prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Energy invest SK s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36794911aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 06. 200719 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
2 478 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Energy invest SK s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36794911
daňové identifikačné číslo
2022398312
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022398312
Sídlo
Marka Čulena 1632/32, 972 51 Handlová, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 06. 2007
V registri
19 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 17951/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
196598
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
ubytovacie služby v rozsahu voľných živností22. 06. 2007—
sekretárske služby22. 06. 2007—
reklamné činnosti22. 06. 2007—
rozmnožovanie písomností22. 06. 2007—
prenájom strojov, prístrojov a hnuteľného majetku mimo zbraní22. 06. 2007—
sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností22. 06. 2007—
maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností22. 06. 2007—
veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností22. 06. 2007—
organizovanie spoločenských podujatí22. 06. 2007—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností22. 06. 2007—
organizovanie kurzov a školení v rozsahu voľných živností22. 06. 2007—
podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi mimo nebezpečných odpadov22. 06. 2007—
vedenie účtovníctva22. 06. 2007—
organizačné, účtovné a ekonomické poradenstvo22. 06. 2007—
osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby22. 06. 2007—
prenájom nehnuteľností, pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom22. 06. 2007—
skladovanie13. 10. 2008—
čistiace a upratovacie služby13. 10. 2008—
výkopové a zemné práce13. 10. 2008—
požičiavanie a prenájom motorových vozidiel07. 11. 2008—
nákup a predaj motorových vozidiel07. 11. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022398312: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022398312: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022398312IČ DPH SK2022398312Obdobia daňových registráciíDIČ 2022398312: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022398312: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022398312IČ DPH SK2022398312Obdobia daňových registráciíDIČ 2022398312: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022398312: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022398312IČ DPH SK2022398312
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202239831211. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 02. 07. 2007
daňové identifikačné číslo202239831210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 07. 02. 2026 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −4 379 € a znížila tržby o ▼6 % na 2,5 tisíc eur.

