prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

AK Vasiľová, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36800392aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 07. 200719 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
42 856 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
AK Vasiľová, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36800392
daňové identifikačné číslo
2022405198
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022405198
Sídlo
Bajkalská 29/C, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 07. 2007
V registri
19 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 46786/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
927653
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb,04. 07. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022405198: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022405198: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022405198IČ DPH SK2022405198Obdobia daňových registráciíDIČ 2022405198: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022405198: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022405198IČ DPH SK2022405198Obdobia daňových registráciíDIČ 2022405198: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022405198: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022405198IČ DPH SK2022405198
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202240519811. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 20. 07. 2007
daňové identifikačné číslo202240519810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 13. 03. 2021 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼39 % na 2 572 € a znížila tržby o ▼3 % na 42,9 tisíc eur.

Tržby

42 856 €

▼ 2,7 %

Výsledok hospodárenia

2 572 €

▼ 39,1 %

Aktíva

153 689 €

▼ 10,7 %

Vlastné imanie

2 985 €

▲ 622,8 %

Zadlženosť

98,1 %

Hrubá marža

6,8 %

Čistá marža

6,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 52 435 €. 2022: tržby 55 036 €. 2023: tržby 57 068 €. 2024: tržby 44 057 €. 2025: tržby 42 856 €.100 tis.50 tis.052,4 tis.55 tis.57,1 tis.44,1 tis.42,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 52 435 €. 2022: tržby 55 036 €. 2023: tržby 57 068 €. 2024: tržby 44 057 €. 2025: tržby 42 856 €.100 tis.50 tis.052,4 tis.55 tis.57,1 tis.44,1 tis.42,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 52 435 €. 2022: tržby 55 036 €. 2023: tržby 57 068 €. 2024: tržby 44 057 €. 2025: tržby 42 856 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 560 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 286 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 733 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 225 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 572 €.20 tis.10 tis.0+11,6 tis.+8,3 tis.+5,7 tis.+4,2 tis.+2,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 560 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 286 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 733 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 225 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 572 €.20 tis.10 tis.0+11,6 tis.+8,3 tis.+5,7 tis.+4,2 tis.+2,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 560 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 286 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 733 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 225 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 572 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 187 647 €, vlastné imanie −17 831 €. 2022: aktíva 192 966 €, vlastné imanie −9 545 €. 2023: aktíva 184 392 €, vlastné imanie −3 812 €. 2024: aktíva 172 044 €, vlastné imanie 413 €. 2025: aktíva 153 689 €, vlastné imanie 2 985 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 187 647 €, vlastné imanie −17 831 €. 2022: aktíva 192 966 €, vlastné imanie −9 545 €. 2023: aktíva 184 392 €, vlastné imanie −3 812 €. 2024: aktíva 172 044 €, vlastné imanie 413 €. 2025: aktíva 153 689 €, vlastné imanie 2 985 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 187 647 €, vlastné imanie −17 831 €. 2022: aktíva 192 966 €, vlastné imanie −9 545 €. 2023: aktíva 184 392 €, vlastné imanie −3 812 €. 2024: aktíva 172 044 €, vlastné imanie 413 €. 2025: aktíva 153 689 €, vlastné imanie 2 985 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 88 755 €, zásoby 0 €, pohľadávky 90 080 €, finančné účty 8 812 €. 