Súhrn
- Vznik
- 17. 07. 200719 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 35 266 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KOVEKO STEEL, s.r.o,.
- identifikačné číslo organizácie
- 36805254
- daňové identifikačné číslo
- 2022411457
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022411457
- Sídlo
- Slov. nár. povstania 152, 06101 Spišská Stará Ves, Slovenská republika
- Územie
- Spišská Stará Vesokres KežmarokPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 07. 2007
- V registri
- 19 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 18863/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 737834
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 17. 07. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 17. 07. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností | 17. 07. 2007 | — |
| výroba kľúčov | 17. 07. 2007 | — |
| vedenie účtovníctva | 17. 07. 2007 | — |
| služby v lesníctve v rozsahu voľných živností, ťažba a približovanie dreva | 17. 07. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 17. 07. 2007 | — |
| kancelárske a sekretárske služby vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb, laminovanie a hrebeňová väzba | 17. 07. 2007 | — |
| výmena a osadzovanie okien, osadzovanie parapetov bez úpravy stavebných otvorov | 17. 07. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 17. 07. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022411457 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 23. 08. 2007 |
| daňové identifikačné číslo | 2022411457 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −17 774 € a znížila tržby o ▼21 % na 35,3 tisíc eur.
Tržby
35 266 €
▼ 21,2 %Výsledok hospodárenia
−17 774 €
▲ 4,6 %Aktíva
46 098 €
▼ 4,1 %Vlastné imanie
−11 954 €
▲ 6,8 %Zadlženosť
125,9 %
Hrubá marža
−48,5 %
Čistá marža
−50,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 18,8 tis. | 63,5 tis. | 54,3 tis. | 44,8 tis. | 35,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −29 | −19,8 tis. | −18,3 tis. | −18,6 tis. | −17,8 tis. |
| Aktíva | 81,7 tis. | 65,7 tis. | 56,4 tis. | 48,1 tis. | 46,1 tis. |
| Vlastné imanie | −49,2 tis. | −14 tis. | −12,4 tis. | −12,8 tis. | −12 tis. |
| Daň z príjmu | 37 | 0 | 0 | 0 | 680 |
| Zadlženosť | 160,2 % | 121,3 % | 122,0 % | 126,7 % | 125,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 35,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −17,8 tis.
- Aktíva
- 46,1 tis.
- Vlastné imanie
- −12 tis.
- Daň z príjmu
- 680
- Zadlženosť
- 125,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 44,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −18,6 tis.
- Aktíva
- 48,1 tis.
- Vlastné imanie
- −12,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 126,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 54,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −18,3 tis.
- Aktíva
- 56,4 tis.
- Vlastné imanie
- −12,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 122,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 63,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −19,8 tis.
- Aktíva
- 65,7 tis.
- Vlastné imanie
- −14 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 121,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 18,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −29
- Aktíva
- 81,7 tis.
- Vlastné imanie
- −49,2 tis.
- Daň z príjmu
- 37
- Zadlženosť
- 160,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).