Súhrn
- Vznik
- 16. 06. 200719 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 4 609 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AGREDA, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36792195
- daňové identifikačné číslo
- 2022397531
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022397531
- Sídlo
- Jarná 16, 04801 Rožňava, Slovenská republika
- Územie
- Rožňavaokres RožňavaKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 06. 2007
- V registri
- 19 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 19965/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 735744
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností | 16. 06. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností | 16. 06. 2007 | — |
| opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov | 16. 06. 2007 | — |
| montáž, rekonštrukcie, údržba elektrických zariadení | 16. 06. 2007 | — |
| montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení | 16. 06. 2007 | — |
| montáž, rekonštrukcie, údržba tlakových zariadení | 16. 06. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 16. 06. 2007 | — |
| montáž, oprava a údržba plynových zariadení | 16. 06. 2007 | — |
| montáž, oprava a údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení | 16. 06. 2007 | — |
| elektrotechnik špecialista - odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení | 16. 06. 2007 | — |
| opravy a údržba kancelárskych a počítacích strojov a zariadení na spracovanie dát | 16. 06. 2007 | — |
| služby v rámci lesníctva a ťažby dreva | 16. 06. 2007 | — |
| výroba výrobkov z dreva v rozsahu voľných živností | 16. 06. 2007 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti elektroenergetiky a plynárenstva v rozsahu voľných živností | 16. 06. 2007 | — |
| inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie | 16. 06. 2007 | — |
| poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň | 16. 06. 2007 | — |
| činnosť organizačných, účtovných, finančných a ekonomických poradcov, vedenie účtovníctva | 16. 06. 2007 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu, služieb a reklamy v rozsahu voľných živností | 16. 06. 2007 | — |
| reklamná, propagačná a výstavnícka činnosť | 16. 06. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu, výroby, služieb a stavebníctva v rozsahu voľných živností | 16. 06. 2007 | — |
| spracovanie údajov | 16. 06. 2007 | — |
| kancelárske a sekretárske služby /vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb/ | 16. 06. 2007 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu síl: sauna, bazén, solárium, fitness | 16. 06. 2007 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 16. 06. 2007 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi okrem nebezpečných odpadov | 16. 06. 2007 | — |
| zhotovovanie jednoduchých kovových konštrukcií a výrobkov z kovu /rebríky, mreže, zábradlia/ | 16. 06. 2007 | — |
| mechanická úprava kovov a plechov /natieranie, ohýbanie, rezanie, strihanie na mieru | 16. 06. 2007 | — |
| výroba iných výrobkov z betónu, kovu a plastu v rozsahu voľných živností | 16. 06. 2007 | — |
| demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy | 16. 06. 2007 | — |
| vykonávanie tenkostenných omietok stierkovaním, lešenárske práce, montáž a demontáž lešenia | 16. 06. 2007 | — |
| maliarske, natieračské a sklenárske práce | 16. 06. 2007 | — |
| montáž sadrokartónu | 16. 06. 2007 | — |
| obkladanie stien z hotových umelohmotných a drevených profilov, obkladanie stien suchým spôsobom | 16. 06. 2007 | — |
| kladenie textilných dlážkových krytín, zámkovej dlažby | 16. 06. 2007 | — |
| kompletačné a dokončovacie stavebné práce v rozsahu voľných živností | 16. 06. 2007 | — |
| skladovanie a uskladňovanie | 16. 06. 2007 | — |
| záložňa | 16. 06. 2007 | — |
| výroba kresiel a sedadiel, nábytku do kancelárií a obchodov, kuchynského nábytku | 16. 06. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných a nehnuteľných vecí v rozsahu voľných živností | 16. 06. 2007 | — |
| zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov | 16. 06. 2007 | — |
| vykonávanie žeriavnických prác | 16. 06. 2007 | — |
| vykonávanie zváracích prác /elektrickým oblúkom, plameňom, kovovým, švovým zváraním/ paličské práce | 16. 06. 2007 | — |
| veľkoobchod so železiarskym tovarom, inštalatérskym a vykurovacím zariadením | 16. 06. 2007 | — |
| predaj motorových vozidiel | 16. 06. 2007 | — |
| prenájom automobilov | 16. 06. 2007 | — |
| prenájom stavebných strojov a zariadení | 16. 06. 2007 | — |
| sprostredkovanie v oblasti dopravy - služby dopravných agentúr | 16. 06. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 16. 06. 2007 | — |
| neverejná osobná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami do 9 miest vrátane vodiča | 16. 06. 2007 | — |
| maloobchodný predaj pohonných hmôt, mazív a olejov | 16. 06. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022397531 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2007 |
| daňové identifikačné číslo | 2022397531 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −1 114 € a znížila tržby o ▼60 % na 4,6 tisíc eur.
Tržby
4 609 €
▼ 60,1 %Výsledok hospodárenia
−1 114 €
▼ 2 270,2 %Aktíva
11 880 €
▼ 12,6 %Vlastné imanie
−17 825 €
▼ 6,7 %Zadlženosť
250,0 %
Hrubá marža
−16,8 %
Čistá marža
−24,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 10,5 tis. | 13,6 tis. | 8 tis. | 11,6 tis. | 4,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 73 | 1,5 tis. | −1,8 tis. | −47 | −1,1 tis. |
| Aktíva | 12,8 tis. | 17,9 tis. | 13,3 tis. | 13,6 tis. | 11,9 tis. |
| Vlastné imanie | −16,4 tis. | −14,8 tis. | −16,7 tis. | −16,7 tis. | −17,8 tis. |
| Daň z príjmu | 30 | 389 | 51 | 413 | 340 |
| Zadlženosť | 227,9 % | 182,9 % | 225,1 % | 222,9 % | 250,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 4,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,1 tis.
- Aktíva
- 11,9 tis.
- Vlastné imanie
- −17,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 250,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 11,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −47
- Aktíva
- 13,6 tis.
- Vlastné imanie
- −16,7 tis.
- Daň z príjmu
- 413
- Zadlženosť
- 222,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,8 tis.
- Aktíva
- 13,3 tis.
- Vlastné imanie
- −16,7 tis.
- Daň z príjmu
- 51
- Zadlženosť
- 225,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 13,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 17,9 tis.
- Vlastné imanie
- −14,8 tis.
- Daň z príjmu
- 389
- Zadlženosť
- 182,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 10,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 73
- Aktíva
- 12,8 tis.
- Vlastné imanie
- −16,4 tis.
- Daň z príjmu
- 30
- Zadlženosť
- 227,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.