Súhrn
- Vznik
- 14. 06. 200719 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 414 255 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- West Group, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36791211
- daňové identifikačné číslo
- 2022398037
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Ipeľská 5136/4, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupiceokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 06. 2007
- V registri
- 19 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 46455/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 471621
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 14. 06. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 14. 06. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 06. 2007 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 06. 2007 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 14. 06. 2007 | — |
| administratívne práce, | 14. 06. 2007 | — |
| lízingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 06. 2007 | — |
| reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 06. 2007 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 28. 10. 2014 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 28. 10. 2014 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 28. 10. 2014 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 28. 10. 2014 | — |
| organizačné zabezpečenie spoločenských podujatí (cateringové služby) | 28. 10. 2014 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 28. 10. 2014 | — |
| prevádzkovanie nevýherných automatov a nevýherných hier | 28. 10. 2014 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 28. 10. 2014 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 28. 10. 2014 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 28. 10. 2014 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 28. 10. 2014 | — |
| pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 28. 10. 2014 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 24. 06. 2022 do 15. 01. 2025 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- IN FORO – AYRUMYAN advokátska kancelária s. r. o. · od 24. 06. 2022
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022398037 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 09. 2025 (rok porušenia 2025).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prehĺbila stratu na −91 694 € a znížila tržby o ▼48 % na 414,3 tisíc eur.
Tržby
414 255 €
▼ 47,6 %Výsledok hospodárenia
−91 694 €
▼ 1 280,7 %Aktíva
70 364 €
▼ 62,9 %Vlastné imanie
162 874 €
▼ 36,0 %Zadlženosť
−131,5 %
Hrubá marža
−21,7 %
Čistá marža
−22,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 452,4 tis. | 550,8 tis. | 629,5 tis. | 791,1 tis. | 414,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 28,3 tis. | 1,1 tis. | 3,6 tis. | −6,6 tis. | −91,7 tis. |
| Aktíva | 84,5 tis. | 51,2 tis. | 162,6 tis. | 189,5 tis. | 70,4 tis. |
| Vlastné imanie | 10 tis. | 25,7 tis. | 113,2 tis. | 254,6 tis. | 162,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 396 | 154 | 884 | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 88,2 % | 49,9 % | 30,4 % | −34,4 % | −131,5 % |
aj 2015–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 414,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −91,7 tis.
- Aktíva
- 70,4 tis.
- Vlastné imanie
- 162,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- −131,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 791,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,6 tis.
- Aktíva
- 189,5 tis.
- Vlastné imanie
- 254,6 tis.
- Daň z príjmu
- 884
- Zadlženosť
- −34,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 629,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,6 tis.
- Aktíva
- 162,6 tis.
- Vlastné imanie
- 113,2 tis.
- Daň z príjmu
- 154
- Zadlženosť
- 30,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 550,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 51,2 tis.
- Vlastné imanie
- 25,7 tis.
- Daň z príjmu
- 396
- Zadlženosť
- 49,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 452,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 28,3 tis.
- Aktíva
- 84,5 tis.
- Vlastné imanie
- 10 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 88,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).