prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

ZEDLOG s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36830895aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 09. 200719 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 078 493 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ZEDLOG s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36830895
daňové identifikačné číslo
2022455468
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Komenského 265/30, 94501 Komárno, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 09. 2007
V registri
19 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 20636/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
349641
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti11. 09. 2007—
činnosť ekonomického, organizačného a účtovného poradcu11. 09. 2007—
poskytovanie administratívnych a sekretárskych služieb11. 09. 2007—
poradenská, školiaca a vzdelávacia činnosť v oblasti účtovníctva a ekonomiky11. 09. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022455468: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022455468Obdobia daňových registráciíDIČ 2022455468: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022455468Obdobia daňových registráciíDIČ 2022455468: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022455468
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202245546810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2025 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zvýšila zisk o ▲4 % na 15 231 € a znížila tržby o ▼6 % na 1,08 mil. €.

Tržby

1 078 493 €

▼ 6,4 %

Výsledok hospodárenia

15 231 €

▲ 3,9 %

Aktíva

200 737 €

▼ 16,5 %

Vlastné imanie

69 581 €

▲ 37,9 %

Zadlženosť

65,3 %

Hrubá marža

1,8 %

Čistá marža

1,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 739 160 €. 2019: tržby 843 289 €. 2020: tržby 826 267 €. 2021: tržby 1 152 540 €. 2022: tržby 1 078 493 €.2 mil.1 mil.0739,2 tis.843,3 tis.826,3 tis.1,15 mil.1,08 mil.20182019202020212022Tržby2018: tržby 739 160 €. 2019: tržby 843 289 €. 2020: tržby 826 267 €. 2021: tržby 1 152 540 €. 2022: tržby 1 078 493 €.2 mil.1 mil.0739,2 tis.843,3 tis.826,3 tis.1,15 mil.1,08 mil.20182019202020212022Tržby2018: tržby 739 160 €. 2019: tržby 843 289 €. 2020: tržby 826 267 €. 2021: tržby 1 152 540 €. 2022: tržby 1 078 493 €.2 mil.1 mil.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 3 408 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 879 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 443 €. 2021: výsledok hospodárenia 14 659 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 231 €.20 tis.10 tis.0+3,4 tis.+1,9 tis.+2,4 tis.+14,7 tis.+15,2 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 3 408 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 879 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 443 €. 2021: výsledok hospodárenia 14 659 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 231 €.20 tis.10 tis.0+3,4 tis.+1,9 tis.+2,4 tis.+14,7 tis.+15,2 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 3 408 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 879 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 443 €. 2021: výsledok hospodárenia 14 659 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 231 €.20 tis.10 tis.0201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 128 306 €, vlastné imanie 31 473 €. 2019: aktíva 140 794 €, vlastné imanie 33 351 €. 2020: aktíva 274 814 €, vlastné imanie 35 794 €. 2021: aktíva 240 412 €, vlastné imanie 50 453 €. 2022: aktíva 200 737 €, vlastné imanie 69 581 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 128 306 €, vlastné imanie 31 473 €. 2019: aktíva 140 794 €, vlastné imanie 33 351 €. 2020: aktíva 274 814 €, vlastné imanie 35 794 €. 2021: aktíva 240 412 €, vlastné imanie 50 453 €. 2022: aktíva 200 737 €, vlastné imanie 69 581 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 128 306 €, vlastné imanie 31 473 €. 2019: aktíva 140 794 €, vlastné imanie 33 351 €. 2020: aktíva 274 814 €, vlastné imanie 35 794 €. 2021: aktíva 240 412 €, vlastné imanie 50 453 €. 2022: aktíva 200 737 €, vlastné imanie 69 581 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 36 042 €, zásoby 0 €, pohľadávky 91 599 €, finančné účty 665 €. 2019: dlhodobý majetok 55 111 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 416 €, finančné účty 16 267 €. 2020: dlhodobý majetok 33 970 €, zásoby 0 €, pohľadávky 242 392 €, finančné účty −1 548 €. 