Súhrn
- Vznik
- 03. 10. 200719 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 71 690 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Finet Group, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36842109
- daňové identifikačné číslo
- 2022461551
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022461551
- Sídlo
- Boženy Němcovej 1069/2, 97701 Brezno, Slovenská republika
- Územie
- Breznookres BreznoBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 10. 2007
- V registri
- 19 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 49538/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 489598
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| reklamná, inzertná a propagačná činnosť, | 03. 10. 2007 | — |
| technicko-organizačné zabezpečenie kurzov, školení a seminárov v rozsahu voľnej živnosti, | 03. 10. 2007 | — |
| technicko-organizačné zabezpečenie spoločenských, kultúrnych a športových podujatí v rozsahu voľnej živnosti, | 03. 10. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 03. 10. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti, | 03. 10. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti, | 03. 10. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti, | 03. 10. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti, | 03. 10. 2007 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 03. 10. 2007 | — |
| vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 03. 10. 2007 | — |
| automatizované spracovanie dát, | 03. 10. 2007 | — |
| poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom, | 03. 10. 2007 | — |
| nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora, | 03. 10. 2007 | — |
| zhotovovanie www stránok a ich následná aktualizácia, | 03. 10. 2007 | — |
| poradenstvo v oblasti výpočtovej techniky vrátane systémovej údržby software, | 03. 10. 2007 | — |
| kompletizácia výpočtovej techniky bez zásahu do elektrických častí, | 03. 10. 2007 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu, služieb, reklamy a informačných technológií v rozsahu voľnej živnosti, | 03. 10. 2007 | — |
| správa počítačových sietí, | 03. 10. 2007 | — |
| realizácia grafických a textových prác pomocou počítača podľa predlohy, | 03. 10. 2007 | — |
| poradenstvo v oblasti elektronického spracovania textu, obrazu, multimédií a multimediálnych aplikácií, | 03. 10. 2007 | — |
| registrácia a správa internetových domén, | 03. 10. 2007 | — |
| poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň, | 03. 10. 2007 | — |
| kopírovacie služby, | 03. 10. 2007 | — |
| prenájom priemyselného tovaru, | 03. 10. 2007 | — |
| údržba a oprava mechanických častí kancelárskych strojov a počítačov, | 03. 10. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb - obstarávateľské služby spojené s prenájmom, | 03. 10. 2007 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností, | 03. 10. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t, | 03. 10. 2007 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 21. 03. 2026 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 21. 03. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022461551 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 03. 03. 2025 |
| daňové identifikačné číslo | 2022461551 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲14 % na 2 953 € a zvýšila tržby o ▲136 % na 71,7 tisíc eur.
Tržby
71 690 €
▲ 136,4 %Výsledok hospodárenia
2 953 €
▲ 14,2 %Aktíva
5 792 €
▲ 131,8 %Vlastné imanie
5 452 €
▲ 166,9 %Zadlženosť
5,9 %
Hrubá marža
4,6 %
Čistá marža
4,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 30,3 tis. | 71,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −85 | −144 | −84 | 2,6 tis. | 3 tis. |
| Aktíva | 36 | 25 | 21 | 2,5 tis. | 5,8 tis. |
| Vlastné imanie | −314 | −458 | −542 | 2 tis. | 5,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 456 | 340 |
| Zadlženosť | 972,2 % | 1 932,0 % | 2 681,0 % | 18,2 % | 5,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 71,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3 tis.
- Aktíva
- 5,8 tis.
- Vlastné imanie
- 5,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 5,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 30,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 2,5 tis.
- Vlastné imanie
- 2 tis.
- Daň z príjmu
- 456
- Zadlženosť
- 18,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −84
- Aktíva
- 21
- Vlastné imanie
- −542
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 2 681,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −144
- Aktíva
- 25
- Vlastné imanie
- −458
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 932,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −85
- Aktíva
- 36
- Vlastné imanie
- −314
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 972,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.