prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Vitabits s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36834297aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 09. 200719 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
327 350 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Vitabits s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36834297
daňové identifikačné číslo
2022448758
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bitúnková 13, 940 01 Nové Zámky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 09. 2007
V registri
19 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 62033/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
902469
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti18. 09. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti18. 09. 2007—
sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti18. 09. 2007—
prenájom hnuteľných vecí18. 09. 2007—
prenájom poľnohospodárskych strojov a zariadení a motorových vozidiel18. 09. 2007—
služby pre poľnohospodárov - orba, sejba, žatva18. 09. 2007—
služby so stavebnými strojmi18. 09. 2007—
výroba a predaj betónu18. 09. 2007—
organizačné a ekonomické poradenstvo18. 09. 2007—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti18. 09. 2007—
administratívne a sekretárske práce18. 09. 2007—
automatizované spracovanie dát18. 09. 2007—
prieskum trhu18. 09. 2007—
reklamná, inzertná a propagačná činnosť18. 09. 2007—
organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, výstav, prehliadok a veľtrhov18. 09. 2007—
ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti18. 09. 2007—
predaj na priamu konzumáciu alkoholických a nealkoholických nápojov a doplnkového tovaru18. 09. 2007—
nákup a predaj ojazdených motorových vozidiel - autobazár18. 09. 2007—
grafické práce18. 09. 2007—
zhotovovanie webových stránok18. 09. 2007—
management a marketing18. 09. 2007—
prenájom nehnuteľností18. 09. 2007—
upratovacie práce18. 09. 2007—
prekladateľské a tlmočnícke služby v rozsahu voľnej živnosti18. 09. 2007—
búracie, zemné a výkopové práce18. 09. 2007—
skladovanie v rozsahu voľnej živnosti18. 09. 2007—
poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware)18. 09. 2007—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien14. 06. 2014—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov14. 06. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022448758: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022448758Obdobia daňových registráciíDIČ 2022448758: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022448758Obdobia daňových registráciíDIČ 2022448758: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022448758
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202244875810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2024 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼70 % na 600 € a zvýšila tržby o ▲13 % na 327,4 tisíc eur.

