Súhrn
- Vznik
- 23. 08. 200719 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 02. 11. 2026
- Tržby
- 1 167 510 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- feeling LIVE, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36822329
- daňové identifikačné číslo
- 2022449066
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022449066
- Sídlo
- Kremeľská 4577/138C, 84110 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Devínokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 08. 2007
- V registri
- 19 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 47532/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 942155
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/, | 23. 08. 2007 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti /veľkoobchod/, | 23. 08. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 08. 2007 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou a údržbou nehnuteľností, | 23. 08. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom - obstarávateľská činnosť, | 23. 08. 2007 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 23. 08. 2007 | — |
| prenájom výpočtovej a kancelárskej techniky, | 23. 08. 2007 | — |
| prenájom strojov a prístrojov, | 23. 08. 2007 | — |
| technicko-organizačné zabezpečenie vzdelávacích podujatí, konferencií, veľtrhov, seminárov a školení v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 08. 2007 | — |
| technicko-organizačné zabezpečenie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 08. 2007 | — |
| grafické práce pomocou počítača podľa predlohy, | 23. 08. 2007 | — |
| rozmnožovanie nahratých nosičov zvukovo-obrazových záznamov so súhlasom autora, | 23. 08. 2007 | — |
| výroba, predaj a požičiavanie nosičov zvukovo-obrazových záznamov so súhlasom autora, | 23. 08. 2007 | — |
| vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 08. 2007 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 07. 03. 2019 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 07. 03. 2019 | — |
| Administratívne služby | 07. 03. 2019 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 07. 03. 2019 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 07. 03. 2019 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 07. 03. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 25. 08. 2026 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 25. 08. 2026 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 25. 08. 2026 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 25. 08. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022449066 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2022449066 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 02. 11. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 znížila zisk o ▼56 % na 17 154 € a zvýšila tržby o ▲38 % na 1,17 mil. €.
Tržby
1 167 510 €
▲ 38,1 %Výsledok hospodárenia
17 154 €
▼ 55,7 %Aktíva
586 955 €
▲ 2,6 %Vlastné imanie
−190 273 €
▲ 8,3 %Zadlženosť
132,4 %
Hrubá marža
1,8 %
Čistá marža
1,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 247,5 tis. | 845,5 tis. | 1,17 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −1,4 tis. | −15,4 tis. | −280,3 tis. | 38,7 tis. | 17,2 tis. |
| Aktíva | 49,6 tis. | 312,3 tis. | 545,3 tis. | 571,8 tis. | 587 tis. |
| Vlastné imanie | 49,6 tis. | 34,2 tis. | −246,1 tis. | −207,4 tis. | −190,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 926 | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 0,0 % | 89,1 % | 145,1 % | 136,3 % | 132,4 % |
aj 2015–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 1,17 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 17,2 tis.
- Aktíva
- 587 tis.
- Vlastné imanie
- −190,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 132,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 845,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 38,7 tis.
- Aktíva
- 571,8 tis.
- Vlastné imanie
- −207,4 tis.
- Daň z príjmu
- 926
- Zadlženosť
- 136,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 247,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −280,3 tis.
- Aktíva
- 545,3 tis.
- Vlastné imanie
- −246,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 145,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −15,4 tis.
- Aktíva
- 312,3 tis.
- Vlastné imanie
- 34,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 89,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,4 tis.
- Aktíva
- 49,6 tis.
- Vlastné imanie
- 49,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.