2022: dlhodobý majetok 94 716 €, zásoby 0 €, pohľadávky 90 100 €, finančné účty 8 150 €. 2023: dlhodobý majetok 87 814 €, zásoby 0 €, pohľadávky 89 219 €, finančné účty 7 359 €. 2024: dlhodobý majetok 80 911 €, zásoby 0 €, pohľadávky 84 048 €, finančné účty 7 085 €. 2025: dlhodobý majetok 74 008 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 083 €, finančné účty 1 598 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 88 755 €, zásoby 0 €, pohľadávky 90 080 €, finančné účty 8 812 €. 2022: dlhodobý majetok 94 716 €, zásoby 0 €, pohľadávky 90 100 €, finančné účty 8 150 €. 2023: dlhodobý majetok 87 814 €, zásoby 0 €, pohľadávky 89 219 €, finančné účty 7 359 €. 2024: dlhodobý majetok 80 911 €, zásoby 0 €, pohľadávky 84 048 €, finančné účty 7 085 €. 2025: dlhodobý majetok 74 008 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 083 €, finančné účty 1 598 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 88 755 €, zásoby 0 €, pohľadávky 90 080 €, finančné účty 8 812 €. 2022: dlhodobý majetok 94 716 €, zásoby 0 €, pohľadávky 90 100 €, finančné účty 8 150 €. 2023: dlhodobý majetok 87 814 €, zásoby 0 €, pohľadávky 89 219 €, finančné účty 7 359 €. 2024: dlhodobý majetok 80 911 €, zásoby 0 €, pohľadávky 84 048 €, finančné účty 7 085 €. 2025: dlhodobý majetok 74 008 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 083 €, finančné účty 1 598 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −17 831 €, dlhodobé záväzky 103 571 €, krátkodobé záväzky 101 907 €. 2022: vlastné imanie −9 545 €, dlhodobé záväzky 90 679 €, krátkodobé záväzky 111 832 €. 2023: vlastné imanie −3 812 €, dlhodobé záväzky 70 279 €, krátkodobé záväzky 117 925 €. 2024: vlastné imanie 413 €, dlhodobé záväzky 48 892 €, krátkodobé záväzky 122 739 €. 2025: vlastné imanie 2 985 €, dlhodobé záväzky 26 473 €, krátkodobé záväzky 124 231 €.250 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −17 831 €, dlhodobé záväzky 103 571 €, krátkodobé záväzky 101 907 €. 2022: vlastné imanie −9 545 €, dlhodobé záväzky 90 679 €, krátkodobé záväzky 111 832 €. 2023: vlastné imanie −3 812 €, dlhodobé záväzky 70 279 €, krátkodobé záväzky 117 925 €. 2024: vlastné imanie 413 €, dlhodobé záväzky 48 892 €, krátkodobé záväzky 122 739 €. 2025: vlastné imanie 2 985 €, dlhodobé záväzky 26 473 €, krátkodobé záväzky 124 231 €.250 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −17 831 €, dlhodobé záväzky 103 571 €, krátkodobé záväzky 101 907 €. 2022: vlastné imanie −9 545 €, dlhodobé záväzky 90 679 €, krátkodobé záväzky 111 832 €. 2023: vlastné imanie −3 812 €, dlhodobé záväzky 70 279 €, krátkodobé záväzky 117 925 €. 2024: vlastné imanie 413 €, dlhodobé záväzky 48 892 €, krátkodobé záväzky 122 739 €. 2025: vlastné imanie 2 985 €, dlhodobé záväzky 26 473 €, krátkodobé záväzky 124 231 €.250 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 767 €. 2024: daň z príjmu 1 234 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.0007671,2 tis.34020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 767 €. 2024: daň z príjmu 1 234 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.0007671,2 tis.34020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 767 €. 2024: daň z príjmu 1 234 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.00767340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby52,4 tis.55 tis.57,1 tis.44,1 tis.42,9 tis.
Výsledok hospodárenia11,6 tis.8,3 tis.5,7 tis.4,2 tis.2,6 tis.
Aktíva187,6 tis.193 tis.184,4 tis.172 tis.153,7 tis.
Vlastné imanie−17,8 tis.−9,5 tis.−3,8 tis.4133 tis.
Daň z príjmu007671,2 tis.340
Zadlženosť109,5 %104,9 %102,1 %99,8 %98,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
42,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
153,7 tis.
Vlastné imanie
3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
98,1 %

2024

Tržby
44,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4,2 tis.
Aktíva
172 tis.
Vlastné imanie
413
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
99,8 %

2023

Tržby
57,1 tis.
Výsledok hospodárenia
5,7 tis.
Aktíva
184,4 tis.
Vlastné imanie
−3,8 tis.
Daň z príjmu
767
Zadlženosť
102,1 %

2022

Tržby
55 tis.
Výsledok hospodárenia
8,3 tis.
Aktíva
193 tis.
Vlastné imanie
−9,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
104,9 %

2021

Tržby
52,4 tis.
Výsledok hospodárenia
11,6 tis.
Aktíva
187,6 tis.
Vlastné imanie
−17,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
109,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API