prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

R-STAV SK s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36797154aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 06. 200719 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
Tržby
799 638 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
R-STAV SK s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36797154
daňové identifikačné číslo
2022410720
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022410720
Sídlo
M. R. Štefánika 59, 96212 Detva, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 06. 2007
V registri
19 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 13274/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
434945
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prevádzkovanie zimného štadióna a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu27. 06. 2007—
manažerská činnosť27. 06. 2007—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním upratovacích služieb27. 06. 2007—
upratovacie práce27. 06. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností27. 06. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností27. 06. 2007—
sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností27. 06. 2007—
reklamná, propagačná a inzertná činnosť27. 06. 2007—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál27. 06. 2007—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov27. 06. 2007—
organizovanie kultúrnych, športových podujatí a výstav v rozsahu voľných živností27. 06. 2007—
ubytovacie služby v rozsahu voľných živností27. 06. 2007—
prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností27. 06. 2007—
obstarávanie služieb spojených s výkonom správy nehnuteľností27. 06. 2007—
požičiavanie športových potrieb a zariadení27. 06. 2007—
prípravné práce k realizácii stavby07. 10. 2008—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien07. 10. 2008—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii interiérov a exteriérov07. 10. 2008—
prevádzkovanie výdajne stravy23. 07. 2021—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu21. 10. 2022—
Mimoškolská vzdelávacia činnosť27. 08. 2025—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 20. 07. 2017
Oprávnená osoba
JUDr. Ľubomír Ivan, advokát · od 06. 01. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022410720: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022410720: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022410720IČ DPH SK2022410720Obdobia daňových registráciíDIČ 2022410720: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022410720: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022410720IČ DPH SK2022410720Obdobia daňových registráciíDIČ 2022410720: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022410720: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022410720IČ DPH SK2022410720
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202241072011. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 18. 07. 2007
daňové identifikačné číslo202241072010. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 12. 10. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲2 425 % na 39 812 € a zvýšila tržby o ▲81 % na 799,6 tisíc eur.

