Súhrn
- Vznik
- 14. 06. 200719 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RAVIL s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36790869
- daňové identifikačné číslo
- 2022422204
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022422204
- Sídlo
- Grösslingová 4, 811 09 Bratislava-Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 06. 2007
- V registri
- 19 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 46438/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1047490
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/, | 14. 06. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti /veľkoobchod/, | 14. 06. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 06. 2007 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 14. 06. 2007 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 14. 06. 2007 | — |
| faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 06. 2007 | — |
| administratívne práce, | 14. 06. 2007 | — |
| vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 06. 2007 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 06. 2007 | — |
| organizovanie vzdelávacích podujatí, konferencií, veľtrhov, seminárov a školení v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 06. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 06. 2007 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov, | 14. 06. 2007 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 06. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022422204 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §7a |
| daňové identifikačné číslo | 2022422204 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −533 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−533 €
▼ 54,5 %Aktíva
16 113 €
▼ 1,1 %Vlastné imanie
−53 780 €
▼ 1,0 %Zadlženosť
433,8 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 5,6 tis. | −2,4 tis. | −4,5 tis. | −345 | −533 |
| Aktíva | 16,8 tis. | 16,4 tis. | 16,2 tis. | 16,3 tis. | 16,1 tis. |
| Vlastné imanie | −46 tis. | −48,4 tis. | −52,9 tis. | −53,2 tis. | −53,8 tis. |
| Daň z príjmu | 452 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 373,6 % | 395,4 % | 427,0 % | 426,9 % | 433,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −533
- Aktíva
- 16,1 tis.
- Vlastné imanie
- −53,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 433,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −345
- Aktíva
- 16,3 tis.
- Vlastné imanie
- −53,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 426,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4,5 tis.
- Aktíva
- 16,2 tis.
- Vlastné imanie
- −52,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 427,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,4 tis.
- Aktíva
- 16,4 tis.
- Vlastné imanie
- −48,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 395,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 5,6 tis.
- Aktíva
- 16,8 tis.
- Vlastné imanie
- −46 tis.
- Daň z príjmu
- 452
- Zadlženosť
- 373,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.