2021: dlhodobý majetok 16 402 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 891 €, finančné účty 182 119 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 111 023 €, finančné účty 89 714 €.500 tis.0−2 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 36 042 €, zásoby 0 €, pohľadávky 91 599 €, finančné účty 665 €. 2019: dlhodobý majetok 55 111 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 416 €, finančné účty 16 267 €. 2020: dlhodobý majetok 33 970 €, zásoby 0 €, pohľadávky 242 392 €, finančné účty −1 548 €. 2021: dlhodobý majetok 16 402 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 891 €, finančné účty 182 119 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 111 023 €, finančné účty 89 714 €.500 tis.0−2 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 36 042 €, zásoby 0 €, pohľadávky 91 599 €, finančné účty 665 €. 2019: dlhodobý majetok 55 111 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 416 €, finančné účty 16 267 €. 2020: dlhodobý majetok 33 970 €, zásoby 0 €, pohľadávky 242 392 €, finančné účty −1 548 €. 2021: dlhodobý majetok 16 402 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 891 €, finančné účty 182 119 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 111 023 €, finančné účty 89 714 €.500 tis.0−2 tis.20182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 31 473 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 96 833 €. 2019: vlastné imanie 33 351 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 107 443 €. 2020: vlastné imanie 35 794 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 239 020 €. 2021: vlastné imanie 50 453 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 189 959 €. 2022: vlastné imanie 69 581 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 131 156 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 31 473 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 96 833 €. 2019: vlastné imanie 33 351 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 107 443 €. 2020: vlastné imanie 35 794 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 239 020 €. 2021: vlastné imanie 50 453 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 189 959 €. 2022: vlastné imanie 69 581 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 131 156 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 31 473 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 96 833 €. 2019: vlastné imanie 33 351 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 107 443 €. 2020: vlastné imanie 35 794 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 239 020 €. 2021: vlastné imanie 50 453 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 189 959 €. 2022: vlastné imanie 69 581 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 131 156 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 906 €. 2019: daň z príjmu 499 €. 2020: daň z príjmu 650 €. 2021: daň z príjmu 3 897 €. 2022: daň z príjmu 4 049 €.5 tis.2,5 tis.09064996503,9 tis.4 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 906 €. 2019: daň z príjmu 499 €. 2020: daň z príjmu 650 €. 2021: daň z príjmu 3 897 €. 2022: daň z príjmu 4 049 €.5 tis.2,5 tis.09064996503,9 tis.4 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 906 €. 2019: daň z príjmu 499 €. 2020: daň z príjmu 650 €. 2021: daň z príjmu 3 897 €. 2022: daň z príjmu 4 049 €.5 tis.2,5 tis.0906650201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby739,2 tis.843,3 tis.826,3 tis.1,15 mil.1,08 mil.
Výsledok hospodárenia3,4 tis.1,9 tis.2,4 tis.14,7 tis.15,2 tis.
Aktíva128,3 tis.140,8 tis.274,8 tis.240,4 tis.200,7 tis.
Vlastné imanie31,5 tis.33,4 tis.35,8 tis.50,5 tis.69,6 tis.
Daň z príjmu9064996503,9 tis.4 tis.
Zadlženosť75,5 %76,3 %87,0 %79,0 %65,3 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
1,08 mil.
Výsledok hospodárenia
15,2 tis.
Aktíva
200,7 tis.
Vlastné imanie
69,6 tis.
Daň z príjmu
4 tis.
Zadlženosť
65,3 %

2021

Tržby
1,15 mil.
Výsledok hospodárenia
14,7 tis.
Aktíva
240,4 tis.
Vlastné imanie
50,5 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
79,0 %

2020

Tržby
826,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,4 tis.
Aktíva
274,8 tis.
Vlastné imanie
35,8 tis.
Daň z príjmu
650
Zadlženosť
87,0 %

2019

Tržby
843,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
140,8 tis.
Vlastné imanie
33,4 tis.
Daň z príjmu
499
Zadlženosť
76,3 %

2018

Tržby
739,2 tis.
Výsledok hospodárenia
3,4 tis.
Aktíva
128,3 tis.
Vlastné imanie
31,5 tis.
Daň z príjmu
906
Zadlženosť
75,5 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API