Súhrn
- Vznik
- 24. 08. 200719 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 687 709 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BODYLAK EXPRES, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36822825
- daňové identifikačné číslo
- 2022431576
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Malé Chlievany 108, 95701 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
- Územie
- Bánovce nad Bebravouokres Bánovce nad BebravouTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 08. 2007
- V registri
- 19 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 18173/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 217171
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 24. 08. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 24. 08. 2007 | — |
| predaj motorových vozidiel | 24. 08. 2007 | — |
| predaj súčiastok a príslušenstva pre motorové vozidlá | 24. 08. 2007 | — |
| prenájom automobilov | 24. 08. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 24. 08. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí s výnimkou tých, na ktoré sa vyžaduje osobitné povolenie | 24. 08. 2007 | — |
| odťahová služba | 24. 08. 2007 | — |
| mechanické čistenie a tepovanie motorových vozidiel | 24. 08. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava s vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 24. 08. 2007 | — |
| osobná cestná doprava vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby | 24. 08. 2007 | — |
| sprostredkovanie v oblasti dopravy - služby dopravných agentúr | 24. 08. 2007 | — |
| prenájom strojov a zariadení vrátane automobilov | 24. 08. 2007 | — |
| kancelárske a sekretárske služby | 24. 08. 2007 | — |
| skladovanie a uskladňovanie | 24. 08. 2007 | — |
| zasielateľstvo | 24. 08. 2007 | — |
| medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu | 28. 09. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022431576 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 zvýšila zisk o ▲165 % na 118 695 € a zvýšila tržby o ▲61 % na 687,7 tisíc eur.
Tržby
687 709 €
▲ 60,8 %Výsledok hospodárenia
118 695 €
▲ 165,4 %Aktíva
276 803 €
▲ 4,2 %Vlastné imanie
150 909 €
▲ 12,4 %Zadlženosť
45,5 %
Hrubá marža
21,9 %
Čistá marža
17,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 237,1 tis. | 269,6 tis. | 275,8 tis. | 427,8 tis. | 687,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 40,7 tis. | 48,7 tis. | 13,3 tis. | 44,7 tis. | 118,7 tis. |
| Aktíva | 174,3 tis. | 204 tis. | 226,1 tis. | 265,7 tis. | 276,8 tis. |
| Vlastné imanie | 52,5 tis. | 76,2 tis. | 89,5 tis. | 134,2 tis. | 150,9 tis. |
| Daň z príjmu | 3,7 tis. | 7,6 tis. | 3,9 tis. | 12,4 tis. | 31,8 tis. |
| Zadlženosť | 69,9 % | 62,6 % | 60,4 % | 49,5 % | 45,5 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 687,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 118,7 tis.
- Aktíva
- 276,8 tis.
- Vlastné imanie
- 150,9 tis.
- Daň z príjmu
- 31,8 tis.
- Zadlženosť
- 45,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 427,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 44,7 tis.
- Aktíva
- 265,7 tis.
- Vlastné imanie
- 134,2 tis.
- Daň z príjmu
- 12,4 tis.
- Zadlženosť
- 49,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 275,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,3 tis.
- Aktíva
- 226,1 tis.
- Vlastné imanie
- 89,5 tis.
- Daň z príjmu
- 3,9 tis.
- Zadlženosť
- 60,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 269,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 48,7 tis.
- Aktíva
- 204 tis.
- Vlastné imanie
- 76,2 tis.
- Daň z príjmu
- 7,6 tis.
- Zadlženosť
- 62,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 237,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 40,7 tis.
- Aktíva
- 174,3 tis.
- Vlastné imanie
- 52,5 tis.
- Daň z príjmu
- 3,7 tis.
- Zadlženosť
- 69,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.