prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

JB2022 s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36818526aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 08. 200719 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
72 679 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JB2022 s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36818526
daňové identifikačné číslo
2022492901
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ul.Biskupa Kondého 5138/30, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 08. 2007
V registri
19 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 51732/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
829936
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti15. 08. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti15. 08. 2007—
reklamná a propagačná činnosť15. 08. 2007—
organizovanie a usporadúvanie športových podujatí15. 08. 2007—
podnikateľské poradenstvo15. 08. 2007—
prenájom hnuteľných vecí07. 05. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu07. 05. 2015—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 04. 2018—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30m13. 04. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby13. 04. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 04. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 04. 2018—
Sťahovacie služby13. 04. 2018—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla13. 04. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave13. 04. 2018—
Čistiace a upratovacie služby13. 04. 2018—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom13. 04. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky13. 04. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom13. 04. 2018—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností13. 04. 2018—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok13. 04. 2018—
Činnosť podnikateľských organizačných a ekonomických poradcov13. 04. 2018—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela13. 04. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu13. 04. 2018—
Prevádzkovanie výdajne stravy13. 04. 2018—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach13. 04. 2018—
Chov vybraných druhov zvierat13. 04. 2018—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve13. 04. 2018—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve13. 04. 2018—
Informačná činnosť13. 04. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022492901: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022492901Obdobia daňových registráciíDIČ 2022492901: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022492901Obdobia daňových registráciíDIČ 2022492901: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022492901
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202249290110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 16. 10. 2023 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 zvýšila zisk z nuly na 16 208 € a zvýšila tržby z nuly na 72,7 tisíc eur.

Tržby

72 679 €

Výsledok hospodárenia

16 208 €

Aktíva

98 462 €

▼ 4,3 %

Vlastné imanie

32 051 €

▲ 106,4 %

Zadlženosť

67,4 %

Hrubá marža

28,2 %

Čistá marža

22,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 96 321 €. 2020: tržby 12 333 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 72 679 €.100 tis.50 tis.096,3 tis.12,3 tis.0072,7 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 96 321 €. 2020: tržby 12 333 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 72 679 €.100 tis.50 tis.096,3 tis.12,3 tis.0072,7 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 96 321 €. 2020: tržby 12 333 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 72 679 €.100 tis.50 tis.00201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 9 706 €. 2020: výsledok hospodárenia −92 €. 2021: výsledok hospodárenia −116 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 208 €.20 tis.0−200+9,7 tis.−92−1160+16,2 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 9 706 €. 2020: výsledok hospodárenia −92 €. 2021: výsledok hospodárenia −116 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 208 €.20 tis.0−200+9,7 tis.−92−1160+16,2 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 9 706 €. 2020: výsledok hospodárenia −92 €. 2021: výsledok hospodárenia −116 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 208 €.20 tis.0−200−116201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 117 282 €, vlastné imanie 15 734 €. 2020: aktíva 103 032 €, vlastné imanie 15 642 €. 2021: aktíva 102 916 €, vlastné imanie 15 526 €. 2022: aktíva 102 916 €, vlastné imanie 15 526 €. 2023: aktíva 98 462 €, vlastné imanie 32 051 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 117 282 €, vlastné imanie 15 734 €. 2020: aktíva 103 032 €, vlastné imanie 15 642 €. 2021: aktíva 102 916 €, vlastné imanie 15 526 €. 2022: aktíva 102 916 €, vlastné imanie 15 526 €. 2023: aktíva 98 462 €, vlastné imanie 32 051 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 117 282 €, vlastné imanie 15 734 €. 2020: aktíva 103 032 €, vlastné imanie 15 642 €. 2021: aktíva 102 916 €, vlastné imanie 15 526 €. 2022: aktíva 102 916 €, vlastné imanie 15 526 €. 2023: aktíva 98 462 €, vlastné imanie 32 051 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 490 €, finančné účty 72 792 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 59 290 €, finančné účty 43 742 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 59 290 €, finančné účty 43 626 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 59 290 €, finančné účty 43 626 €. 2023: dlhodobý majetok 15 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 559 €, finančné účty 45 903 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 490 €, finančné účty 72 792 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 59 290 €, finančné účty 43 742 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 59 290 €, finančné účty 43 626 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 59 290 €, finančné účty 43 626 €. 2023: dlhodobý majetok 15 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 559 €, finančné účty 45 903 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 490 €, finančné účty 72 792 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 59 290 €, finančné účty 43 742 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 59 290 €, finančné účty 43 626 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 59 290 €, finančné účty 43 626 €. 2023: dlhodobý majetok 15 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 559 €, finančné účty 45 903 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 15 734 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 101 530 €. 2020: vlastné imanie 15 642 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 87 372 €. 2021: vlastné imanie 15 526 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 87 372 €. 2022: vlastné imanie 15 526 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 87 372 €. 2023: vlastné imanie 32 051 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 66 393 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 15 734 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 101 530 €. 2020: vlastné imanie 15 642 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 87 372 €. 2021: vlastné imanie 15 526 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 87 372 €. 2022: vlastné imanie 15 526 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 87 372 €. 2023: vlastné imanie 32 051 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 66 393 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 15 734 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 101 530 €. 2020: vlastné imanie 15 642 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 87 372 €. 2021: vlastné imanie 15 526 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 87 372 €. 2022: vlastné imanie 15 526 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 87 372 €. 2023: vlastné imanie 32 051 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 66 393 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 580 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 4 308 €.5 tis.2,5 tis.02,6 tis.0004,3 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 580 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 4 308 €.5 tis.2,5 tis.02,6 tis.0004,3 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 580 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 4 308 €.5 tis.2,5 tis.00201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby96,3 tis.12,3 tis.0072,7 tis.
Výsledok hospodárenia9,7 tis.−92−116016,2 tis.
Aktíva117,3 tis.103 tis.102,9 tis.102,9 tis.98,5 tis.
Vlastné imanie15,7 tis.15,6 tis.15,5 tis.15,5 tis.32,1 tis.
Daň z príjmu2,6 tis.0004,3 tis.
Zadlženosť86,6 %84,8 %84,9 %84,9 %67,4 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
72,7 tis.
Výsledok hospodárenia
16,2 tis.
Aktíva
98,5 tis.
Vlastné imanie
32,1 tis.
Daň z príjmu
4,3 tis.
Zadlženosť
67,4 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
102,9 tis.
Vlastné imanie
15,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
84,9 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−116
Aktíva
102,9 tis.
Vlastné imanie
15,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
84,9 %

2020

Tržby
12,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−92
Aktíva
103 tis.
Vlastné imanie
15,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
84,8 %

2019

Tržby
96,3 tis.
Výsledok hospodárenia
9,7 tis.
Aktíva
117,3 tis.
Vlastné imanie
15,7 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
86,6 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API