Súhrn
- Vznik
- 22. 09. 200719 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DMA CONCEPT, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36836915
- daňové identifikačné číslo
- 2022448626
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Lučenecká cesta 2266/6, 96096 Zvolen, Slovenská republika
- Územie
- Zvolenokres ZvolenBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 22. 09. 2007
- V registri
- 19 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 13643/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 430020
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností | 22. 09. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností | 04. 10. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu, výroby, dopravy a služieb v rozsahu voľných živností | 22. 09. 2007 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 22. 09. 2007 | — |
| prieskum trhu | 22. 09. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností | 22. 09. 2007 | — |
| podniakateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností | 22. 09. 2007 | — |
| montáž, rekonštrukcie, údržba elektrických zariadení | 22. 09. 2007 | — |
| demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy | 22. 09. 2007 | — |
| maliarske, natieračské a sklenárske práce | 22. 09. 2007 | — |
| vykonávanie tenkostenných omietok stierkovaním | 22. 09. 2007 | — |
| montáž priečok a zavesených podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielcov | 22. 09. 2007 | — |
| obkladanie stien z hotových umelohmotných a drevených profilov | 22. 09. 2007 | — |
| prekladateľská a tmočnícka činnosť okrem činností na ktoré právny predpis vyžaduje osobitné povolenie | 22. 09. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t | 22. 09. 2007 | — |
| čistiace a upratovacie práce | 22. 09. 2007 | — |
| prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 22. 09. 2007 | — |
| organizovanie kultúrnych, športových, spoločenských a vzdelávacích podujatí, výstav, kurzov a seminárov v rozsahu voľných živností | 22. 09. 2007 | — |
| zostavovanie drevených dielcov alebo súčastí do finálnych produktov | 22. 09. 2007 | — |
| montáž jednoduchých kovových konštrukcií z dodaných komponentov | 22. 09. 2007 | — |
| činnosť ekonomických, organizačných a účtovných poradcov | 22. 09. 2007 | — |
| vedenie účtovníctva | 22. 09. 2007 | — |
| automatické spracovanie dát | 22. 09. 2007 | — |
| faktoring a forfaiting | 22. 09. 2007 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu | 22. 09. 2007 | — |
| obklady stavieb prírodným alebo umelým kameňom suchým spôsobom-lepenie | 22. 09. 2007 | — |
| manipulačné práce pri demontáži strešnej krytiny | 22. 09. 2007 | — |
| montáž krbových a komínových systémov z hotových komponentov | 22. 09. 2007 | — |
| manažérska činnosť | 22. 09. 2007 | — |
| sadovnícke úpravy | 22. 09. 2007 | — |
| výsadba stromčekov a okrasných drevín | 22. 09. 2007 | — |
| vykonávanie záhradných a parkových úprav, úprava stromov a porastov, úprava trávnikov | 22. 09. 2007 | — |
| kosenie záhrad a verejných priestranstiev | 22. 09. 2007 | — |
| opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov | 22. 09. 2007 | — |
| tvorba webových stránok | 22. 09. 2007 | — |
| poskytovanie služieb spojených so zapojením a prevádzkovaním počítačových sietí a systémových prostriedkov a ich údržba | 22. 09. 2007 | — |
| kompletizácia výpočtovej techniky z dodaných komponentov | 22. 09. 2007 | — |
| poskytovanie služieb internetom | 22. 09. 2007 | — |
| montáž slnečných kolektorov bez zásahu do vodovodných a kúrenárskych rozvodov | 22. 09. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022448626 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
0 €
▼ 100,0 %Aktíva
0 €
▼ 100,0 %Vlastné imanie
0 €
▼ 100,0 %Zadlženosť
—
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 847 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −50,8 tis. | −2,7 tis. | −633 | 7 | 0 |
| Aktíva | 24,2 tis. | 19,9 tis. | 18,9 tis. | 15,8 tis. | 0 |
| Vlastné imanie | 12,5 tis. | 9,9 tis. | 9,2 tis. | 9,3 tis. | 0 |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 480 | 480 | 0 |
| Zadlženosť | 48,2 % | 50,5 % | 51,1 % | 41,4 % | — |
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- 0
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 7
- Aktíva
- 15,8 tis.
- Vlastné imanie
- 9,3 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 41,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −633
- Aktíva
- 18,9 tis.
- Vlastné imanie
- 9,2 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 51,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,7 tis.
- Aktíva
- 19,9 tis.
- Vlastné imanie
- 9,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 50,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 847
- Výsledok hospodárenia
- −50,8 tis.
- Aktíva
- 24,2 tis.
- Vlastné imanie
- 12,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 48,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.