Súhrn
- Vznik
- 18. 08. 200719 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 319 515 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ISCON, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36820202
- daňové identifikačné číslo
- 2022445953
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022445953
- Sídlo
- Čučmianska dlhá 3, 04801 Rožňava, Slovenská republika
- Územie
- Rožňavaokres RožňavaKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 08. 2007
- V registri
- 19 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 20251/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 830028
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 18. 08. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 18. 08. 2007 | — |
| sprostredkovanie v oblasti dopravy - služby dopravných agentúr | 18. 08. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 18. 08. 2007 | — |
| neverejná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami do 9 miest vrátane vodiča | 18. 08. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 18. 08. 2007 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 18. 08. 2007 | — |
| predaj na trhoch | 18. 08. 2007 | — |
| maloobchodný predaj pohonných látok | 18. 08. 2007 | — |
| maloobchod s použitým tovarom v predajniach | 18. 08. 2007 | — |
| inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie | 18. 08. 2007 | — |
| výroba tovaru z plastov vrátane ich montážneho prevedenia, plastových izolácií v rozsahu voľnej živnosti | 18. 08. 2007 | — |
| demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu | 18. 08. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností | 18. 08. 2007 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 18. 08. 2007 | — |
| služby v rámci lesníctva a ťažby dreva | 18. 08. 2007 | — |
| vedenie účtovníctva, činnosť organizačných, účtovných a ekonomických poradcov | 18. 08. 2007 | — |
| distribúcia filmov a videozáznamov, producentská činnosť v oblasti videotvorby | 18. 08. 2007 | — |
| maliarske a natieračské práce | 18. 08. 2007 | — |
| správa registratúrnych záznam bez trvalej dokumentárnej hodnoty | 18. 08. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností | 18. 08. 2007 | — |
| výskum trhu | 18. 08. 2007 | — |
| prenájom strojov, zariadení, osobných a nákladných motorových vozidiel | 18. 08. 2007 | — |
| leasingová činnosť | 18. 08. 2007 | — |
| poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software) | 18. 08. 2007 | — |
| poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware) | 18. 08. 2007 | — |
| recyklovanie kovového odpadu a šrotu | 18. 08. 2007 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi mimo nebezpečných | 18. 08. 2007 | — |
| poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň | 18. 08. 2007 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z dreva (loparníky, varechy) | 18. 08. 2007 | — |
| montáž a demontáž kompletných stolárskych výrobkov | 18. 08. 2007 | — |
| výroba krbového paliva, výroba drevených obalov | 18. 08. 2007 | — |
| osadzovanie stavebno-stolárskych výrobkov (okien a dverí do drevených rámov), osadzovanie vstavaných políc, skríň | 18. 08. 2007 | — |
| čalúnnictvo | 18. 08. 2007 | — |
| výroba dýhy, preglejky, latovky, drevotrieskovej dosky, drevovláknitej dosky a iných panelov a dosiek | 18. 08. 2007 | — |
| výroba výrobkov z korku, výroba košov a ostatných výrobkov zo slamy, prútia a podobných materiálov | 18. 08. 2007 | — |
| montáž sadrokartónu | 18. 08. 2007 | — |
| výroba kresiel a sedadiel, výroby nábytku do kancelárií a obchodov, kuchynského nábytku | 18. 08. 2007 | — |
| piliarska výroba, porez dreva, hobľovanie, impregnovanie dreva | 18. 08. 2007 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľných živností | 18. 08. 2007 | — |
| vydávanie kníh, novín, časopisov a periodických publikácií | 18. 08. 2007 | — |
| vydávanie náhradných nosičov záznamov zvuku | 18. 08. 2007 | — |
| zhotovovanie jednoduchých kovových súčiastok (nity, podložky, matice, pružiny, klince, petlice a pod.) | 18. 08. 2007 | — |
| zhotovovanie jednoduchých kovových konštrukcií a výrobkov z kovu (rebríky, mreže, zábradlia) | 18. 08. 2007 | — |
| technické služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov (zvuk, strih, dabing, titulkovanie, špeciálne efekty, kolorovanie) | 18. 08. 2007 | — |
| finančný leasing | 18. 08. 2007 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 08. 07. 2008 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 25. 03. 2025
- Oprávnená osoba
- JUDr. Roland Kovács, advokát, s.r.o. · od 25. 03. 2025
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022445953 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2008 |
| daňové identifikačné číslo | 2022445953 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2021 (rok porušenia 2020).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −92 144 € a zvýšila tržby o ▲20 % na 319,5 tisíc eur.
Tržby
319 515 €
▲ 20,2 %Výsledok hospodárenia
−92 144 €
▼ 128,9 %Aktíva
903 382 €
▲ 3,9 %Vlastné imanie
192 032 €
▼ 32,4 %Zadlženosť
78,7 %
Hrubá marža
−28,2 %
Čistá marža
−28,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 278 tis. | 270,5 tis. | 251,6 tis. | 265,9 tis. | 319,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 11,4 tis. | −64,2 tis. | −51,9 tis. | −40,3 tis. | −92,1 tis. |
| Aktíva | 729,2 tis. | 762,1 tis. | 797,5 tis. | 869,3 tis. | 903,4 tis. |
| Vlastné imanie | 440,5 tis. | 376,3 tis. | 324,4 tis. | 284,2 tis. | 192 tis. |
| Daň z príjmu | 2,1 tis. | 0 | 0 | 1,9 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 39,6 % | 50,6 % | 59,3 % | 67,3 % | 78,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 319,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −92,1 tis.
- Aktíva
- 903,4 tis.
- Vlastné imanie
- 192 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 78,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 265,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −40,3 tis.
- Aktíva
- 869,3 tis.
- Vlastné imanie
- 284,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 67,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 251,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −51,9 tis.
- Aktíva
- 797,5 tis.
- Vlastné imanie
- 324,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 59,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 270,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −64,2 tis.
- Aktíva
- 762,1 tis.
- Vlastné imanie
- 376,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 50,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 278 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,4 tis.
- Aktíva
- 729,2 tis.
- Vlastné imanie
- 440,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 39,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.