prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

TATRAGROUP s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36841382aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 10. 200719 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
2 399 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TATRAGROUP s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36841382
daňové identifikačné číslo
2022454445
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
1. mája 620/34, 05901 Spišská Belá, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 10. 2007
V registri
19 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 19177/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
627329
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností02. 10. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností02. 10. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností02. 10. 2007—
podnikateľské poradenstvo v oblasti marketingu a prieskumu trhu02. 10. 2007—
poradenská činnosť v oblasti výpočtovej techniky02. 10. 2007—
reklamná, propagačná a inzertná činnosť02. 10. 2007—
grafické práce na počítači02. 10. 2007—
montáž žalúzií02. 10. 2007—
príprava a predaj nápojov na priamu konzumáciu02. 10. 2007—
prevádzkovanie hracích automatov a spoločenských hier v rozsahu voľných živností02. 10. 2007—
výroba výrobkov z plastov22. 11. 2008—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov22. 11. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022454445: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022454445Obdobia daňových registráciíDIČ 2022454445: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022454445Obdobia daňových registráciíDIČ 2022454445: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022454445
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202245444510. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 25. 02. 2021 (rok porušenia 2014).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 znížila zisk o ▼54 % na 558 € a znížila tržby o ▼86 % na 2,4 tisíc eur.

