Súhrn
- Vznik
- 11. 07. 200719 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 18 273 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FJ-Ekon Plus, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36803014
- daňové identifikačné číslo
- 2022412557
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Dolina 10/194, 05342 Krompachy, Slovenská republika
- Územie
- Krompachyokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 07. 2007
- V registri
- 19 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 20077/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 803930
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| činnosť ekonomických, účtovných a organizačných poradcov | 11. 07. 2007 | — |
| vedenie účtovníctva | 11. 07. 2007 | — |
| automatizované spracovanie dát | 11. 07. 2007 | — |
| kopírovacie služby | 11. 07. 2007 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 13. 02. 2024 | — |
| administratívne práce | 11. 07. 2007 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 13. 02. 2024 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v obchode a výrobe v rozsahu voľných živností | 11. 07. 2007 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja v rozsahu voľných živností | 11. 07. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022412557 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼19 % na 7 583 € a znížila tržby o ▼35 % na 18,3 tisíc eur.
Tržby
18 273 €
▼ 34,6 %Výsledok hospodárenia
7 583 €
▼ 18,8 %Aktíva
203 752 €
▲ 7,3 %Vlastné imanie
95 581 €
▲ 8,6 %Zadlženosť
53,1 %
Hrubá marža
46,5 %
Čistá marža
41,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 35,8 tis. | 40,7 tis. | 26,9 tis. | 27,9 tis. | 18,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 5 tis. | 13,1 tis. | 11,2 tis. | 9,3 tis. | 7,6 tis. |
| Aktíva | 101,3 tis. | 153 tis. | 170,2 tis. | 189,8 tis. | 203,8 tis. |
| Vlastné imanie | 54,3 tis. | 67,4 tis. | 78,7 tis. | 88 tis. | 95,6 tis. |
| Daň z príjmu | 1 tis. | 2,5 tis. | 2,1 tis. | 1,8 tis. | 916 |
| Zadlženosť | 46,4 % | 55,9 % | 53,8 % | 53,6 % | 53,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 18,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,6 tis.
- Aktíva
- 203,8 tis.
- Vlastné imanie
- 95,6 tis.
- Daň z príjmu
- 916
- Zadlženosť
- 53,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 27,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,3 tis.
- Aktíva
- 189,8 tis.
- Vlastné imanie
- 88 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 53,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 26,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,2 tis.
- Aktíva
- 170,2 tis.
- Vlastné imanie
- 78,7 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 53,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 40,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,1 tis.
- Aktíva
- 153 tis.
- Vlastné imanie
- 67,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 55,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 35,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5 tis.
- Aktíva
- 101,3 tis.
- Vlastné imanie
- 54,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 46,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.