Súhrn
- Vznik
- 23. 08. 200719 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 146 883 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BHM, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36822612
- daňové identifikačné číslo
- 2022442411
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Školská 3, 94901 Nitra, Slovenská republika
- Územie
- Nitraokres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 08. 2007
- V registri
- 19 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 20510/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 331492
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností | 23. 08. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností | 23. 08. 2007 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 23. 08. 2007 | — |
| prenájom kancelárskej techniky | 23. 08. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti | 23. 08. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu, výroby a služieb | 23. 08. 2007 | — |
| poradenská služba k technickému vybaveniu počítača ( hardware ) | 23. 08. 2007 | — |
| poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača ( software ) | 23. 08. 2007 | — |
| čistiace a upratovacie práce | 23. 08. 2007 | — |
| zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov | 23. 08. 2007 | — |
| prenájom strojov a zariadení | 23. 08. 2007 | — |
| výsadba a údržba zelene | 23. 08. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022442411 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 25. 01. 2026 (rok porušenia 2025).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 znížila zisk o ▼64 % na 20 575 € a zvýšila tržby o ▲5 % na 146,9 tisíc eur.
Tržby
146 883 €
▲ 5,2 %Výsledok hospodárenia
20 575 €
▼ 63,7 %Aktíva
197 268 €
▲ 7,2 %Vlastné imanie
163 798 €
▲ 14,4 %Zadlženosť
17,0 %
Hrubá marža
17,8 %
Čistá marža
14,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 57,4 tis. | 72,5 tis. | 75,4 tis. | 139,7 tis. | 146,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,8 tis. | 14 tis. | 25,8 tis. | 56,7 tis. | 20,6 tis. |
| Aktíva | 106,2 tis. | 102,4 tis. | 123 tis. | 183,9 tis. | 197,3 tis. |
| Vlastné imanie | 46,8 tis. | 60,8 tis. | 86,6 tis. | 143,2 tis. | 163,8 tis. |
| Daň z príjmu | 2,8 tis. | 3,2 tis. | 6,9 tis. | 14,1 tis. | 5,5 tis. |
| Zadlženosť | 56,0 % | 40,6 % | 29,6 % | 22,1 % | 17,0 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 146,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 20,6 tis.
- Aktíva
- 197,3 tis.
- Vlastné imanie
- 163,8 tis.
- Daň z príjmu
- 5,5 tis.
- Zadlženosť
- 17,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 139,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 56,7 tis.
- Aktíva
- 183,9 tis.
- Vlastné imanie
- 143,2 tis.
- Daň z príjmu
- 14,1 tis.
- Zadlženosť
- 22,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 75,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 25,8 tis.
- Aktíva
- 123 tis.
- Vlastné imanie
- 86,6 tis.
- Daň z príjmu
- 6,9 tis.
- Zadlženosť
- 29,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 72,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14 tis.
- Aktíva
- 102,4 tis.
- Vlastné imanie
- 60,8 tis.
- Daň z príjmu
- 3,2 tis.
- Zadlženosť
- 40,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 57,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,8 tis.
- Aktíva
- 106,2 tis.
- Vlastné imanie
- 46,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 56,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.