prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

EURO-REALITY, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36804541aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 07. 200719 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
EURO-REALITY, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36804541
daňové identifikačné číslo
2022408278
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022408278
Sídlo
Môťovská 497/2, 960 01 Zvolen, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 07. 2007
V registri
19 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 13338/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
493883
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (realitná činnosť)13. 07. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností13. 07. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností13. 07. 2007—
sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností13. 07. 2007—
prenájom nehnuteľností spojený s prenájmom hnuteľných vecí13. 07. 2007—
upratovacie a čistiace služby13. 07. 2007—
reklamná, propagačná a inzertná činnosť13. 07. 2007—
prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností13. 07. 2007—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností13. 07. 2007—
vedenie účtovníctva13. 07. 2007—
faktoring a forfaiting13. 07. 2007—
automatizované spracovanie dát13. 07. 2007—
leasingová činnosť13. 07. 2007—
kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)13. 07. 2007—
organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí v rozsahu voľných živností13. 07. 2007—
organizovanie kurzov, školení a vzdelávacích podujatí v rozsahu voľných živností13. 07. 2007—
poskytovanie úverov a/alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt28. 04. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby17. 12. 2011—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien17. 12. 2011—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov17. 12. 2011—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov17. 12. 2011—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností01. 02. 2018—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení01. 02. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022408278: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022408278: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022408278IČ DPH SK2022408278Obdobia daňových registráciíDIČ 2022408278: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022408278: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022408278IČ DPH SK2022408278Obdobia daňových registráciíDIČ 2022408278: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022408278: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022408278IČ DPH SK2022408278
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202240827811. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2007
daňové identifikačné číslo202240827810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 18. 06. 2013, rok porušenia 2013).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −16 273 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−16 273 €

