Súhrn
- Vznik
- 02. 08. 200719 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 45 382 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DEFTACON GROUP s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36812731
- daňové identifikačné číslo
- 2022426703
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Nová 960/78, 05801 Poprad, Slovenská republika
- Územie
- Popradokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 02. 08. 2007
- V registri
- 19 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 18923/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 742643
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 02. 08. 2007 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 02. 08. 2007 | — |
| textilná výroba | 02. 08. 2007 | — |
| výroba tovaru z plastov | 02. 08. 2007 | — |
| prenájom hnuteľného majetku v rozsahu voľných živností | 02. 08. 2007 | — |
| komisionálny predaj v rozsahu voľných živností | 02. 08. 2007 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľných živností | 02. 08. 2007 | — |
| préprava a predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 02. 08. 2007 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál | 02. 08. 2007 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 02. 08. 2007 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 02. 08. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním aj iných ako základných služieb spojených s prenájmom | 01. 04. 2009 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 01. 04. 2009 | — |
| Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo | 21. 07. 2023 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov | 21. 07. 2023 | — |
| Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok | 21. 07. 2023 | — |
| Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 21. 07. 2023 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 21. 07. 2023 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 21. 07. 2023 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 21. 07. 2023 | — |
| Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva | 21. 07. 2023 | — |
| Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva | 21. 07. 2023 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 21. 07. 2023 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 21. 07. 2023 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 21. 07. 2023 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 21. 07. 2023 | — |
| Faktoring a forfaiting | 21. 07. 2023 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 21. 07. 2023 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 21. 07. 2023 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 21. 07. 2023 | — |
| Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií | 21. 07. 2023 | — |
| Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu, konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií | 21. 07. 2023 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 21. 07. 2023 | — |
| Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení | 21. 07. 2023 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 21. 07. 2023 | — |
| Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných havárií | 21. 07. 2023 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 21. 07. 2023 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 21. 07. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022426703 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 prepadlo do straty −20 161 € a znížila tržby o ▼91 % na 45,4 tisíc eur.
Tržby
45 382 €
▼ 91,4 %Výsledok hospodárenia
−20 161 €
▼ 2 947,6 %Aktíva
47 109 €
▼ 48,9 %Vlastné imanie
−14 346 €
▼ 145,9 %Zadlženosť
130,5 %
Hrubá marža
−44,4 %
Čistá marža
−44,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 146,1 tis. | 192,4 tis. | 554,9 tis. | 529,5 tis. | 45,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −10,9 tis. | 4,4 tis. | 7,4 tis. | 708 | −20,2 tis. |
| Aktíva | 92,3 tis. | 225 tis. | 292,7 tis. | 92,2 tis. | 47,1 tis. |
| Vlastné imanie | 20,1 tis. | 24,5 tis. | 31,9 tis. | 31,2 tis. | −14,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 806 | 204 | 0 |
| Zadlženosť | 78,2 % | 89,1 % | 89,1 % | 66,1 % | 130,5 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 45,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −20,2 tis.
- Aktíva
- 47,1 tis.
- Vlastné imanie
- −14,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 130,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 529,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 708
- Aktíva
- 92,2 tis.
- Vlastné imanie
- 31,2 tis.
- Daň z príjmu
- 204
- Zadlženosť
- 66,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 554,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,4 tis.
- Aktíva
- 292,7 tis.
- Vlastné imanie
- 31,9 tis.
- Daň z príjmu
- 806
- Zadlženosť
- 89,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 192,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,4 tis.
- Aktíva
- 225 tis.
- Vlastné imanie
- 24,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 89,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 146,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,9 tis.
- Aktíva
- 92,3 tis.
- Vlastné imanie
- 20,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 78,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.