Súhrn
- Vznik
- 21. 06. 200719 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 135 340 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AMS Design Studio, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36794651
- daňové identifikačné číslo
- 2022395386
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022395386
- Sídlo
- M.M.Hodžu 6979/20, 96001 Zvolen, Slovenská republika
- Územie
- Zvolenokres ZvolenBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 06. 2007
- V registri
- 19 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 13244/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 475459
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností | 21. 06. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností | 21. 06. 2007 | — |
| navrhovanie a zariaďovanie interiérov | 21. 06. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností | 21. 06. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu, výroby, služieb a dopravy v rozsahu voľnej živnosti | 21. 06. 2007 | — |
| obstarávanie stavebných prác a dodávok oprávnenej organizácie | 21. 06. 2007 | — |
| montáž a demontáž kompletných stolárskych výrobkov | 21. 06. 2007 | — |
| zostávanie stolárskych dielcov alebo súčastí do finálnych produktov | 21. 06. 2007 | — |
| grafické práce výpočtovou technikou | 21. 06. 2007 | — |
| reklamná a propagačná činnosť spojená s inzerciou | 21. 06. 2007 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 21. 06. 2007 | — |
| spracovanie projektov pre čerpanie finačných prostriedkov z fondov europskej únie | 21. 06. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností | 21. 06. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022395386 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 21. 06. 2007 |
| daňové identifikačné číslo | 2022395386 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −28 421 € a znížila tržby o ▼31 % na 135,3 tisíc eur.
Tržby
135 340 €
▼ 31,4 %Výsledok hospodárenia
−28 421 €
▲ 30,7 %Aktíva
57 737 €
▼ 71,7 %Vlastné imanie
−69 891 €
▼ 68,5 %Zadlženosť
221,1 %
Hrubá marža
−20,7 %
Čistá marža
−21,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 9,8 tis. | 144,3 tis. | 112,5 tis. | 197,4 tis. | 135,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 559 | −4,2 tis. | 497 | −41 tis. | −28,4 tis. |
| Aktíva | 405,1 tis. | 409,6 tis. | 444,1 tis. | 204,2 tis. | 57,7 tis. |
| Vlastné imanie | 3,2 tis. | −965 | −468 | −41,5 tis. | −69,9 tis. |
| Daň z príjmu | 406 | 0 | 269 | 960 | 340 |
| Zadlženosť | 99,2 % | 100,2 % | 100,1 % | 120,3 % | 221,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 135,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −28,4 tis.
- Aktíva
- 57,7 tis.
- Vlastné imanie
- −69,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 221,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 197,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −41 tis.
- Aktíva
- 204,2 tis.
- Vlastné imanie
- −41,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 120,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 112,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 497
- Aktíva
- 444,1 tis.
- Vlastné imanie
- −468
- Daň z príjmu
- 269
- Zadlženosť
- 100,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 144,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,2 tis.
- Aktíva
- 409,6 tis.
- Vlastné imanie
- −965
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 100,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 9,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 559
- Aktíva
- 405,1 tis.
- Vlastné imanie
- 3,2 tis.
- Daň z príjmu
- 406
- Zadlženosť
- 99,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.