Súhrn
- Vznik
- 20. 09. 200719 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €04/2022 — 05/2022
- Oznámenia
- 88 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- InterConn, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36835587
- daňové identifikačné číslo
- 2022448307
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Vysokoškolákov 33B, 010 08 Žilina, Slovenská republika
- Územie
- Žilinaokres ŽilinaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 09. 2007
- V registri
- 19 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 77375/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 528714
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti | 20. 09. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností | 20. 09. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností | 20. 09. 2007 | — |
| vedenie účtovníctva | 20. 09. 2007 | — |
| poradenská a školiaca činnosť v oblasti telekomunikačných zariadení a výpočtovej techniky | 20. 09. 2007 | — |
| poskytovanie softvéru a predaj hotových progranmov na základe dohody s autorom | 20. 09. 2007 | — |
| automatizované spracovanie dát | 20. 09. 2007 | — |
| poskytovanie informačných služieb prostredníctvom internetu v rozsahu voľnej živnosti | 20. 09. 2007 | — |
| organizoanie kurzov, školení a seminárov v roszahu voľnej živnosti | 20. 09. 2007 | — |
| inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie /50V/ | 20. 09. 2007 | — |
| oprava a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov mimo vyhradených technických zariadení | 20. 09. 2007 | — |
| reklamná , propagačná a inzerná činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 20. 09. 2007 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností ( realitná činnosť ) | 20. 09. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 16. 07. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 16. 07. 2015 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 16. 07. 2015 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 16. 07. 2015 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 16. 07. 2015 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 16. 07. 2015 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 16. 07. 2015 | — |
| Murárstvo | 03. 03. 2016 | — |
| Tesárstvo | 03. 03. 2016 | — |
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických | 03. 03. 2016 | — |
| Zámočníctvo | 03. 03. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022448307 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 13. 06. 2024 (rok porušenia 2024).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 04/2022 — 05/2022 prepadlo do straty −67 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−67 €
▼ 101,1 %Aktíva
4 286 €
▼ 0,8 %Vlastné imanie
−170 856 €
bez zmenyZadlženosť
4 086,4 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 01/2019 — 03/2019Závierka v registri účtovných závierok | 04/2019 — 03/2020Závierka v registri účtovných závierok | 04/2020 — 03/2021Závierka v registri účtovných závierok | 04/2021 — 03/2022Závierka v registri účtovných závierok | 04/2022 — 05/2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 102,4 tis. | 245,3 tis. | 37,4 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −69,3 tis. | −121,2 tis. | −41,4 tis. | 6,2 tis. | −67 |
| Aktíva | 842,6 tis. | 450 tis. | 262,5 tis. | 4,3 tis. | 4,3 tis. |
| Vlastné imanie | 2,6 tis. | −118,6 tis. | −160 tis. | −170,8 tis. | −170,9 tis. |
| Daň z príjmu | 613 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 99,7 % | 126,4 % | 160,9 % | 4 051,6 % | 4 086,4 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
04/2022 — 05/2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −67
- Aktíva
- 4,3 tis.
- Vlastné imanie
- −170,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 4 086,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
04/2021 — 03/2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 6,2 tis.
- Aktíva
- 4,3 tis.
- Vlastné imanie
- −170,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 4 051,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
04/2020 — 03/2021
- Tržby
- 37,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −41,4 tis.
- Aktíva
- 262,5 tis.
- Vlastné imanie
- −160 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 160,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
04/2019 — 03/2020
- Tržby
- 245,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −121,2 tis.
- Aktíva
- 450 tis.
- Vlastné imanie
- −118,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 126,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
01/2019 — 03/2019
- Tržby
- 102,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −69,3 tis.
- Aktíva
- 842,6 tis.
- Vlastné imanie
- 2,6 tis.
- Daň z príjmu
- 613
- Zadlženosť
- 99,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
8 oznámení
03. 06. 2024
Oznam o zrušení konkurzu pre nedostatok majetku konkurz
02. 04. 2024
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
11. 03. 2024
Uznesenie konkurz
08. 12. 2023
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
01. 12. 2023
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
08. 06. 2022
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
08. 06. 2022
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
08. 06. 2022
Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.