,5 tis.−525—0—
Aktíva58 tis.59,2 tis.—59,2 tis.59,2 tis.
Vlastné imanie−59,6 tis.−60,1 tis.—−61 tis.−61 tis.
Daň z príjmu960960—0—
Zadlženosť202,8 %201,4 %—203,0 %203,0 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
59,2 tis.
Vlastné imanie
−61 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
203,0 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
59,2 tis.
Vlastné imanie
−61 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
203,0 %

2017

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
—
Vlastné imanie
—
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
—

2016

Tržby
4,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−525
Aktíva
59,2 tis.
Vlastné imanie
−60,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
201,4 %

2015

Tržby
8,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,5 tis.
Aktíva
58 tis.
Vlastné imanie
−59,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
202,8 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API