Súhrn
- Vznik
- 18. 07. 200719 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 220 083 €2015
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- HU 24/7, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36805891
- daňové identifikačné číslo
- 2022411776
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Alžbetina 28, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Staré Mestookres Košice IKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 07. 2007
- V registri
- 19 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 20097/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 827377
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy | 18. 07. 2007 | — |
| montáž priečok a závesných podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielcov | 18. 07. 2007 | — |
| vykonávanie tenkostenných omietok stierkovaním | 18. 07. 2007 | — |
| kladenie zámkovej dlažby | 18. 07. 2007 | — |
| obkladanie stien suchým spôsobom | 18. 07. 2007 | — |
| kladenie dlážkových krytín (korkových, PVC) suchou cestou a lepením | 18. 07. 2007 | — |
| vŕtanie studní | 18. 07. 2007 | — |
| maliarske, natieračské a sklenárske práce | 18. 07. 2007 | — |
| výmena a osadzovanie okien, osadzovanie parapetov bez úprav stavebných otvorov | 18. 07. 2007 | — |
| oprava a výmena pneumatík (pneuservis), protektorovanie pneumatík | 18. 07. 2007 | — |
| inštalácia elektrických rozvodov a zariadení pre bezpečné napätie | 18. 07. 2007 | — |
| práce vo výškach v rozsahu voľných živností | 18. 07. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 18. 07. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 18. 07. 2007 | — |
| zváračské práce | 18. 07. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 18. 07. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 18. 07. 2007 | — |
| upratovacie práce | 18. 07. 2007 | — |
| neverejná osobná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami do 9 miest vrátane vodiča s výnimkou taxislužby | 18. 07. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 18. 07. 2007 | — |
| manipulácia s nákladom | 18. 07. 2007 | — |
| prevádzkovanie neverejného skladu | 18. 07. 2007 | — |
| poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň | 18. 07. 2007 | — |
| údržba mechanických častí kancelárskych strojov a počítačov | 18. 07. 2007 | — |
| poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware) | 18. 07. 2007 | — |
| poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítačov (software) | 18. 07. 2007 | — |
| reklamné činnosti | 18. 07. 2007 | — |
| lešenárske práce, montáž a demontáž lešení | 18. 07. 2007 | — |
| armovacie práce | 18. 07. 2007 | — |
| izolatérstvo | 18. 07. 2007 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 30. 01. 2008 | — |
| finančný leasing | 14. 03. 2008 | — |
| faktoring a forfaiting | 14. 03. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 14. 03. 2008 | — |
| poskytovanie úverov zo zdrojov, na ktoré sa nevyžaduje povolenie banky | 14. 03. 2008 | — |
| výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavby | 18. 03. 2010 | — |
| vedenie účtovníctva | 18. 03. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 18. 03. 2010 | — |
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 15. 07. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022411776 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2015 prepadlo do straty −32 705 € a znížila tržby o ▼54 % na 220,1 tisíc eur.
Tržby
220 083 €
▼ 54,2 %Výsledok hospodárenia
−32 705 €
▼ 1 231,3 %Aktíva
128 232 €
▲ 3,1 %Vlastné imanie
−29 642 €
▼ 1 067,7 %Zadlženosť
123,1 %
Hrubá marža
−13,9 %
Čistá marža
−14,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 480 tis. | 220,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,9 tis. | −32,7 tis. |
| Aktíva | 124,4 tis. | 128,2 tis. |
| Vlastné imanie | 3,1 tis. | −29,6 tis. |
| Daň z príjmu | 2 tis. | 2,2 tis. |
| Zadlženosť | 97,5 % | 123,1 % |
2015
- Tržby
- 220,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −32,7 tis.
- Aktíva
- 128,2 tis.
- Vlastné imanie
- −29,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,2 tis.
- Zadlženosť
- 123,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 480 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 124,4 tis.
- Vlastné imanie
- 3,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 97,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.