Tržby

799 638 €

▲ 81,1 %

Výsledok hospodárenia

39 812 €

▲ 2 424,5 %

Aktíva

1 711 513 €

▲ 79,6 %

Vlastné imanie

221 407 €

▲ 21,9 %

Zadlženosť

87,1 %

Hrubá marža

6,0 %

Čistá marža

5,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 338 278 €. 2022: tržby 449 818 €. 2023: tržby 468 112 €. 2024: tržby 441 461 €. 2025: tržby 799 638 €.1 mil.500 tis.0338,3 tis.449,8 tis.468,1 tis.441,5 tis.799,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 338 278 €. 2022: tržby 449 818 €. 2023: tržby 468 112 €. 2024: tržby 441 461 €. 2025: tržby 799 638 €.1 mil.500 tis.0338,3 tis.449,8 tis.468,1 tis.441,5 tis.799,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 338 278 €. 2022: tržby 449 818 €. 2023: tržby 468 112 €. 2024: tržby 441 461 €. 2025: tržby 799 638 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 829 €. 2022: výsledok hospodárenia 90 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 718 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 577 €. 2025: výsledok hospodárenia 39 812 €.50 tis.0−20 tis.+3,8 tis.+90−16,7 tis.+1,6 tis.+39,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 829 €. 2022: výsledok hospodárenia 90 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 718 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 577 €. 2025: výsledok hospodárenia 39 812 €.50 tis.0−20 tis.+3,8 tis.+90−16,7 tis.+1,6 tis.+39,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 829 €. 2022: výsledok hospodárenia 90 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 718 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 577 €. 2025: výsledok hospodárenia 39 812 €.50 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 610 290 €, vlastné imanie 197 193 €. 2022: aktíva 481 762 €, vlastné imanie 196 736 €. 2023: aktíva 741 913 €, vlastné imanie 180 018 €. 2024: aktíva 953 035 €, vlastné imanie 181 595 €. 2025: aktíva 1 711 513 €, vlastné imanie 221 407 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 610 290 €, vlastné imanie 197 193 €. 2022: aktíva 481 762 €, vlastné imanie 196 736 €. 2023: aktíva 741 913 €, vlastné imanie 180 018 €. 2024: aktíva 953 035 €, vlastné imanie 181 595 €. 2025: aktíva 1 711 513 €, vlastné imanie 221 407 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 610 290 €, vlastné imanie 197 193 €. 2022: aktíva 481 762 €, vlastné imanie 196 736 €. 2023: aktíva 741 913 €, vlastné imanie 180 018 €. 2024: aktíva 953 035 €, vlastné imanie 181 595 €. 2025: aktíva 1 711 513 €, vlastné imanie 221 407 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 326 046 €, zásoby 14 445 €, pohľadávky 97 660 €, finančné účty 172 139 €. 2022: dlhodobý majetok 328 040 €, zásoby 32 599 €, pohľadávky 111 673 €, finančné účty 9 450 €. 2023: dlhodobý majetok 376 190 €, zásoby −18 410 €, pohľadávky 179 948 €, finančné účty 204 185 €. 2024: dlhodobý majetok 318 327 €, zásoby 12 003 €, pohľadávky 493 773 €, finančné účty 128 932 €. 2025: dlhodobý majetok 1 209 118 €, zásoby 29 559 €, pohľadávky 265 466 €, finančné účty 207 370 €.2 mil.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 326 046 €, zásoby 14 445 €, pohľadávky 97 660 €, finančné účty 172 139 €. 2022: dlhodobý majetok 328 040 €, zásoby 32 599 €, pohľadávky 111 673 €, finančné účty 9 450 €. 2023: dlhodobý majetok 376 190 €, zásoby −18 410 €, pohľadávky 179 948 €, finančné účty 204 185 €. 2024: dlhodobý majetok 318 327 €, zásoby 12 003 €, pohľadávky 493 773 €, finančné účty 128 932 €. 2025: dlhodobý majetok 1 209 118 €, zásoby 29 559 €, pohľadávky 265 466 €, finančné účty 207 370 €.2 mil.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 326 046 €, zásoby 14 445 €, pohľadávky 97 660 €, finančné účty 172 139 €. 2022: dlhodobý majetok 328 040 €, zásoby 32 599 €, pohľadávky 111 673 €, finančné účty 9 450 €. 2023: dlhodobý majetok 376 190 €, zásoby −18 410 €, pohľadávky 179 948 €, finančné účty 204 185 €. 2024: dlhodobý majetok 318 327 €, zásoby 12 003 €, pohľadávky 493 773 €, finančné účty 128 932 €. 2025: dlhodobý majetok 1 209 118 €, zásoby 29 559 €, pohľadávky 265 466 €, finančné účty 207 370 €.2 mil.0−20 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 197 193 €, dlhodobé záväzky 9 697 €, krátkodobé záväzky 403 400 €. 2022: vlastné imanie 196 736 €, dlhodobé záväzky 21 406 €, krátkodobé záväzky 263 620 €. 2023: vlastné imanie 180 018 €, dlhodobé záväzky 32 382 €, krátkodobé záväzky 529 513 €. 2024: vlastné imanie 181 595 €, dlhodobé záväzky 32 382 €, krátkodobé záväzky 739 058 €. 2025: vlastné imanie 221 407 €, dlhodobé záväzky 57 514 €, krátkodobé záväzky 1 432 592 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 197 193 €, dlhodobé záväzky 9 697 €, krátkodobé záväzky 403 400 €. 2022: vlastné imanie 196 736 €, dlhodobé záväzky 21 406 €, krátkodobé záväzky 263 620 €. 2023: vlastné imanie 180 018 €, dlhodobé záväzky 32 382 €, krátkodobé záväzky 529 513 €. 2024: vlastné imanie 181 595 €, dlhodobé záväzky 32 382 €, krátkodobé záväzky 739 058 €. 2025: vlastné imanie 221 407 €, dlhodobé záväzky 57 514 €, krátkodobé záväzky 1 432 592 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 197 193 €, dlhodobé záväzky 9 697 €, krátkodobé záväzky 403 400 €. 2022: vlastné imanie 196 736 €, dlhodobé záväzky 21 406 €, krátkodobé záväzky 263 620 €. 2023: vlastné imanie 180 018 €, dlhodobé záväzky 32 382 €, krátkodobé záväzky 529 513 €. 2024: vlastné imanie 181 595 €, dlhodobé záväzky 32 382 €, krátkodobé záväzky 739 058 €. 2025: vlastné imanie 221 407 €, dlhodobé záväzky 57 514 €, krátkodobé záväzky 1 432 592 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 391 €. 2022: daň z príjmu 2 177 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 8 361 €.10 tis.5 tis.01,4 tis.2,2 tis.01,9 tis.8,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 391 €. 2022: daň z príjmu 2 177 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 8 361 €.10 tis.5 tis.01,4 tis.2,2 tis.01,9 tis.8,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 391 €. 2022: daň z príjmu 2 177 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 8 361 €.10 tis.5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby338,3 tis.449,8 tis.468,1 tis.441,5 tis.799,6 tis.
Výsledok hospodárenia3,8 tis.90−16,7 tis.1,6 tis.39,8 tis.
Aktíva610,3 tis.481,8 tis.741,9 tis.953 tis.1,71 mil.
Vlastné imanie197,2 tis.196,7 tis.180 tis.181,6 tis.221,4 tis.
Daň z príjmu1,4 tis.2,2 tis.01,9 tis.8,4 tis.
Zadlženosť67,7 %59,2 %75,7 %80,9 %87,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
799,6 tis.
Výsledok hospodárenia
39,8 tis.
Aktíva
1,71 mil.
Vlastné imanie
221,4 tis.
Daň z príjmu
8,4 tis.
Zadlženosť
87,1 %

2024

Tržby
441,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
953 tis.
Vlastné imanie
181,6 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
80,9 %

2023

Tržby
468,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,7 tis.
Aktíva
741,9 tis.
Vlastné imanie
180 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
75,7 %

2022

Tržby
449,8 tis.
Výsledok hospodárenia
90
Aktíva
481,8 tis.
Vlastné imanie
196,7 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
59,2 %

2021

Tržby
338,3 tis.
Výsledok hospodárenia
3,8 tis.
Aktíva
610,3 tis.
Vlastné imanie
197,2 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
67,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API