prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Helas, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36818496aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 08. 200719 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
56 839 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Helas, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36818496
daňové identifikačné číslo
2022433952
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Októbrová 1524/39, 929 01 Dunajská Streda, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 08. 2007
V registri
19 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 41217/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
603202
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
reklamné a marketingové služby,12. 04. 2014—
fotografické služby,12. 04. 2014—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,15. 08. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,15. 08. 2007—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,15. 08. 2007—
podnikateľské a ekonomické poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,15. 08. 2007—
upratovacie práce,15. 08. 2007—
montáž bezpečnostných dverí s menej ako3-bodovým uzamykacím mechanizmom12. 04. 2014—
vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí12. 04. 2014—
prípravné práce k realizácii stavby12. 04. 2014—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov12. 04. 2014—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu12. 04. 2014—
počítačové služby12. 04. 2014—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov12. 04. 2014—
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne24. 01. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022433952: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022433952Obdobia daňových registráciíDIČ 2022433952: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022433952Obdobia daňových registráciíDIČ 2022433952: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022433952
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202243395210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2023 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila stratu na −43 203 € a zvýšila tržby o ▲204 % na 56,8 tisíc eur.

Tržby

56 839 €

▲ 204,2 %

Výsledok hospodárenia

−43 203 €

▲ 4,0 %

Aktíva

53 931 €

▲ 104,9 %

Vlastné imanie

−152 990 €

▼ 39,4 %

Zadlženosť

383,7 %

Hrubá marža

−76,0 %

Čistá marža

−76,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 20 756 €. 2018: tržby 5 834 €. 2019: tržby 6 346 €. 2020: tržby 18 684 €. 2021: tržby 56 839 €.100 tis.50 tis.020,8 tis.5,8 tis.6,3 tis.18,7 tis.56,8 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 20 756 €. 2018: tržby 5 834 €. 2019: tržby 6 346 €. 2020: tržby 18 684 €. 2021: tržby 56 839 €.100 tis.50 tis.020,8 tis.5,8 tis.6,3 tis.18,7 tis.56,8 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 20 756 €. 2018: tržby 5 834 €. 2019: tržby 6 346 €. 2020: tržby 18 684 €. 2021: tržby 56 839 €.100 tis.50 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −20 440 €. 2018: výsledok hospodárenia −17 923 €. 2019: výsledok hospodárenia −17 899 €. 2020: výsledok hospodárenia −45 026 €. 2021: výsledok hospodárenia −43 203 €.0−50 tis.−20,4 tis.−17,9 tis.−17,9 tis.−45 tis.−43,2 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −20 440 €. 2018: výsledok hospodárenia −17 923 €. 2019: výsledok hospodárenia −17 899 €. 2020: výsledok hospodárenia −45 026 €. 2021: výsledok hospodárenia −43 203 €.0−50 tis.−20,4 tis.−17,9 tis.−17,9 tis.−45 tis.−43,2 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −20 440 €. 2018: výsledok hospodárenia −17 923 €. 2019: výsledok hospodárenia −17 899 €. 2020: výsledok hospodárenia −45 026 €. 2021: výsledok hospodárenia −43 203 €.0−50 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 5 093 €, vlastné imanie −28 939 €. 2018: aktíva 5 887 €, vlastné imanie −46 862 €. 2019: aktíva 6 241 €, vlastné imanie −64 761 €. 2020: aktíva 26 327 €, vlastné imanie −109 786 €. 2021: aktíva 53 931 €, vlastné imanie −152 990 €.100 tis.0−200 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 5 093 €, vlastné imanie −28 939 €. 2018: aktíva 5 887 €, vlastné imanie −46 862 €. 2019: aktíva 6 241 €, vlastné imanie −64 761 €. 2020: aktíva 26 327 €, vlastné imanie −109 786 €. 2021: aktíva 53 931 €, vlastné imanie −152 990 €.100 tis.0−200 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 5 093 €, vlastné imanie −28 939 €. 2018: aktíva 5 887 €, vlastné imanie −46 862 €. 2019: aktíva 6 241 €, vlastné imanie −64 761 €. 2020: aktíva 26 327 €, vlastné imanie −109 786 €. 