prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

JAKOR s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36827380aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 09. 200719 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 16. 09. 2026
Tržby
179 584 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JAKOR s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36827380
daňové identifikačné číslo
2022447757
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022447757
Sídlo
Pod Dolami 838, 09302 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 09. 2007
V registri
19 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 19057/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
656044
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien05. 09. 2007—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien05. 09. 2007—
výkon činnosti stavebného dozoru- pozemné stavby, inžinierske stavby, vodohospodárske stavby, potrubné a iné líniové stavby05. 09. 2007—
výkon činnosti stavbyvedúceho- pozemné stavby, inžinierske stavby, vodohospodárske stavby, potrubné a iné líniové stavby05. 09. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností05. 09. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností05. 09. 2007—
sprostredkovanie obchodu, výroby, dopravy a služieb v rozsahu voľných živností05. 09. 2007—
faktoring a forfaiting05. 09. 2007—
prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností05. 09. 2007—
finančný leasing05. 09. 2007—
poskytovanie úverov nebankovým spôsobom z vlastných zdrojov05. 09. 2007—
reklamná činnosť05. 09. 2007—
výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied25. 11. 2008—
výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadení25. 11. 2008—
výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky25. 11. 2008—
výroba plastov v primárnej forme25. 11. 2008—
výroba strojov pre hospodárske odvetvia25. 11. 2008—
počítačové služby25. 11. 2008—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly25. 11. 2008—
elektroenergetika24. 07. 2010—
výroba výrobkov z plastov21. 05. 2013—
výroba tovaru z plastov21. 05. 2013—
kovoobrábanie06. 04. 2017—
výroba a hutnícke spracovanie kovov06. 04. 2017—
výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu06. 04. 2017—
výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely06. 04. 2017—
prevádzka malých plavidiel27. 07. 2021—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 18. 07. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022447757: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022447757: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022447757IČ DPH SK2022447757Obdobia daňových registráciíDIČ 2022447757: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022447757: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022447757IČ DPH SK2022447757Obdobia daňových registráciíDIČ 2022447757: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022447757: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022447757IČ DPH SK2022447757
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202244775711. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2007
daňové identifikačné číslo202244775710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −163 519 € a znížila tržby o ▼18 % na 179,6 tisíc eur.

