Súhrn
- Vznik
- 22. 06. 200719 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 31 580 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AGROLOV - Levice, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36794945
- daňové identifikačné číslo
- 2022397179
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022397179
- Sídlo
- Ku Bratke 5, 93401 Levice, Slovenská republika
- Územie
- Leviceokres LeviceNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 22. 06. 2007
- V registri
- 19 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 20133/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 329342
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod) | 22. 06. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod) | 22. 06. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností | 22. 06. 2007 | — |
| poľnohospodárska výroba | 22. 06. 2007 | — |
| lesné hospodárstvo | 22. 06. 2007 | — |
| poskytovanie prác a služieb poľnohospodárskymi mechanizmami | 22. 06. 2007 | — |
| výroba hotového krmiva pre poľnohospodárske zvieratá | 22. 06. 2007 | — |
| skladovanie kŕmnych zmesí | 22. 06. 2007 | — |
| výroba hroznového vína | 22. 06. 2007 | — |
| demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy | 22. 06. 2007 | — |
| poskytovanie prác a služieb lesnými mechanizmami | 22. 06. 2007 | — |
| stolárske práce | 22. 06. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb | 22. 06. 2007 | — |
| čistiace a upratovacie práce | 22. 06. 2007 | — |
| vývoj, výroba, opravy a znehodnocovanie zbraní | 22. 06. 2007 | — |
| preprava zbraní a streliva | 22. 06. 2007 | — |
| služby v poľovníctve | 22. 06. 2007 | — |
| výkon práva poľovníctva | 22. 06. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022397179 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 07. 2007 |
| daňové identifikačné číslo | 2022397179 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 7 092 € a znížila tržby o ▼46 % na 31,6 tisíc eur.
Tržby
31 580 €
▼ 46,0 %Výsledok hospodárenia
7 092 €
▲ 123,3 %Aktíva
99 658 €
▲ 1,2 %Vlastné imanie
−150 627 €
▲ 4,5 %Zadlženosť
251,1 %
Hrubá marža
25,9 %
Čistá marža
22,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 526,5 tis. | 447,3 tis. | 413,3 tis. | 58,5 tis. | 31,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −40,4 tis. | 22,9 tis. | −153,2 tis. | −30,4 tis. | 7,1 tis. |
| Aktíva | 252 tis. | 236 tis. | 133,7 tis. | 98,5 tis. | 99,7 tis. |
| Vlastné imanie | 3 tis. | 25,9 tis. | −127,3 tis. | −157,7 tis. | −150,6 tis. |
| Daň z príjmu | 466 | 5,4 tis. | 0 | 960 | 1,1 tis. |
| Zadlženosť | 98,8 % | 89,0 % | 195,2 % | 260,1 % | 251,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 31,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,1 tis.
- Aktíva
- 99,7 tis.
- Vlastné imanie
- −150,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 251,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 58,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −30,4 tis.
- Aktíva
- 98,5 tis.
- Vlastné imanie
- −157,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 260,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 413,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −153,2 tis.
- Aktíva
- 133,7 tis.
- Vlastné imanie
- −127,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 195,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 447,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 22,9 tis.
- Aktíva
- 236 tis.
- Vlastné imanie
- 25,9 tis.
- Daň z príjmu
- 5,4 tis.
- Zadlženosť
- 89,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 526,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −40,4 tis.
- Aktíva
- 252 tis.
- Vlastné imanie
- 3 tis.
- Daň z príjmu
- 466
- Zadlženosť
- 98,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).