prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

TRENT s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36834467aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 09. 200719 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
36 152 €2014

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TRENT s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36834467
daňové identifikačné číslo
2022447185
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Dukelských hrdinov 3, 97901 Rimavská Sobota, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 09. 2007
V registri
19 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 13615/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
568570
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prenájom strojov, zariadení a ďalšieho hnuteľného majetku18. 09. 2007—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti18. 09. 2007—
prieskum trhu a verejnej mienky18. 09. 2007—
reklamná a propagačná činnosť18. 09. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností18. 09. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností18. 09. 2007—
sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti18. 09. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022447185: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022447185Obdobia daňových registráciíDIČ 2022447185: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022447185Obdobia daňových registráciíDIČ 2022447185: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022447185
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202244718510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2014 dosiahla výsledok hospodárenia −51 938 € a dosiahla tržby 36,2 tisíc eur.

Tržby

36 152 €

Výsledok hospodárenia

−51 938 €

Aktíva

157 134 €

Vlastné imanie

−92 594 €

Zadlženosť

158,9 %

Hrubá marža

−141,0 %

Čistá marža

−143,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 36 152 €.50 tis.25 tis.036,2 tis.2014Tržby2014: tržby 36 152 €.50 tis.25 tis.036,2 tis.2014Tržby2014: tržby 36 152 €.50 tis.25 tis.036,2 tis.2014

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −51 938 €.0−100 tis.−51,9 tis.2014Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −51 938 €.0−100 tis.−51,9 tis.2014Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −51 938 €.0−100 tis.−51,9 tis.2014

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 157 134 €, vlastné imanie −92 594 €.200 tis.0−100 tis.2014Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 157 134 €, vlastné imanie −92 594 €.200 tis.0−100 tis.2014Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 157 134 €, vlastné imanie −92 594 €.200 tis.0−100 tis.2014

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 13 318 €, zásoby 0 €, pohľadávky 142 795 €, finančné účty 1 021 €.200 tis.100 tis.02014Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 13 318 €, zásoby 0 €, pohľadávky 142 795 €, finančné účty 1 021 €.200 tis.100 tis.02014Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 13 318 €, zásoby 0 €, pohľadávky 142 795 €, finančné účty 1 021 €.200 tis.100 tis.02014
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −92 594 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 249 728 €.250 tis.0−100 tis.2014Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −92 594 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 249 728 €.250 tis.0−100 tis.2014Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −92 594 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 249 728 €.250 tis.0−100 tis.2014
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €.1 tis.50009602014Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €.1 tis.50009602014Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €.1 tis.50009602014
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok
Tržby36,2 tis.
Výsledok hospodárenia−51,9 tis.
Aktíva157,1 tis.
Vlastné imanie−92,6 tis.
Daň z príjmu960
Zadlženosť158,9 %

2014

Tržby
36,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−51,9 tis.
Aktíva
157,1 tis.
Vlastné imanie
−92,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
158,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API