Súhrn
- Vznik
- 03. 10. 200719 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 271 352 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Kortes s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36841960
- daňové identifikačné číslo
- 2022457371
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022457371
- Sídlo
- Elektrárenská cesta 1, 94501 Komárno, Slovenská republika
- Územie
- Komárnookres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 10. 2007
- V registri
- 19 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 20780/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 338672
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 03. 10. 2007 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 03. 10. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti | 03. 10. 2007 | — |
| reklamná činnosť | 03. 10. 2007 | — |
| poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software) | 03. 10. 2007 | — |
| poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware) | 03. 10. 2007 | — |
| spracovanie údajov | 03. 10. 2007 | — |
| poskytovanie služieb súvisiacich s databázami | 03. 10. 2007 | — |
| prieskum trhu | 03. 10. 2007 | — |
| poradenská činnosť v oblasti výpočtovej techniky vrátane systémovej údržby software | 03. 10. 2007 | — |
| rozmnožovanie nahraných nosičov záznamu zvuku, obrazu, magnetického záznamu pre počítače | 03. 10. 2007 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 07. 10. 2009 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022457371 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §7a |
| daňové identifikačné číslo | 2022457371 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 10. 2014 (rok porušenia 2013).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 znížila stratu na −40 508 € a zvýšila tržby o ▲207 % na 271,4 tisíc eur.
Tržby
271 352 €
▲ 206,8 %Výsledok hospodárenia
−40 508 €
▲ 23,0 %Aktíva
586 398 €
▲ 44,7 %Vlastné imanie
−197 171 €
▼ 25,9 %Zadlženosť
133,6 %
Hrubá marža
−14,9 %
Čistá marža
−14,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 217,7 tis. | 40,1 tis. | 30 tis. | 88,4 tis. | 271,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −1,8 tis. | −45,1 tis. | −446 | −52,6 tis. | −40,5 tis. |
| Aktíva | 427 tis. | 393,2 tis. | 393,1 tis. | 405,2 tis. | 586,4 tis. |
| Vlastné imanie | −58,5 tis. | −103,6 tis. | −104,1 tis. | −156,7 tis. | −197,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 113,7 % | 126,4 % | 126,5 % | 138,7 % | 133,6 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 271,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −40,5 tis.
- Aktíva
- 586,4 tis.
- Vlastné imanie
- −197,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 133,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 88,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −52,6 tis.
- Aktíva
- 405,2 tis.
- Vlastné imanie
- −156,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 138,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 30 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −446
- Aktíva
- 393,1 tis.
- Vlastné imanie
- −104,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 126,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 40,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −45,1 tis.
- Aktíva
- 393,2 tis.
- Vlastné imanie
- −103,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 126,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 217,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,8 tis.
- Aktíva
- 427 tis.
- Vlastné imanie
- −58,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 113,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.