Tržby

2 478 €

▼ 6,3 %

Výsledok hospodárenia

−4 379 €

▼ 340,1 %

Aktíva

27 663 €

▲ 20,2 %

Vlastné imanie

700 €

▼ 90,2 %

Zadlženosť

97,5 %

Hrubá marža

−163,0 %

Čistá marža

−176,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 000 €. 2022: tržby 2 942 €. 2023: tržby 11 100 €. 2024: tržby 2 644 €. 2025: tržby 2 478 €.20 tis.10 tis.01 tis.2,9 tis.11,1 tis.2,6 tis.2,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 000 €. 2022: tržby 2 942 €. 2023: tržby 11 100 €. 2024: tržby 2 644 €. 2025: tržby 2 478 €.20 tis.10 tis.01 tis.2,9 tis.11,1 tis.2,6 tis.2,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 000 €. 2022: tržby 2 942 €. 2023: tržby 11 100 €. 2024: tržby 2 644 €. 2025: tržby 2 478 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 309 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 133 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 391 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 824 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 379 €.2 tis.0−5 tis.+309−1,1 tis.−1,4 tis.+1,8 tis.−4,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 309 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 133 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 391 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 824 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 379 €.2 tis.0−5 tis.+309−1,1 tis.−1,4 tis.+1,8 tis.−4,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 309 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 133 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 391 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 824 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 379 €.2 tis.0−5 tis.+309202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 109 €, vlastné imanie 7 835 €. 2022: aktíva 21 064 €, vlastné imanie 6 702 €. 2023: aktíva 23 041 €, vlastné imanie 5 311 €. 2024: aktíva 23 008 €, vlastné imanie 7 135 €. 2025: aktíva 27 663 €, vlastné imanie 700 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 109 €, vlastné imanie 7 835 €. 2022: aktíva 21 064 €, vlastné imanie 6 702 €. 2023: aktíva 23 041 €, vlastné imanie 5 311 €. 2024: aktíva 23 008 €, vlastné imanie 7 135 €. 2025: aktíva 27 663 €, vlastné imanie 700 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 109 €, vlastné imanie 7 835 €. 2022: aktíva 21 064 €, vlastné imanie 6 702 €. 2023: aktíva 23 041 €, vlastné imanie 5 311 €. 2024: aktíva 23 008 €, vlastné imanie 7 135 €. 2025: aktíva 27 663 €, vlastné imanie 700 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 €, finančné účty 8 052 €. 2022: dlhodobý majetok 5 362 €, zásoby 6 730 €, pohľadávky 2 833 €, finančné účty 6 139 €. 2023: dlhodobý majetok 4 162 €, zásoby 5 973 €, pohľadávky 10 920 €, finančné účty 1 986 €. 2024: dlhodobý majetok 4 162 €, zásoby 5 973 €, pohľadávky 10 920 €, finančné účty 1 953 €. 2025: dlhodobý majetok 7 237 €, zásoby 5 973 €, pohľadávky 14 249 €, finančné účty 204 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 €, finančné účty 8 052 €. 2022: dlhodobý majetok 5 362 €, zásoby 6 730 €, pohľadávky 2 833 €, finančné účty 6 139 €. 2023: dlhodobý majetok 4 162 €, zásoby 5 973 €, pohľadávky 10 920 €, finančné účty 1 986 €. 2024: dlhodobý majetok 4 162 €, zásoby 5 973 €, pohľadávky 10 920 €, finančné účty 1 953 €. 2025: dlhodobý majetok 7 237 €, zásoby 5 973 €, pohľadávky 14 249 €, finančné účty 204 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 €, finančné účty 8 052 €. 2022: dlhodobý majetok 5 362 €, zásoby 6 730 €, pohľadávky 2 833 €, finančné účty 6 139 €. 2023: dlhodobý majetok 4 162 €, zásoby 5 973 €, pohľadávky 10 920 €, finančné účty 1 986 €. 2024: dlhodobý majetok 4 162 €, zásoby 5 973 €, pohľadávky 10 920 €, finančné účty 1 953 €. 2025: dlhodobý majetok 7 237 €, zásoby 5 973 €, pohľadávky 14 249 €, finančné účty 204 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 835 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 274 €. 2022: vlastné imanie 6 702 €, dlhodobé záväzky 5 106 €, krátkodobé záväzky 9 256 €. 2023: vlastné imanie 5 311 €, dlhodobé záväzky 4 182 €, krátkodobé záväzky 13 548 €. 2024: vlastné imanie 7 135 €, dlhodobé záväzky 3 457 €, krátkodobé záväzky 12 416 €. 2025: vlastné imanie 700 €, dlhodobé záväzky 2 974 €, krátkodobé záväzky 23 989 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 835 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 274 €. 2022: vlastné imanie 6 702 €, dlhodobé záväzky 5 106 €, krátkodobé záväzky 9 256 €. 2023: vlastné imanie 5 311 €, dlhodobé záväzky 4 182 €, krátkodobé záväzky 13 548 €. 2024: vlastné imanie 7 135 €, dlhodobé záväzky 3 457 €, krátkodobé záväzky 12 416 €. 2025: vlastné imanie 700 €, dlhodobé záväzky 2 974 €, krátkodobé záväzky 23 989 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 835 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 274 €. 2022: vlastné imanie 6 702 €, dlhodobé záväzky 5 106 €, krátkodobé záväzky 9 256 €. 2023: vlastné imanie 5 311 €, dlhodobé záväzky 4 182 €, krátkodobé záväzky 13 548 €. 2024: vlastné imanie 7 135 €, dlhodobé záväzky 3 457 €, krátkodobé záväzky 12 416 €. 2025: vlastné imanie 700 €, dlhodobé záväzky 2 974 €, krátkodobé záväzky 23 989 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 98 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500980034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 98 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500980034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 98 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500980034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1 tis.2,9 tis.11,1 tis.2,6 tis.2,5 tis.
Výsledok hospodárenia309−1,1 tis.−1,4 tis.1,8 tis.−4,4 tis.
Aktíva8,1 tis.21,1 tis.23 tis.23 tis.27,7 tis.
Vlastné imanie7,8 tis.6,7 tis.5,3 tis.7,1 tis.700
Daň z príjmu9800340340
Zadlženosť3,4 %68,2 %76,9 %69,0 %97,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
2,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,4 tis.
Aktíva
27,7 tis.
Vlastné imanie
700
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
97,5 %

2024

Tržby
2,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
23 tis.
Vlastné imanie
7,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
69,0 %

2023

Tržby
11,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,4 tis.
Aktíva
23 tis.
Vlastné imanie
5,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
76,9 %

2022

Tržby
2,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
21,1 tis.
Vlastné imanie
6,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
68,2 %

2021

Tržby
1 tis.
Výsledok hospodárenia
309
Aktíva
8,1 tis.
Vlastné imanie
7,8 tis.
Daň z príjmu
98
Zadlženosť
3,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API