2021: aktíva 53 931 €, vlastné imanie −152 990 €.100 tis.0−200 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 160 €, pohľadávky 476 €, finančné účty 940 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 160 €, pohľadávky 1 195 €, finančné účty 1 017 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 160 €, pohľadávky 1 240 €, finančné účty 1 674 €. 2020: dlhodobý majetok 24 063 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 677 €, finančné účty 421 €. 2021: dlhodobý majetok 46 188 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 104 €, finančné účty 443 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 160 €, pohľadávky 476 €, finančné účty 940 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 160 €, pohľadávky 1 195 €, finančné účty 1 017 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 160 €, pohľadávky 1 240 €, finančné účty 1 674 €. 2020: dlhodobý majetok 24 063 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 677 €, finančné účty 421 €. 2021: dlhodobý majetok 46 188 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 104 €, finančné účty 443 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 160 €, pohľadávky 476 €, finančné účty 940 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 160 €, pohľadávky 1 195 €, finančné účty 1 017 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 160 €, pohľadávky 1 240 €, finančné účty 1 674 €. 2020: dlhodobý majetok 24 063 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 677 €, finančné účty 421 €. 2021: dlhodobý majetok 46 188 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 104 €, finančné účty 443 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −28 939 €, dlhodobé záväzky 297 €, krátkodobé záväzky 33 735 €. 2018: vlastné imanie −46 862 €, dlhodobé záväzky 324 €, krátkodobé záväzky 52 425 €. 2019: vlastné imanie −64 761 €, dlhodobé záväzky 353 €, krátkodobé záväzky 70 649 €. 2020: vlastné imanie −109 786 €, dlhodobé záväzky 362 €, krátkodobé záväzky 135 751 €. 2021: vlastné imanie −152 990 €, dlhodobé záväzky 375 €, krátkodobé záväzky 206 546 €.250 tis.0−200 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −28 939 €, dlhodobé záväzky 297 €, krátkodobé záväzky 33 735 €. 2018: vlastné imanie −46 862 €, dlhodobé záväzky 324 €, krátkodobé záväzky 52 425 €. 2019: vlastné imanie −64 761 €, dlhodobé záväzky 353 €, krátkodobé záväzky 70 649 €. 2020: vlastné imanie −109 786 €, dlhodobé záväzky 362 €, krátkodobé záväzky 135 751 €. 2021: vlastné imanie −152 990 €, dlhodobé záväzky 375 €, krátkodobé záväzky 206 546 €.250 tis.0−200 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −28 939 €, dlhodobé záväzky 297 €, krátkodobé záväzky 33 735 €. 2018: vlastné imanie −46 862 €, dlhodobé záväzky 324 €, krátkodobé záväzky 52 425 €. 2019: vlastné imanie −64 761 €, dlhodobé záväzky 353 €, krátkodobé záväzky 70 649 €. 2020: vlastné imanie −109 786 €, dlhodobé záväzky 362 €, krátkodobé záväzky 135 751 €. 2021: vlastné imanie −152 990 €, dlhodobé záväzky 375 €, krátkodobé záväzky 206 546 €.250 tis.0−200 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1100000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1100000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1100000020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby20,8 tis.5,8 tis.6,3 tis.18,7 tis.56,8 tis.
Výsledok hospodárenia−20,4 tis.−17,9 tis.−17,9 tis.−45 tis.−43,2 tis.
Aktíva5,1 tis.5,9 tis.6,2 tis.26,3 tis.53,9 tis.
Vlastné imanie−28,9 tis.−46,9 tis.−64,8 tis.−109,8 tis.−153 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť668,2 %896,0 %1 137,7 %517,0 %383,7 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
56,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−43,2 tis.
Aktíva
53,9 tis.
Vlastné imanie
−153 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
383,7 %

2020

Tržby
18,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−45 tis.
Aktíva
26,3 tis.
Vlastné imanie
−109,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
517,0 %

2019

Tržby
6,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,9 tis.
Aktíva
6,2 tis.
Vlastné imanie
−64,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 137,7 %

2018

Tržby
5,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,9 tis.
Aktíva
5,9 tis.
Vlastné imanie
−46,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
896,0 %

2017

Tržby
20,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,4 tis.
Aktíva
5,1 tis.
Vlastné imanie
−28,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
668,2 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API