Súhrn
- Vznik
- 08. 08. 200719 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- JOIN, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36815233
- daňové identifikačné číslo
- 2022420532
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 72, 08212 Fulianka, Slovenská republika
- Územie
- Fuliankaokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 08. 2007
- V registri
- 19 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 18944/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 686148
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 08. 08. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 08. 08. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti | 08. 08. 2007 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 08. 08. 2007 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 08. 08. 2007 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 08. 08. 2007 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 08. 08. 2007 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti | 08. 08. 2007 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť | 08. 08. 2007 | — |
| organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 08. 08. 2007 | — |
| demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu | 08. 08. 2007 | — |
| maliarske, natieračské a sklenárske práce | 08. 08. 2007 | — |
| kladenie zámkovej dlažby | 08. 08. 2007 | — |
| kladenie podlahových krytín lepením ( PVC, korok, textil) | 08. 08. 2007 | — |
| dokončovacie práce hotových kovových jednoduchým ručným opracovaním alebo pomocou drobnej ručnej mechanizácie | 08. 08. 2007 | — |
| poskytovanie dátových služieb- internetová čitáreň | 08. 08. 2007 | — |
| prenájom automobilov | 08. 08. 2007 | — |
| prenájom spotrebného tovaru | 08. 08. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností, pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom | 08. 08. 2007 | — |
| zváračstvo | 08. 08. 2007 | — |
| upratovacie a čistiace práce, upratovanie a čistenie budov | 08. 08. 2007 | — |
| záložne | 08. 08. 2007 | — |
| preklad nákladov, skladovanie, manipulácia s nákladom | 08. 08. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 08. 08. 2007 | — |
| vedenie účtovníctva | 08. 08. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5t vrátane prípojného vozidla | 08. 08. 2007 | — |
| zhotovovanie jednoduchých kovových konštrukcií | 08. 08. 2007 | — |
| autolakýrnické práce | 08. 08. 2007 | — |
| pilčícke práce a píliarska výroba | 08. 08. 2007 | — |
| baliace činnosti | 08. 08. 2007 | — |
| faktoring a forfaiting | 08. 08. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 08. 08. 2007 | — |
| betonárske práce ( cesty, chodníky, spevnené plochy) | 08. 08. 2007 | — |
| armovacie práce | 08. 08. 2007 | — |
| mechanická úprava kovov a plechov (ohýbanie, rezanie, strihanie) | 08. 08. 2007 | — |
| zásielkový predaj | 08. 08. 2007 | — |
| apretácia výrobkov- pílením, brúsením pneumatickým náradím | 08. 08. 2007 | — |
| povrchová úprava výrobkov lakmi, tmelmi, nátermi | 08. 08. 2007 | — |
| osadzovanie okien a dverí (bez úpravy stavebných otvorov) | 08. 08. 2007 | — |
| obkladanie stien dreveným materiálom | 08. 08. 2007 | — |
| montáž priečok a zavesených podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielcov | 08. 08. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022420532 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
0 €
▲ 100,0 %Aktíva
933 €
▼ 67,6 %Vlastné imanie
−134 488 €
▲ 1,5 %Zadlženosť
14 937,9 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 112,4 tis. | 1,1 tis. | 652 | 229 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 2 tis. | −17,5 tis. | −13,6 tis. | −3,7 tis. | 0 |
| Aktíva | 19,8 tis. | 10,6 tis. | 229 | 2,9 tis. | 933 |
| Vlastné imanie | −101,8 tis. | −119,3 tis. | −132,8 tis. | −136,5 tis. | −134,5 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 612,6 % | 1 230,5 % | 58 106,6 % | 4 842,6 % | 14 937,9 % |
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 933
- Vlastné imanie
- −134,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 14 937,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 229
- Výsledok hospodárenia
- −3,7 tis.
- Aktíva
- 2,9 tis.
- Vlastné imanie
- −136,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 4 842,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 652
- Výsledok hospodárenia
- −13,6 tis.
- Aktíva
- 229
- Vlastné imanie
- −132,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 58 106,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 1,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −17,5 tis.
- Aktíva
- 10,6 tis.
- Vlastné imanie
- −119,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1 230,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 112,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2 tis.
- Aktíva
- 19,8 tis.
- Vlastné imanie
- −101,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 612,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).