Súhrn
- Vznik
- 16. 08. 200719 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 669 882 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RIAT, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36819263
- daňové identifikačné číslo
- 2022431499
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022431499
- Sídlo
- Dolný Bar 271, 930 14 Dolný Bar, Slovenská republika
- Územie
- Dolný Barokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 08. 2007
- V registri
- 19 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 20492/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 837023
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti | 16. 08. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 16. 08. 2007 | — |
| zváračské práce | 16. 08. 2007 | — |
| kováčstvo | 16. 08. 2007 | — |
| zhotovovanie jednoduchých kovových konštrukcií a výrobkov z kovu (rebríky, mreže, zábradlia) | 16. 08. 2007 | — |
| povrchová úprava kovov, brúsenie, leštenie kovov | 16. 08. 2007 | — |
| maliarske, natierčské práce a sklenárske práce | 16. 08. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 16. 08. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 16. 08. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 16. 08. 2007 | — |
| vykonávanie tenkostenných omietok stierkovaním | 16. 08. 2007 | — |
| montáž priečok a zavesených podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielcov | 16. 08. 2007 | — |
| obkladanie stien suchým spôsobom | 16. 08. 2007 | — |
| obkladanie stien z hotových umelohmotných a drevených profilov | 16. 08. 2007 | — |
| montáž sadrokartónu | 16. 08. 2007 | — |
| betonárske práce (prístupové cesty, chodníky spevnené plochy - ukladanie hotových betónových dielcov) | 16. 08. 2007 | — |
| kladenie zámkovej dlažby | 16. 08. 2007 | — |
| obklady stavieb prírodným alebo umelým kameňom suchým spôsobom - lepenie | 16. 08. 2007 | — |
| nájom a prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb | 16. 08. 2007 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 16. 08. 2007 | — |
| skladovanie tovaru v rozsahu voľnej živnosti | 16. 08. 2007 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 16. 08. 2007 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 16. 08. 2007 | — |
| realizácia, úprava a údržba parkov, záhrad a zelene | 16. 08. 2007 | — |
| realizácia a údržba závlahových systémov v rozsahu voľnej živnosti | 16. 08. 2007 | — |
| chov akvarijných rybičiek | 16. 08. 2007 | — |
| služby súvisiace so skrášľovaním tela | 10. 09. 2009 | — |
| murárske práce | 10. 09. 2009 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 10. 09. 2009 | — |
| vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb | 10. 09. 2009 | — |
| grafické a kresličské práce | 10. 09. 2009 | — |
| vykonávanie parkových, sadových a záhradných úprav s výnimkou krajinno-architektonických sadovníckych diel | 10. 09. 2009 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 19. 10. 2017 do 20. 12. 2021 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- JUDr. Soňa Vlhová, advokátska kancelária, s.r.o. · od 19. 09. 2019
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022431499 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 06. 10. 2007 |
| daňové identifikačné číslo | 2022431499 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲2 % na 15 021 € a zvýšila tržby o ▲191 % na 669,9 tisíc eur.
Tržby
669 882 €
▲ 190,5 %Výsledok hospodárenia
15 021 €
▲ 1,6 %Aktíva
138 767 €
▲ 37,4 %Vlastné imanie
−29 684 €
▲ 25,6 %Zadlženosť
121,4 %
Hrubá marža
2,8 %
Čistá marža
2,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 8,9 tis. | 58,5 tis. | 80,2 tis. | 230,6 tis. | 669,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −12,4 tis. | −7,1 tis. | 1,2 tis. | 14,8 tis. | 15 tis. |
| Aktíva | 7,5 tis. | 44,9 tis. | 48,5 tis. | 101 tis. | 138,8 tis. |
| Vlastné imanie | −48,8 tis. | −55,9 tis. | −54,7 tis. | −39,9 tis. | −29,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 326 | 1,7 tis. | 4 tis. |
| Zadlženosť | 754,1 % | 224,5 % | 212,7 % | 139,5 % | 121,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 669,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15 tis.
- Aktíva
- 138,8 tis.
- Vlastné imanie
- −29,7 tis.
- Daň z príjmu
- 4 tis.
- Zadlženosť
- 121,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 230,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,8 tis.
- Aktíva
- 101 tis.
- Vlastné imanie
- −39,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 139,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 80,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 48,5 tis.
- Vlastné imanie
- −54,7 tis.
- Daň z príjmu
- 326
- Zadlženosť
- 212,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 58,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,1 tis.
- Aktíva
- 44,9 tis.
- Vlastné imanie
- −55,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 224,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 8,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12,4 tis.
- Aktíva
- 7,5 tis.
- Vlastné imanie
- −48,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 754,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).