Súhrn
- Vznik
- 30. 09. 200719 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 48 200 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Top Office Clean s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36839922
- daňové identifikačné číslo
- 2022452817
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hlavná 326, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
- Územie
- Dunajská Stredaokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 09. 2007
- V registri
- 19 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 48921/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 414187
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 30. 09. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 30. 09. 2007 | — |
| poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 30. 09. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 30. 09. 2007 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 30. 09. 2007 | — |
| vedenie účtovníctva, | 30. 09. 2007 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 30. 09. 2007 | — |
| technicko- organizačné zabezpečenie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, prednášok, školení a seminárov v rozsahu voľnej živnosti, | 30. 09. 2007 | — |
| zhotovovanie internetových aplikácií v rozsahu voľnej živnosti a ich následná aktualizácia, | 30. 09. 2007 | — |
| poskytovanie software - predaj hotových programov na základe dohody s autorom, | 30. 09. 2007 | — |
| údržba výpočtovej techniky a dátových sietí bez zásahu do elektrických častí, | 30. 09. 2007 | — |
| prevádzakovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu, | 30. 09. 2007 | — |
| fotografické služby, | 30. 09. 2007 | — |
| výroba a vydávanie nahratých nosičov záznamu zvuku so súhlasom autora, | 30. 09. 2007 | — |
| nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora, | 30. 09. 2007 | — |
| prekladateľská a tlmočnícka činnosť, | 30. 09. 2007 | — |
| vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 30. 09. 2007 | — |
| faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti, | 30. 09. 2007 | — |
| prenájom motorových vozidiel, | 30. 09. 2007 | — |
| nákup a predaj ojazdených motorových vozidiel, | 30. 09. 2007 | — |
| prevádzkovanie garáží alebo odstavných plôch pre motorové, ak garáže prípadne odstavné plochy slúžia na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnosti, | 30. 09. 2007 | — |
| prenájom strojov, prístrojov, zariadení, dopravných prostriedkov a výpočtovej techniky, | 30. 09. 2007 | — |
| upratovacie a čistiace práce, | 30. 09. 2007 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti, | 30. 09. 2007 | — |
| skladovanie s výnimkou prevádzkovania verejných skladov, | 30. 09. 2007 | — |
| vedenie cudzieho motorového vozidla okrem vozidiel taxislužby, | 30. 09. 2007 | — |
| inžinierska činnosť- obstarávateľská činnosť v stavebníctve, | 30. 09. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných ako základných služieb, | 30. 09. 2007 | — |
| obsatrávateľská činnosť spojená s prenájmom a údržbou nehnuteľností, | 30. 09. 2007 | — |
| sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností - realitná činnosť, | 30. 09. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022452817 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲57 % na 3 818 € a znížila tržby o ▼3 % na 48,2 tisíc eur.
Tržby
48 200 €
▼ 3,0 %Výsledok hospodárenia
3 818 €
▲ 57,3 %Aktíva
9 539 €
▼ 73,3 %Vlastné imanie
−113 864 €
▲ 3,2 %Zadlženosť
1 293,7 %
Hrubá marža
8,8 %
Čistá marža
7,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 13,3 tis. | 24,2 tis. | 27,2 tis. | 49,7 tis. | 48,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 484 | 321 | 168 | 2,4 tis. | 3,8 tis. |
| Aktíva | 8,7 tis. | 2,3 tis. | 2,5 tis. | 35,7 tis. | 9,5 tis. |
| Vlastné imanie | −120,6 tis. | −120,3 tis. | −120,1 tis. | −117,7 tis. | −113,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 56 | 30 | 0 | 424 |
| Zadlženosť | 1 485,1 % | 5 370,7 % | 5 002,4 % | 429,5 % | 1 293,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 48,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,8 tis.
- Aktíva
- 9,5 tis.
- Vlastné imanie
- −113,9 tis.
- Daň z príjmu
- 424
- Zadlženosť
- 1 293,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 49,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,4 tis.
- Aktíva
- 35,7 tis.
- Vlastné imanie
- −117,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 429,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 27,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 168
- Aktíva
- 2,5 tis.
- Vlastné imanie
- −120,1 tis.
- Daň z príjmu
- 30
- Zadlženosť
- 5 002,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 24,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 321
- Aktíva
- 2,3 tis.
- Vlastné imanie
- −120,3 tis.
- Daň z príjmu
- 56
- Zadlženosť
- 5 370,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 13,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 484
- Aktíva
- 8,7 tis.
- Vlastné imanie
- −120,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 485,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.