Tržby

327 350 €

▲ 13,3 %

Výsledok hospodárenia

600 €

▼ 70,4 %

Aktíva

126 814 €

▲ 11,4 %

Vlastné imanie

74 532 €

▲ 0,8 %

Zadlženosť

41,2 %

Hrubá marža

0,2 %

Čistá marža

0,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 308 629 €. 2019: tržby 469 724 €. 2020: tržby 349 200 €. 2021: tržby 288 900 €. 2022: tržby 327 350 €.500 tis.250 tis.0308,6 tis.469,7 tis.349,2 tis.288,9 tis.327,4 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 308 629 €. 2019: tržby 469 724 €. 2020: tržby 349 200 €. 2021: tržby 288 900 €. 2022: tržby 327 350 €.500 tis.250 tis.0308,6 tis.469,7 tis.349,2 tis.288,9 tis.327,4 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 308 629 €. 2019: tržby 469 724 €. 2020: tržby 349 200 €. 2021: tržby 288 900 €. 2022: tržby 327 350 €.500 tis.250 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 438 €. 2019: výsledok hospodárenia 16 484 €. 2020: výsledok hospodárenia 30 253 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 030 €. 2022: výsledok hospodárenia 600 €.50 tis.25 tis.0+5,4 tis.+16,5 tis.+30,3 tis.+2 tis.+60020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 438 €. 2019: výsledok hospodárenia 16 484 €. 2020: výsledok hospodárenia 30 253 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 030 €. 2022: výsledok hospodárenia 600 €.50 tis.25 tis.0+5,4 tis.+16,5 tis.+30,3 tis.+2 tis.+60020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 438 €. 2019: výsledok hospodárenia 16 484 €. 2020: výsledok hospodárenia 30 253 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 030 €. 2022: výsledok hospodárenia 600 €.50 tis.25 tis.0+600201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 104 346 €, vlastné imanie 25 164 €. 2019: aktíva 140 121 €, vlastné imanie 41 649 €. 2020: aktíva 134 709 €, vlastné imanie 71 902 €. 2021: aktíva 113 793 €, vlastné imanie 73 932 €. 2022: aktíva 126 814 €, vlastné imanie 74 532 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 104 346 €, vlastné imanie 25 164 €. 2019: aktíva 140 121 €, vlastné imanie 41 649 €. 2020: aktíva 134 709 €, vlastné imanie 71 902 €. 2021: aktíva 113 793 €, vlastné imanie 73 932 €. 2022: aktíva 126 814 €, vlastné imanie 74 532 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 104 346 €, vlastné imanie 25 164 €. 2019: aktíva 140 121 €, vlastné imanie 41 649 €. 2020: aktíva 134 709 €, vlastné imanie 71 902 €. 2021: aktíva 113 793 €, vlastné imanie 73 932 €. 2022: aktíva 126 814 €, vlastné imanie 74 532 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 45 928 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 395 €, finančné účty 17 023 €. 2019: dlhodobý majetok 31 033 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 734 €, finančné účty 71 354 €. 2020: dlhodobý majetok 16 136 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 295 €, finančné účty 64 278 €. 2021: dlhodobý majetok 1 241 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 699 €, finančné účty 47 853 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 86 424 €, finančné účty 40 390 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 45 928 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 395 €, finančné účty 17 023 €. 2019: dlhodobý majetok 31 033 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 734 €, finančné účty 71 354 €. 2020: dlhodobý majetok 16 136 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 295 €, finančné účty 64 278 €. 2021: dlhodobý majetok 1 241 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 699 €, finančné účty 47 853 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 86 424 €, finančné účty 40 390 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 45 928 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 395 €, finančné účty 17 023 €. 2019: dlhodobý majetok 31 033 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 734 €, finančné účty 71 354 €. 2020: dlhodobý majetok 16 136 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 295 €, finančné účty 64 278 €. 2021: dlhodobý majetok 1 241 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 699 €, finančné účty 47 853 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 86 424 €, finančné účty 40 390 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 25 164 €, dlhodobé záväzky 41 936 €, krátkodobé záväzky 37 246 €. 2019: vlastné imanie 41 649 €, dlhodobé záväzky 28 819 €, krátkodobé záväzky 69 653 €. 2020: vlastné imanie 71 902 €, dlhodobé záväzky 16 436 €, krátkodobé záväzky 46 371 €. 2021: vlastné imanie 73 932 €, dlhodobé záväzky 1 202 €, krátkodobé záväzky 38 659 €. 2022: vlastné imanie 74 532 €, dlhodobé záväzky 1 489 €, krátkodobé záväzky 50 793 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 25 164 €, dlhodobé záväzky 41 936 €, krátkodobé záväzky 37 246 €. 2019: vlastné imanie 41 649 €, dlhodobé záväzky 28 819 €, krátkodobé záväzky 69 653 €. 2020: vlastné imanie 71 902 €, dlhodobé záväzky 16 436 €, krátkodobé záväzky 46 371 €. 2021: vlastné imanie 73 932 €, dlhodobé záväzky 1 202 €, krátkodobé záväzky 38 659 €. 2022: vlastné imanie 74 532 €, dlhodobé záväzky 1 489 €, krátkodobé záväzky 50 793 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 25 164 €, dlhodobé záväzky 41 936 €, krátkodobé záväzky 37 246 €. 2019: vlastné imanie 41 649 €, dlhodobé záväzky 28 819 €, krátkodobé záväzky 69 653 €. 2020: vlastné imanie 71 902 €, dlhodobé záväzky 16 436 €, krátkodobé záväzky 46 371 €. 2021: vlastné imanie 73 932 €, dlhodobé záväzky 1 202 €, krátkodobé záväzky 38 659 €. 2022: vlastné imanie 74 532 €, dlhodobé záväzky 1 489 €, krátkodobé záväzky 50 793 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 596 €. 2019: daň z príjmu 6 611 €. 2020: daň z príjmu 8 143 €. 2021: daň z príjmu 1 102 €. 2022: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.01,6 tis.6,6 tis.8,1 tis.1,1 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 596 €. 2019: daň z príjmu 6 611 €. 2020: daň z príjmu 8 143 €. 2021: daň z príjmu 1 102 €. 2022: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.01,6 tis.6,6 tis.8,1 tis.1,1 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 596 €. 2019: daň z príjmu 6 611 €. 2020: daň z príjmu 8 143 €. 2021: daň z príjmu 1 102 €. 2022: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.00201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby308,6 tis.469,7 tis.349,2 tis.288,9 tis.327,4 tis.
Výsledok hospodárenia5,4 tis.16,5 tis.30,3 tis.2 tis.600
Aktíva104,3 tis.140,1 tis.134,7 tis.113,8 tis.126,8 tis.
Vlastné imanie25,2 tis.41,6 tis.71,9 tis.73,9 tis.74,5 tis.
Daň z príjmu1,6 tis.6,6 tis.8,1 tis.1,1 tis.0
Zadlženosť75,9 %70,3 %46,6 %35,0 %41,2 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
327,4 tis.
Výsledok hospodárenia
600
Aktíva
126,8 tis.
Vlastné imanie
74,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
41,2 %

2021

Tržby
288,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
113,8 tis.
Vlastné imanie
73,9 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
35,0 %

2020

Tržby
349,2 tis.
Výsledok hospodárenia
30,3 tis.
Aktíva
134,7 tis.
Vlastné imanie
71,9 tis.
Daň z príjmu
8,1 tis.
Zadlženosť
46,6 %

2019

Tržby
469,7 tis.
Výsledok hospodárenia
16,5 tis.
Aktíva
140,1 tis.
Vlastné imanie
41,6 tis.
Daň z príjmu
6,6 tis.
Zadlženosť
70,3 %

2018

Tržby
308,6 tis.
Výsledok hospodárenia
5,4 tis.
Aktíva
104,3 tis.
Vlastné imanie
25,2 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
75,9 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API