Súhrn
- Vznik
- 20. 06. 200719 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 95 368 €2015
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LATTOMMI, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36793531
- daňové identifikačné číslo
- 2022402415
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Nový Smokovec 25, 06201 Vysoké Tatry, Slovenská republika
- Územie
- Vysoké Tatryokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 06. 2007
- V registri
- 19 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 18747/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 698494
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| akvizičná činnosť - získavanie zákazníkov osobným vyhľadávaním a rokovaním | 20. 06. 2007 | — |
| maliarske, natieračské a sklenárske práce | 20. 06. 2007 | — |
| maloobchod v rozsahu voľných živností | 20. 06. 2007 | — |
| montáž vzduchotechnických živností | 20. 06. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 20. 06. 2007 | — |
| píliarska výroba a impregnácia dreva | 20. 06. 2007 | — |
| príprava staveniska, terénne úpravy, domolácie a búracie práce | 20. 06. 2007 | — |
| poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom | 20. 06. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností | 20. 06. 2007 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 20. 06. 2007 | — |
| reklamná, inzertná a propagačná činnosť | 20. 06. 2007 | — |
| organizovanie kurzov, školení, seminárov | 20. 06. 2007 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľných živností | 20. 06. 2007 | — |
| upratovacie služby | 20. 06. 2007 | — |
| čistiace služby v rozsahu voľných živností | 20. 06. 2007 | — |
| veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 20. 06. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností | 20. 06. 2007 | — |
| výmena a osadzovanie okien a dverí, osadzovanie parapetov bez úpravy stavebných otvorov | 20. 06. 2007 | — |
| vykonávanie tenkostenných omietok stierkovaním | 20. 06. 2007 | — |
| montáž, demontáž kompletných stolárskych výrobkov | 20. 06. 2007 | — |
| zostavovanie dielcov alebo súčasti z dreva do finálnych produktov | 20. 06. 2007 | — |
| porez dreva, hobľovanie dreva | 20. 06. 2007 | — |
| stolárstvo | 20. 06. 2007 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 23. 10. 2015 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 23. 10. 2015 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 23. 10. 2015 | — |
| oprava vyhradených technických zariadení plynových | 23. 10. 2015 | — |
| oprava vyhradených technických zariadení elektrických | 23. 10. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022402415 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 03. 2018 (rok porušenia 2015).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2015 sa zo straty dostalo na zisk 11 341 € a zvýšila tržby o ▲32 % na 95,4 tisíc eur.
Tržby
95 368 €
▲ 31,7 %Výsledok hospodárenia
11 341 €
▲ 18 691,8 %Aktíva
120 676 €
▲ 102,5 %Vlastné imanie
15 241 €
▲ 290,8 %Zadlženosť
87,4 %
Hrubá marža
11,9 %
Čistá marža
11,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 72,4 tis. | 95,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −61 | 11,3 tis. |
| Aktíva | 59,6 tis. | 120,7 tis. |
| Vlastné imanie | 3,9 tis. | 15,2 tis. |
| Daň z príjmu | 980 | 0 |
| Zadlženosť | 93,5 % | 87,4 % |
2015
- Tržby
- 95,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,3 tis.
- Aktíva
- 120,7 tis.
- Vlastné imanie
- 15,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 87,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 72,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −61
- Aktíva
- 59,6 tis.
- Vlastné imanie
- 3,9 tis.
- Daň z príjmu
- 980
- Zadlženosť
- 93,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.