Súhrn
- Vznik
- 24. 07. 200719 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 137 730 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Frendfor s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36808423
- daňové identifikačné číslo
- 2022419146
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Biskupa Királya 1097/2, 94505 Komárno, Slovenská republika
- Územie
- Komárnookres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 07. 2007
- V registri
- 19 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 20335/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 249094
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností | 24. 07. 2007 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností | 24. 07. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby, dopravy a reklamy v rozsahu voľnej živnosti | 24. 07. 2007 | — |
| automatizované spracovanie dát a súvisiace činnosti | 24. 07. 2007 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť | 24. 07. 2007 | — |
| marketing - prieskum trhu a verejnej mienky | 24. 07. 2007 | — |
| organizačné, ekonomické, podnikateľské a účtovné poradenstvo | 24. 07. 2007 | — |
| administratívne, kancelárske a sekretárske služby | 24. 07. 2007 | — |
| tlmočnícke a prekladateľské služby | 24. 07. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb | 24. 07. 2007 | — |
| správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu | 24. 07. 2007 | — |
| prenájom strojov, prístrojov a zariadení, nástrojov a pracovných pomôcok, priemyselného a spotrebného tovaru a domácich spotrebičov, kancelárskych strojov a zariadení, vrátane elektronických zariadení na spracovanie údajov | 24. 07. 2007 | — |
| nákup a predaj jednostopových a dvojstopových motorových vozidiel, prívesných vozíkov, návesov a obytných prívesov, vrátane náhradných dielov a príslušenstva | 24. 07. 2007 | — |
| prenájom jednostopových a dvojstopových motorových vozidiel, prívesných vozíkov, návesov a obytných prívesov, | 24. 07. 2007 | — |
| baliace činnosti | 24. 07. 2007 | — |
| cestná nákladná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 tony vrátane prípojného vozidla | 24. 07. 2007 | — |
| poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača ( software ) | 24. 07. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022419146 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2025 (rok porušenia 2024).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 zvýšila zisk o ▲427 % na 16 562 € a zvýšila tržby o ▲454 % na 137,7 tisíc eur.
Tržby
137 730 €
▲ 454,3 %Výsledok hospodárenia
16 562 €
▲ 427,3 %Aktíva
97 293 €
▲ 46,8 %Vlastné imanie
81 215 €
▲ 25,6 %Zadlženosť
16,5 %
Hrubá marža
15,4 %
Čistá marža
12,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 24,3 tis. | 11,7 tis. | 28,4 tis. | 24,8 tis. | 137,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 10,3 tis. | −20 | 14,4 tis. | 3,1 tis. | 16,6 tis. |
| Aktíva | 49,9 tis. | 47,7 tis. | 64,4 tis. | 66,3 tis. | 97,3 tis. |
| Vlastné imanie | 47,2 tis. | 47,2 tis. | 61,5 tis. | 64,7 tis. | 81,2 tis. |
| Daň z príjmu | 2,8 tis. | 16 | 2,7 tis. | 781 | 4,7 tis. |
| Zadlženosť | 5,4 % | 1,1 % | 4,5 % | 2,4 % | 16,5 % |
aj 2015–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 137,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,6 tis.
- Aktíva
- 97,3 tis.
- Vlastné imanie
- 81,2 tis.
- Daň z príjmu
- 4,7 tis.
- Zadlženosť
- 16,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 24,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 66,3 tis.
- Vlastné imanie
- 64,7 tis.
- Daň z príjmu
- 781
- Zadlženosť
- 2,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 28,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,4 tis.
- Aktíva
- 64,4 tis.
- Vlastné imanie
- 61,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2,7 tis.
- Zadlženosť
- 4,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 11,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −20
- Aktíva
- 47,7 tis.
- Vlastné imanie
- 47,2 tis.
- Daň z príjmu
- 16
- Zadlženosť
- 1,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 24,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,3 tis.
- Aktíva
- 49,9 tis.
- Vlastné imanie
- 47,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 5,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.