Súhrn
- Vznik
- 29. 06. 200719 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 590 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- IT - ateliér, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36798860
- daňové identifikačné číslo
- 2022403845
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022403845
- Sídlo
- Modranská 340/108, 90201 Vinosady, Slovenská republika
- Územie
- Vinosadyokres PezinokBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 29. 06. 2007
- V registri
- 19 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 46736/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 373161
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti, | 29. 06. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti, | 29. 06. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 29. 06. 2007 | — |
| inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve, | 29. 06. 2007 | — |
| skladovanie okrem prevádzkovania verejných skladov, | 29. 06. 2007 | — |
| poradenská činnosť v stavebníctve, | 29. 06. 2007 | — |
| vypracovanie dokumentácie a projektu technického, technologického a energetického vybavenia jednoduchých stavieb, | 29. 06. 2007 | — |
| vykonávanie odborných činností vo výstavbe v rozsahu zdravotechnických zariadení a inštalácií v kategórií technického, technologického a energetického vybavenia stavieb, | 29. 06. 2007 | — |
| spracúvanie príslušnej časti územnoplánovacej dokumentácie podľa § 5 ods. 5 zákona SNR č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch, | 29. 06. 2007 | — |
| vyhotovovanie podkladov na hodnotenie vplyvu stavby na životné prostredie podľa § 5 ods. 5 zákona SNR č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch, | 29. 06. 2007 | — |
| poskytovanie technického a ekonomického poradenstva týkajúce sa technického, technologického a energetického vybavenia stavieb podľa § 5 ods. 5 zákona SNR č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch, | 29. 06. 2007 | — |
| vypracúvanie odborných posudkov a odhadov podľa § 5 ods. 5 zákona SNR č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch, | 29. 06. 2007 | — |
| vykonávanie odborného autorského dohľadu nad uskutočňovaním stavieb podľa projektovej dokumentácie overenej stavebným úradom v územnom konaní podľa § 5 ods. 5 zákona SNR č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch, | 29. 06. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022403845 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 07. 2007 |
| daňové identifikačné číslo | 2022403845 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −5 133 € a znížila tržby o ▼98 % na 590 €.
Tržby
590 €
▼ 97,8 %Výsledok hospodárenia
−5 133 €
▼ 162,9 %Aktíva
208 519 €
▼ 2,3 %Vlastné imanie
161 481 €
▼ 3,1 %Zadlženosť
22,6 %
Hrubá marža
−812,4 %
Čistá marža
−870,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 17,4 tis. | 35,1 tis. | 46 tis. | 26,8 tis. | 590 |
| Výsledok hospodárenia | 7,4 tis. | 18,3 tis. | 14 tis. | 8,2 tis. | −5,1 tis. |
| Aktíva | 153,1 tis. | 175,7 tis. | 202,5 tis. | 213,5 tis. | 208,5 tis. |
| Vlastné imanie | 126,1 tis. | 144,4 tis. | 158,4 tis. | 166,6 tis. | 161,5 tis. |
| Daň z príjmu | 1,3 tis. | 3,3 tis. | 2,5 tis. | 1,5 tis. | 340 |
| Zadlženosť | 17,7 % | 17,8 % | 21,7 % | 22,0 % | 22,6 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 590
- Výsledok hospodárenia
- −5,1 tis.
- Aktíva
- 208,5 tis.
- Vlastné imanie
- 161,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 22,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 26,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,2 tis.
- Aktíva
- 213,5 tis.
- Vlastné imanie
- 166,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 22,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 46 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14 tis.
- Aktíva
- 202,5 tis.
- Vlastné imanie
- 158,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 21,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 35,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,3 tis.
- Aktíva
- 175,7 tis.
- Vlastné imanie
- 144,4 tis.
- Daň z príjmu
- 3,3 tis.
- Zadlženosť
- 17,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 17,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,4 tis.
- Aktíva
- 153,1 tis.
- Vlastné imanie
- 126,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 17,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.