Súhrn
- Vznik
- 20. 06. 200719 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 473 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- nano active s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36793850
- daňové identifikačné číslo
- 2022409092
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022409092
- Sídlo
- Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 06. 2007
- V registri
- 19 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 188222/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 677604
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 20. 06. 2007 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 20. 06. 2007 | — |
| organizovanie kurzov, seminárov a školení v rozsahu voľnej živnosti, | 20. 06. 2007 | — |
| poradenské, konzultačné služby v oblasti výroby a obchodu v rozsahu voľnej živnosti, | 20. 06. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 20. 06. 2007 | — |
| organizovanie kultúrnych, športových, spoločenských podujatí a výstav v rozsahu voľnej živnosti, | 20. 06. 2007 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými motorovými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby, | 20. 06. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5t, | 20. 06. 2007 | — |
| organizovanie a zabezpečovanie súťažných a nesúťažných podujatí, | 20. 06. 2007 | — |
| prevádzka malých plavidiel, | 20. 06. 2007 | — |
| predaj športových a rekreačných lodí, | 20. 06. 2007 | — |
| fotografické služby, | 20. 06. 2007 | — |
| prenájom a požičiavanie športových a turistických potrieb, | 20. 06. 2007 | — |
| prenájom a požičiavanie motorových vozidiel, | 20. 06. 2007 | — |
| Záznam a archivácia dát na CD-ROM, | 20. 06. 2007 | — |
| vydavateľská činnosť, | 20. 06. 2007 | — |
| administratívne práce, | 20. 06. 2007 | — |
| prekladateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 20. 06. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti, | 20. 06. 2007 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov, | 20. 06. 2007 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 19. 03. 2011 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve, | 19. 03. 2011 | — |
| Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov | 30. 05. 2024 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 30. 05. 2024 | — |
| Reklamné, marketingové a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 30. 05. 2024 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 30. 05. 2024 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 30. 05. 2024 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 30. 05. 2024 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied | 30. 05. 2024 | — |
| Výroba výrobkov z kompozitných materiálov | 30. 05. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022409092 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 03. 03. 2025 |
| daňové identifikačné číslo | 2022409092 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −708 € a zvýšila tržby z nuly na 473 €.
Tržby
473 €
Výsledok hospodárenia
−708 €
▼ 4,0 %Aktíva
13 372 €
▼ 2,6 %Vlastné imanie
12 640 €
▼ 5,3 %Zadlženosť
5,5 %
Hrubá marža
−77,8 %
Čistá marža
−149,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 473 |
| Výsledok hospodárenia | −627 | −747 | −730 | −681 | −708 |
| Aktíva | 15,6 tis. | 14,8 tis. | 14,1 tis. | 13,7 tis. | 13,4 tis. |
| Vlastné imanie | 15,5 tis. | 14,8 tis. | 14 tis. | 13,3 tis. | 12,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 0,3 % | 0,3 % | 0,4 % | 2,8 % | 5,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 473
- Výsledok hospodárenia
- −708
- Aktíva
- 13,4 tis.
- Vlastné imanie
- 12,6 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 5,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −681
- Aktíva
- 13,7 tis.
- Vlastné imanie
- 13,3 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 2,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −730
- Aktíva
- 14,1 tis.
- Vlastné imanie
- 14 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −747
- Aktíva
- 14,8 tis.
- Vlastné imanie
- 14,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −627
- Aktíva
- 15,6 tis.
- Vlastné imanie
- 15,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.