▲ 1,0 %

Aktíva

1 035 866 €

bez zmeny

Vlastné imanie

53 150 €

▼ 23,4 %

Zadlženosť

94,9 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 16 000 €. 2022: tržby 3 000 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.20 tis.10 tis.016 tis.3 tis.00020212022202320242025Tržby2021: tržby 16 000 €. 2022: tržby 3 000 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.20 tis.10 tis.016 tis.3 tis.00020212022202320242025Tržby2021: tržby 16 000 €. 2022: tržby 3 000 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.20 tis.10 tis.000202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −9 544 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 958 €. 2023: výsledok hospodárenia −17 377 €. 2024: výsledok hospodárenia −16 444 €. 2025: výsledok hospodárenia −16 273 €.0−20 tis.−9,5 tis.−16 tis.−17,4 tis.−16,4 tis.−16,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −9 544 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 958 €. 2023: výsledok hospodárenia −17 377 €. 2024: výsledok hospodárenia −16 444 €. 2025: výsledok hospodárenia −16 273 €.0−20 tis.−9,5 tis.−16 tis.−17,4 tis.−16,4 tis.−16,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −9 544 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 958 €. 2023: výsledok hospodárenia −17 377 €. 2024: výsledok hospodárenia −16 444 €. 2025: výsledok hospodárenia −16 273 €.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 035 861 €, vlastné imanie 119 203 €. 2022: aktíva 1 036 451 €, vlastné imanie 103 245 €. 2023: aktíva 1 035 918 €, vlastné imanie 85 869 €. 2024: aktíva 1 035 867 €, vlastné imanie 69 425 €. 2025: aktíva 1 035 866 €, vlastné imanie 53 150 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 035 861 €, vlastné imanie 119 203 €. 2022: aktíva 1 036 451 €, vlastné imanie 103 245 €. 2023: aktíva 1 035 918 €, vlastné imanie 85 869 €. 2024: aktíva 1 035 867 €, vlastné imanie 69 425 €. 2025: aktíva 1 035 866 €, vlastné imanie 53 150 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 035 861 €, vlastné imanie 119 203 €. 2022: aktíva 1 036 451 €, vlastné imanie 103 245 €. 2023: aktíva 1 035 918 €, vlastné imanie 85 869 €. 2024: aktíva 1 035 867 €, vlastné imanie 69 425 €. 2025: aktíva 1 035 866 €, vlastné imanie 53 150 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 524 343 €, zásoby 0 €, pohľadávky 480 877 €, finančné účty 30 634 €. 2022: dlhodobý majetok 524 343 €, zásoby 0 €, pohľadávky 471 784 €, finančné účty 40 324 €. 2023: dlhodobý majetok 524 343 €, zásoby 0 €, pohľadávky 471 783 €, finančné účty 39 792 €. 2024: dlhodobý majetok 524 343 €, zásoby −60 888 €, pohľadávky 532 671 €, finančné účty 39 741 €. 2025: dlhodobý majetok 524 343 €, zásoby −60 888 €, pohľadávky 532 671 €, finančné účty 39 740 €.2 mil.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 524 343 €, zásoby 0 €, pohľadávky 480 877 €, finančné účty 30 634 €. 2022: dlhodobý majetok 524 343 €, zásoby 0 €, pohľadávky 471 784 €, finančné účty 40 324 €. 2023: dlhodobý majetok 524 343 €, zásoby 0 €, pohľadávky 471 783 €, finančné účty 39 792 €. 2024: dlhodobý majetok 524 343 €, zásoby −60 888 €, pohľadávky 532 671 €, finančné účty 39 741 €. 2025: dlhodobý majetok 524 343 €, zásoby −60 888 €, pohľadávky 532 671 €, finančné účty 39 740 €.2 mil.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 524 343 €, zásoby 0 €, pohľadávky 480 877 €, finančné účty 30 634 €. 2022: dlhodobý majetok 524 343 €, zásoby 0 €, pohľadávky 471 784 €, finančné účty 40 324 €. 2023: dlhodobý majetok 524 343 €, zásoby 0 €, pohľadávky 471 783 €, finančné účty 39 792 €. 2024: dlhodobý majetok 524 343 €, zásoby −60 888 €, pohľadávky 532 671 €, finančné účty 39 741 €. 2025: dlhodobý majetok 524 343 €, zásoby −60 888 €, pohľadávky 532 671 €, finančné účty 39 740 €.2 mil.0−100 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 119 203 €, dlhodobé záväzky 36 €, krátkodobé záväzky 916 622 €. 2022: vlastné imanie 103 245 €, dlhodobé záväzky 36 €, krátkodobé záväzky 933 170 €. 2023: vlastné imanie 85 869 €, dlhodobé záväzky 36 €, krátkodobé záväzky 950 013 €. 2024: vlastné imanie 69 425 €, dlhodobé záväzky 102 036 €, krátkodobé záväzky 864 406 €. 2025: vlastné imanie 53 150 €, dlhodobé záväzky 102 036 €, krátkodobé záväzky 880 680 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 119 203 €, dlhodobé záväzky 36 €, krátkodobé záväzky 916 622 €. 2022: vlastné imanie 103 245 €, dlhodobé záväzky 36 €, krátkodobé záväzky 933 170 €. 2023: vlastné imanie 85 869 €, dlhodobé záväzky 36 €, krátkodobé záväzky 950 013 €. 2024: vlastné imanie 69 425 €, dlhodobé záväzky 102 036 €, krátkodobé záväzky 864 406 €. 2025: vlastné imanie 53 150 €, dlhodobé záväzky 102 036 €, krátkodobé záväzky 880 680 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 119 203 €, dlhodobé záväzky 36 €, krátkodobé záväzky 916 622 €. 2022: vlastné imanie 103 245 €, dlhodobé záväzky 36 €, krátkodobé záväzky 933 170 €. 2023: vlastné imanie 85 869 €, dlhodobé záväzky 36 €, krátkodobé záväzky 950 013 €. 2024: vlastné imanie 69 425 €, dlhodobé záväzky 102 036 €, krátkodobé záväzky 864 406 €. 2025: vlastné imanie 53 150 €, dlhodobé záväzky 102 036 €, krátkodobé záväzky 880 680 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 463 €. 2022: daň z príjmu 1 129 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.01,5 tis.1,1 tis.034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 463 €. 2022: daň z príjmu 1 129 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.01,5 tis.1,1 tis.034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 463 €. 2022: daň z príjmu 1 129 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.00340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby16 tis.3 tis.000
Výsledok hospodárenia−9,5 tis.−16 tis.−17,4 tis.−16,4 tis.−16,3 tis.
Aktíva1,04 mil.1,04 mil.1,04 mil.1,04 mil.1,04 mil.
Vlastné imanie119,2 tis.103,2 tis.85,9 tis.69,4 tis.53,1 tis.
Daň z príjmu1,5 tis.1,1 tis.0340340
Zadlženosť88,5 %90,0 %91,7 %93,3 %94,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−16,3 tis.
Aktíva
1,04 mil.
Vlastné imanie
53,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
94,9 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−16,4 tis.
Aktíva
1,04 mil.
Vlastné imanie
69,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
93,3 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−17,4 tis.
Aktíva
1,04 mil.
Vlastné imanie
85,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
91,7 %

2022

Tržby
3 tis.
Výsledok hospodárenia
−16 tis.
Aktíva
1,04 mil.
Vlastné imanie
103,2 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
90,0 %

2021

Tržby
16 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,5 tis.
Aktíva
1,04 mil.
Vlastné imanie
119,2 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
88,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API