Súhrn
- Vznik
- 15. 09. 200719 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SENECA, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36833762
- daňové identifikačné číslo
- 2022454841
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Továrenská 1, 94301 Štúrovo, Slovenská republika
- Územie
- Štúrovookres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 15. 09. 2007
- V registri
- 19 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 20660/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 286728
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod) | 15. 09. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností vrátane nákupu a predaja motorových vozidiel a príslušenstva (maloobchod) | 15. 09. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností | 15. 09. 2007 | — |
| služby súvisiace s rastlinnou a živočíšnou výrobou v rozsahu voľných živností | 15. 09. 2007 | — |
| prenájom poľnohospodárskych strojov a zariadení | 15. 09. 2007 | — |
| reklamné činnosti | 15. 09. 2007 | — |
| demolácie, búracie práce, príprava staveniska a terénne úpravy | 15. 09. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb | 15. 09. 2007 | — |
| obstarávanie služieb na prevádzku objektov, zariadení a budov | 15. 09. 2007 | — |
| upratovacie práce | 15. 09. 2007 | — |
| čistenie budov | 15. 09. 2007 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 15. 09. 2007 | — |
| prenájom strojov, prístrojov a zariadení | 15. 09. 2007 | — |
| skladovanie | 15. 09. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 15. 09. 2007 | — |
| neverejná osobná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami do 9 miest vrátane vodiča | 15. 09. 2007 | — |
| kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb) | 15. 09. 2007 | — |
| predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, bezmäsitých jedál a nápojov na priamu konzumáciu (alkoholických a nealkoholických) | 15. 09. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 15. 09. 2007 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 15. 09. 2007 | — |
| vykonávanie zváracích prác (elektrickým oblúkom, plameňom, bodovým a švovým zváraním), paličské práce | 18. 12. 2007 | — |
| oprava a výmena pneumatík (pneuservis), protektorovanie pneumatík | 18. 12. 2007 | — |
| nastavenie a vyváženie kolies | 18. 12. 2007 | — |
| výmena a opravy čelných skiel, okien vozidiel, lepenie bezpečnostných fólií | 18. 12. 2007 | — |
| montáž ťažných zariadení | 18. 12. 2007 | — |
| aplikácia antikoróznych prostriedkov pre ochranu dutín vozidiel, podvozkov, nárazníkov, ložných plôch | 18. 12. 2007 | — |
| lakovanie karosérie (bez opravy karosérie) striekaním | 18. 12. 2007 | — |
| diagnostika bez zásahu do motorového vozidla (ak nebude spojená s opravou) | 18. 12. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022454841 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 25. 02. 2021 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 prepadlo do straty −4 651 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−4 651 €
▼ 126,5 %Aktíva
146 256 €
▼ 3,7 %Vlastné imanie
−492 730 €
▼ 1,0 %Zadlženosť
436,9 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 11,6 tis. | 1,5 tis. | 0 | 111,3 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −4,8 tis. | −15,6 tis. | −68,9 tis. | 17,6 tis. | −4,7 tis. |
| Aktíva | 38,7 tis. | 40,6 tis. | 40,6 tis. | 151,9 tis. | 146,3 tis. |
| Vlastné imanie | −421,2 tis. | −436,8 tis. | −505,7 tis. | −488,1 tis. | −492,7 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 960 | 0 |
| Zadlženosť | 1 187,9 % | 1 176,7 % | 1 346,5 % | 421,4 % | 436,9 % |
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4,7 tis.
- Aktíva
- 146,3 tis.
- Vlastné imanie
- −492,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 436,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 111,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 17,6 tis.
- Aktíva
- 151,9 tis.
- Vlastné imanie
- −488,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 421,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −68,9 tis.
- Aktíva
- 40,6 tis.
- Vlastné imanie
- −505,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1 346,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 1,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,6 tis.
- Aktíva
- 40,6 tis.
- Vlastné imanie
- −436,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1 176,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 11,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,8 tis.
- Aktíva
- 38,7 tis.
- Vlastné imanie
- −421,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1 187,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.