Tržby

179 584 €

▼ 18,0 %

Výsledok hospodárenia

−163 519 €

▼ 305,2 %

Aktíva

2 344 857 €

▼ 11,1 %

Vlastné imanie

599 913 €

▼ 21,4 %

Zadlženosť

73,4 %

Hrubá marža

−90,5 %

Čistá marža

−91,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 993 968 €. 2022: tržby 1 179 435 €. 2023: tržby 528 384 €. 2024: tržby 218 875 €. 2025: tržby 179 584 €.2 mil.1 mil.0994 tis.1,18 mil.528,4 tis.218,9 tis.179,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 993 968 €. 2022: tržby 1 179 435 €. 2023: tržby 528 384 €. 2024: tržby 218 875 €. 2025: tržby 179 584 €.2 mil.1 mil.0994 tis.1,18 mil.528,4 tis.218,9 tis.179,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 993 968 €. 2022: tržby 1 179 435 €. 2023: tržby 528 384 €. 2024: tržby 218 875 €. 2025: tržby 179 584 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 543 €. 2022: výsledok hospodárenia 68 530 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 036 €. 2024: výsledok hospodárenia 79 692 €. 2025: výsledok hospodárenia −163 519 €.100 tis.0−200 tis.+15,5 tis.+68,5 tis.+10 tis.+79,7 tis.−163,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 543 €. 2022: výsledok hospodárenia 68 530 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 036 €. 2024: výsledok hospodárenia 79 692 €. 2025: výsledok hospodárenia −163 519 €.100 tis.0−200 tis.+15,5 tis.+10 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 543 €. 2022: výsledok hospodárenia 68 530 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 036 €. 2024: výsledok hospodárenia 79 692 €. 2025: výsledok hospodárenia −163 519 €.100 tis.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 3 683 716 €, vlastné imanie 696 708 €. 2022: aktíva 3 378 389 €, vlastné imanie 673 703 €. 2023: aktíva 3 022 955 €, vlastné imanie 683 740 €. 2024: aktíva 2 638 785 €, vlastné imanie 763 432 €. 2025: aktíva 2 344 857 €, vlastné imanie 599 913 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 3 683 716 €, vlastné imanie 696 708 €. 2022: aktíva 3 378 389 €, vlastné imanie 673 703 €. 2023: aktíva 3 022 955 €, vlastné imanie 683 740 €. 2024: aktíva 2 638 785 €, vlastné imanie 763 432 €. 2025: aktíva 2 344 857 €, vlastné imanie 599 913 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 3 683 716 €, vlastné imanie 696 708 €. 2022: aktíva 3 378 389 €, vlastné imanie 673 703 €. 2023: aktíva 3 022 955 €, vlastné imanie 683 740 €. 2024: aktíva 2 638 785 €, vlastné imanie 763 432 €. 2025: aktíva 2 344 857 €, vlastné imanie 599 913 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 035 543 €, zásoby 51 601 €, pohľadávky 1 544 156 €, finančné účty 49 967 €. 2022: dlhodobý majetok 1 696 950 €, zásoby 112 315 €, pohľadávky 1 525 919 €, finančné účty 41 150 €. 2023: dlhodobý majetok 1 628 136 €, zásoby 14 130 €, pohľadávky 1 336 869 €, finančné účty 41 010 €. 2024: dlhodobý majetok 1 280 381 €, zásoby 9 258 €, pohľadávky 1 305 089 €, finančné účty 39 876 €. 2025: dlhodobý majetok 1 026 067 €, zásoby 6 968 €, pohľadávky 1 268 007 €, finančné účty 39 751 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 035 543 €, zásoby 51 601 €, pohľadávky 1 544 156 €, finančné účty 49 967 €. 2022: dlhodobý majetok 1 696 950 €, zásoby 112 315 €, pohľadávky 1 525 919 €, finančné účty 41 150 €. 2023: dlhodobý majetok 1 628 136 €, zásoby 14 130 €, pohľadávky 1 336 869 €, finančné účty 41 010 €. 2024: dlhodobý majetok 1 280 381 €, zásoby 9 258 €, pohľadávky 1 305 089 €, finančné účty 39 876 €. 2025: dlhodobý majetok 1 026 067 €, zásoby 6 968 €, pohľadávky 1 268 007 €, finančné účty 39 751 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 035 543 €, zásoby 51 601 €, pohľadávky 1 544 156 €, finančné účty 49 967 €. 2022: dlhodobý majetok 1 696 950 €, zásoby 112 315 €, pohľadávky 1 525 919 €, finančné účty 41 150 €. 2023: dlhodobý majetok 1 628 136 €, zásoby 14 130 €, pohľadávky 1 336 869 €, finančné účty 41 010 €. 2024: dlhodobý majetok 1 280 381 €, zásoby 9 258 €, pohľadávky 1 305 089 €, finančné účty 39 876 €. 2025: dlhodobý majetok 1 026 067 €, zásoby 6 968 €, pohľadávky 1 268 007 €, finančné účty 39 751 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 696 708 €, dlhodobé záväzky 455 314 €, krátkodobé záväzky 2 531 694 €. 2022: vlastné imanie 673 703 €, dlhodobé záväzky 386 353 €, krátkodobé záväzky 2 318 333 €. 2023: vlastné imanie 683 740 €, dlhodobé záväzky 317 211 €, krátkodobé záväzky 1 989 921 €. 2024: vlastné imanie 763 432 €, dlhodobé záväzky 951 041 €, krátkodobé záväzky 896 751 €. 2025: vlastné imanie 599 913 €, dlhodobé záväzky 881 900 €, krátkodobé záväzky 840 001 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 696 708 €, dlhodobé záväzky 455 314 €, krátkodobé záväzky 2 531 694 €. 2022: vlastné imanie 673 703 €, dlhodobé záväzky 386 353 €, krátkodobé záväzky 2 318 333 €. 2023: vlastné imanie 683 740 €, dlhodobé záväzky 317 211 €, krátkodobé záväzky 1 989 921 €. 2024: vlastné imanie 763 432 €, dlhodobé záväzky 951 041 €, krátkodobé záväzky 896 751 €. 2025: vlastné imanie 599 913 €, dlhodobé záväzky 881 900 €, krátkodobé záväzky 840 001 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 696 708 €, dlhodobé záväzky 455 314 €, krátkodobé záväzky 2 531 694 €. 2022: vlastné imanie 673 703 €, dlhodobé záväzky 386 353 €, krátkodobé záväzky 2 318 333 €. 2023: vlastné imanie 683 740 €, dlhodobé záväzky 317 211 €, krátkodobé záväzky 1 989 921 €. 2024: vlastné imanie 763 432 €, dlhodobé záväzky 951 041 €, krátkodobé záväzky 896 751 €. 2025: vlastné imanie 599 913 €, dlhodobé záväzky 881 900 €, krátkodobé záväzky 840 001 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 798 €. 2022: daň z príjmu 13 470 €. 2023: daň z príjmu 1 014 €. 2024: daň z príjmu 55 616 €. 2025: daň z príjmu 960 €.100 tis.50 tis.079813,5 tis.1 tis.55,6 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 798 €. 2022: daň z príjmu 13 470 €. 2023: daň z príjmu 1 014 €. 2024: daň z príjmu 55 616 €. 2025: daň z príjmu 960 €.100 tis.50 tis.079813,5 tis.1 tis.55,6 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 798 €. 2022: daň z príjmu 13 470 €. 2023: daň z príjmu 1 014 €. 2024: daň z príjmu 55 616 €. 2025: daň z príjmu 960 €.100 tis.50 tis.0798960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby994 tis.1,18 mil.528,4 tis.218,9 tis.179,6 tis.
Výsledok hospodárenia15,5 tis.68,5 tis.10 tis.79,7 tis.−163,5 tis.
Aktíva3,68 mil.3,38 mil.3,02 mil.2,64 mil.2,34 mil.
Vlastné imanie696,7 tis.673,7 tis.683,7 tis.763,4 tis.599,9 tis.
Daň z príjmu79813,5 tis.1 tis.55,6 tis.960
Zadlženosť81,1 %80,1 %76,3 %70,0 %73,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
179,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−163,5 tis.
Aktíva
2,34 mil.
Vlastné imanie
599,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
73,4 %

2024

Tržby
218,9 tis.
Výsledok hospodárenia
79,7 tis.
Aktíva
2,64 mil.
Vlastné imanie
763,4 tis.
Daň z príjmu
55,6 tis.
Zadlženosť
70,0 %

2023

Tržby
528,4 tis.
Výsledok hospodárenia
10 tis.
Aktíva
3,02 mil.
Vlastné imanie
683,7 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
76,3 %

2022

Tržby
1,18 mil.
Výsledok hospodárenia
68,5 tis.
Aktíva
3,38 mil.
Vlastné imanie
673,7 tis.
Daň z príjmu
13,5 tis.
Zadlženosť
80,1 %

2021

Tržby
994 tis.
Výsledok hospodárenia
15,5 tis.
Aktíva
3,68 mil.
Vlastné imanie
696,7 tis.
Daň z príjmu
798
Zadlženosť
81,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API