Tržby

2 399 €

▼ 86,1 %

Výsledok hospodárenia

558 €

▼ 54,2 %

Aktíva

45 439 €

▼ 0,4 %

Vlastné imanie

18 027 €

▲ 3,2 %

Zadlženosť

60,3 %

Hrubá marža

29,5 %

Čistá marža

23,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 143 331 €. 2015: tržby 90 968 €. 2016: tržby 92 752 €. 2017: tržby 17 267 €. 2018: tržby 2 399 €.200 tis.100 tis.0143,3 tis.91 tis.92,8 tis.17,3 tis.2,4 tis.20142015201620172018Tržby2014: tržby 143 331 €. 2015: tržby 90 968 €. 2016: tržby 92 752 €. 2017: tržby 17 267 €. 2018: tržby 2 399 €.200 tis.100 tis.0143,3 tis.91 tis.92,8 tis.17,3 tis.2,4 tis.20142015201620172018Tržby2014: tržby 143 331 €. 2015: tržby 90 968 €. 2016: tržby 92 752 €. 2017: tržby 17 267 €. 2018: tržby 2 399 €.200 tis.100 tis.0201420162018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 2 119 €. 2015: výsledok hospodárenia −843 €. 2016: výsledok hospodárenia −2 012 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 218 €. 2018: výsledok hospodárenia 558 €.2,5 tis.0−2,5 tis.+2,1 tis.−843−2 tis.+1,2 tis.+55820142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 2 119 €. 2015: výsledok hospodárenia −843 €. 2016: výsledok hospodárenia −2 012 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 218 €. 2018: výsledok hospodárenia 558 €.2,5 tis.0−2,5 tis.+2,1 tis.−843−2 tis.+1,2 tis.+55820142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 2 119 €. 2015: výsledok hospodárenia −843 €. 2016: výsledok hospodárenia −2 012 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 218 €. 2018: výsledok hospodárenia 558 €.2,5 tis.0−2,5 tis.+558201420162018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 75 167 €, vlastné imanie 19 845 €. 2015: aktíva 90 380 €, vlastné imanie 16 883 €. 2016: aktíva 64 038 €, vlastné imanie 16 253 €. 2017: aktíva 45 637 €, vlastné imanie 17 469 €. 2018: aktíva 45 439 €, vlastné imanie 18 027 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 75 167 €, vlastné imanie 19 845 €. 2015: aktíva 90 380 €, vlastné imanie 16 883 €. 2016: aktíva 64 038 €, vlastné imanie 16 253 €. 2017: aktíva 45 637 €, vlastné imanie 17 469 €. 2018: aktíva 45 439 €, vlastné imanie 18 027 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 75 167 €, vlastné imanie 19 845 €. 2015: aktíva 90 380 €, vlastné imanie 16 883 €. 2016: aktíva 64 038 €, vlastné imanie 16 253 €. 2017: aktíva 45 637 €, vlastné imanie 17 469 €. 2018: aktíva 45 439 €, vlastné imanie 18 027 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 2 771 €, zásoby 20 175 €, pohľadávky 3 463 €, finančné účty 48 758 €. 2015: dlhodobý majetok 3 220 €, zásoby 41 770 €, pohľadávky 11 128 €, finančné účty 34 262 €. 2016: dlhodobý majetok 281 €, zásoby 41 770 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 21 987 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 33 875 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 762 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 33 875 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 564 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 2 771 €, zásoby 20 175 €, pohľadávky 3 463 €, finančné účty 48 758 €. 2015: dlhodobý majetok 3 220 €, zásoby 41 770 €, pohľadávky 11 128 €, finančné účty 34 262 €. 2016: dlhodobý majetok 281 €, zásoby 41 770 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 21 987 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 33 875 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 762 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 33 875 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 564 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 2 771 €, zásoby 20 175 €, pohľadávky 3 463 €, finančné účty 48 758 €. 2015: dlhodobý majetok 3 220 €, zásoby 41 770 €, pohľadávky 11 128 €, finančné účty 34 262 €. 2016: dlhodobý majetok 281 €, zásoby 41 770 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 21 987 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 33 875 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 762 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 33 875 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 564 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 19 845 €, dlhodobé záväzky 105 €, krátkodobé záväzky 55 217 €. 2015: vlastné imanie 16 883 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 73 497 €. 2016: vlastné imanie 16 253 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 785 €. 2017: vlastné imanie 17 469 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 168 €. 2018: vlastné imanie 18 027 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 412 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 19 845 €, dlhodobé záväzky 105 €, krátkodobé záväzky 55 217 €. 2015: vlastné imanie 16 883 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 73 497 €. 2016: vlastné imanie 16 253 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 785 €. 2017: vlastné imanie 17 469 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 168 €. 2018: vlastné imanie 18 027 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 412 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 19 845 €, dlhodobé záväzky 105 €, krátkodobé záväzky 55 217 €. 2015: vlastné imanie 16 883 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 73 497 €. 2016: vlastné imanie 16 253 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 785 €. 2017: vlastné imanie 17 469 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 168 €. 2018: vlastné imanie 18 027 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 412 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 1 653 €. 2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 324 €. 2018: daň z príjmu 149 €.2 tis.1 tis.001,7 tis.032414920142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 1 653 €. 2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 324 €. 2018: daň z príjmu 149 €.2 tis.1 tis.001,7 tis.032414920142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 1 653 €. 2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 324 €. 2018: daň z príjmu 149 €.2 tis.1 tis.000149201420162018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby143,3 tis.91 tis.92,8 tis.17,3 tis.2,4 tis.
Výsledok hospodárenia2,1 tis.−843−2 tis.1,2 tis.558
Aktíva75,2 tis.90,4 tis.64 tis.45,6 tis.45,4 tis.
Vlastné imanie19,8 tis.16,9 tis.16,3 tis.17,5 tis.18 tis.
Daň z príjmu01,7 tis.0324149
Zadlženosť73,6 %81,3 %74,6 %61,7 %60,3 %

2018

Tržby
2,4 tis.
Výsledok hospodárenia
558
Aktíva
45,4 tis.
Vlastné imanie
18 tis.
Daň z príjmu
149
Zadlženosť
60,3 %

2017

Tržby
17,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
45,6 tis.
Vlastné imanie
17,5 tis.
Daň z príjmu
324
Zadlženosť
61,7 %

2016

Tržby
92,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−2 tis.
Aktíva
64 tis.
Vlastné imanie
16,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
74,6 %

2015

Tržby
91 tis.
Výsledok hospodárenia
−843
Aktíva
90,4 tis.
Vlastné imanie
16,9 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
81,3 %

2014

Tržby
143,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
75,2 tis.
Vlastné imanie
19,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
73,6 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API