prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

LUCANIA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36798223aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 06. 200719 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
9 500 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LUCANIA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36798223
daňové identifikačné číslo
2022412095
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Dr. Janského 477/4, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 06. 2007
V registri
19 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 53403/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
403048
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,29. 06. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,29. 06. 2007—
reklamná, propagačná a inzertná činnosť,29. 06. 2007—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,29. 06. 2007—
poradenská činnosť v oblasti obchodu, výroby, služieb a reklamy v rozsahu voľnej živnosti,29. 06. 2007—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,29. 06. 2007—
prieskum trhu a verejnej mienky,29. 06. 2007—
marketing,29. 06. 2007—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,18. 03. 2008—
prevádzkovanie internetovej čitárne,18. 03. 2008—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,18. 03. 2008—
prevádzkovanie športových zariadení,18. 03. 2008—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností,18. 03. 2008—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,18. 03. 2008—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,18. 03. 2008—
prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom,18. 03. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022412095: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022412095Obdobia daňových registráciíDIČ 2022412095: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022412095Obdobia daňových registráciíDIČ 2022412095: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022412095
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202241209510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −162 411 € a zvýšila tržby o ▲171 % na 9,5 tisíc eur.

Tržby

9 500 €

▲ 171,4 %

Výsledok hospodárenia

−162 411 €

▲ 4,5 %

Aktíva

278 730 €

▼ 36,6 %

Vlastné imanie

−879 256 €

▼ 22,7 %

Zadlženosť

415,5 %

Hrubá marža

−1 706,0 %

Čistá marža

−1 709,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 12 000 €. 2021: tržby 44 800 €. 2022: tržby 36 500 €. 2023: tržby 3 500 €. 2024: tržby 9 500 €.50 tis.25 tis.012 tis.44,8 tis.36,5 tis.3,5 tis.9,5 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 12 000 €. 2021: tržby 44 800 €. 2022: tržby 36 500 €. 2023: tržby 3 500 €. 2024: tržby 9 500 €.50 tis.25 tis.012 tis.44,8 tis.36,5 tis.3,5 tis.9,5 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 12 000 €. 2021: tržby 44 800 €. 2022: tržby 36 500 €. 2023: tržby 3 500 €. 2024: tržby 9 500 €.50 tis.25 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −14 005 €. 2021: výsledok hospodárenia −410 935 €. 2022: výsledok hospodárenia −174 390 €. 2023: výsledok hospodárenia −170 042 €. 2024: výsledok hospodárenia −162 411 €.0−500 tis.−14 tis.−410,9 tis.−174,4 tis.−170 tis.−162,4 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −14 005 €. 2021: výsledok hospodárenia −410 935 €. 2022: výsledok hospodárenia −174 390 €. 2023: výsledok hospodárenia −170 042 €. 2024: výsledok hospodárenia −162 411 €.0−500 tis.−14 tis.202020222024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −14 005 €. 2021: výsledok hospodárenia −410 935 €. 2022: výsledok hospodárenia −174 390 €. 2023: výsledok hospodárenia −170 042 €. 2024: výsledok hospodárenia −162 411 €.0−500 tis.20212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 42 870 €, vlastné imanie 38 522 €. 2021: aktíva 718 267 €, vlastné imanie −372 412 €. 2022: aktíva 595 945 €, vlastné imanie −546 802 €. 2023: aktíva 439 784 €, vlastné imanie −716 844 €. 2024: aktíva 278 730 €, vlastné imanie −879 256 €.1 mil.0−1 mil.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 42 870 €, vlastné imanie 38 522 €. 2021: aktíva 718 267 €, vlastné imanie −372 412 €. 2022: aktíva 595 945 €, vlastné imanie −546 802 €. 2023: aktíva 439 784 €, vlastné imanie −716 844 €. 2024: aktíva 278 730 €, vlastné imanie −879 256 €.1 mil.0−1 mil.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 42 870 €, vlastné imanie 38 522 €. 2021: aktíva 718 267 €, vlastné imanie −372 412 €. 2022: aktíva 595 945 €, vlastné imanie −546 802 €. 2023: aktíva 439 784 €, vlastné imanie −716 844 €. 2024: aktíva 278 730 €, vlastné imanie −879 256 €.1 mil.0−1 mil.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 3 974 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 080 €, finančné účty 34 816 €. 2021: dlhodobý majetok 704 143 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 960 €, finančné účty 2 164 €. 2022: dlhodobý majetok 545 977 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 038 €, finančné účty 1 930 €. 2023: dlhodobý majetok 391 511 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 503 €, finančné účty 1 770 €. 2024: dlhodobý majetok 237 311 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 318 €, finančné účty 101 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 3 974 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 080 €, finančné účty 34 816 €. 2021: dlhodobý majetok 704 143 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 960 €, finančné účty 2 164 €. 2022: dlhodobý majetok 545 977 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 038 €, finančné účty 1 930 €. 2023: dlhodobý majetok 391 511 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 503 €, finančné účty 1 770 €. 2024: dlhodobý majetok 237 311 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 318 €, finančné účty 101 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 3 974 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 080 €, finančné účty 34 816 €. 2021: dlhodobý majetok 704 143 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 960 €, finančné účty 2 164 €. 2022: dlhodobý majetok 545 977 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 038 €, finančné účty 1 930 €. 2023: dlhodobý majetok 391 511 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 503 €, finančné účty 1 770 €. 2024: dlhodobý majetok 237 311 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 318 €, finančné účty 101 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 38 522 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 348 €. 2021: vlastné imanie −372 412 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 090 679 €. 2022: vlastné imanie −546 802 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 1 142 735 €. 2023: vlastné imanie −716 844 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 1 156 616 €. 2024: vlastné imanie −879 256 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 157 986 €.2 mil.0−1 mil.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 38 522 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 348 €. 2021: vlastné imanie −372 412 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 090 679 €. 2022: vlastné imanie −546 802 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 1 142 735 €. 2023: vlastné imanie −716 844 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 1 156 616 €. 2024: vlastné imanie −879 256 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 157 986 €.2 mil.0−1 mil.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 38 522 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 348 €. 2021: vlastné imanie −372 412 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 090 679 €. 2022: vlastné imanie −546 802 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 1 142 735 €. 2023: vlastné imanie −716 844 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 1 156 616 €. 2024: vlastné imanie −879 256 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 157 986 €.2 mil.0−1 mil.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby12 tis.44,8 tis.36,5 tis.3,5 tis.9,5 tis.
Výsledok hospodárenia−14 tis.−410,9 tis.−174,4 tis.−170 tis.−162,4 tis.
Aktíva42,9 tis.718,3 tis.595,9 tis.439,8 tis.278,7 tis.
Vlastné imanie38,5 tis.−372,4 tis.−546,8 tis.−716,8 tis.−879,3 tis.
Daň z príjmu0000340
Zadlženosť10,1 %151,8 %191,8 %263,0 %415,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
9,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−162,4 tis.
Aktíva
278,7 tis.
Vlastné imanie
−879,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
415,5 %

2023

Tržby
3,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−170 tis.
Aktíva
439,8 tis.
Vlastné imanie
−716,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
263,0 %

2022

Tržby
36,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−174,4 tis.
Aktíva
595,9 tis.
Vlastné imanie
−546,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
191,8 %

2021

Tržby
44,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−410,9 tis.
Aktíva
718,3 tis.
Vlastné imanie
−372,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
151,8 %

2020

Tržby
12 tis.
Výsledok hospodárenia
−14 tis.
Aktíva
42,9 tis.
Vlastné imanie
38,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
10,1 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API