prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

OPTIMA four s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36788431aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 06. 200719 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 528 322 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
OPTIMA four s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36788431
daňové identifikačné číslo
2022405550
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 06. 2007
V registri
19 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 154982/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
845304
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností08. 06. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností08. 06. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností08. 06. 2007—
poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom ich spracovania alebo ďalšieho predaja08. 06. 2007—
prípravné práce k realizácii stavby12. 02. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien12. 02. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov12. 02. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022405550: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022405550Obdobia daňových registráciíDIČ 2022405550: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022405550Obdobia daňových registráciíDIČ 2022405550: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022405550
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202240555010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 02. 2022 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 sa zo straty dostalo na zisk 74 979 € a zvýšila tržby o ▲536 % na 1,53 mil. €.

Tržby

1 528 322 €

▲ 536,1 %

Výsledok hospodárenia

74 979 €

▲ 1 950,4 %

Aktíva

1 528 621 €

▲ 72,6 %

Vlastné imanie

78 535 €

▲ 2 108,5 %

Zadlženosť

94,9 %

Hrubá marža

5,6 %

Čistá marža

4,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 383 970 €. 2016: tržby 619 682 €. 2017: tržby 379 296 €. 2018: tržby 240 283 €. 2019: tržby 1 528 322 €.2 mil.1 mil.0384 tis.619,7 tis.379,3 tis.240,3 tis.1,53 mil.20152016201720182019Tržby2015: tržby 383 970 €. 2016: tržby 619 682 €. 2017: tržby 379 296 €. 2018: tržby 240 283 €. 2019: tržby 1 528 322 €.2 mil.1 mil.0384 tis.619,7 tis.379,3 tis.240,3 tis.1,53 mil.20152016201720182019Tržby2015: tržby 383 970 €. 2016: tržby 619 682 €. 2017: tržby 379 296 €. 2018: tržby 240 283 €. 2019: tržby 1 528 322 €.2 mil.1 mil.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 24 220 €. 2016: výsledok hospodárenia 3 337 €. 2017: výsledok hospodárenia −11 131 €. 2018: výsledok hospodárenia −4 052 €. 2019: výsledok hospodárenia 74 979 €.100 tis.0−20 tis.+24,2 tis.+3,3 tis.−11,1 tis.−4,1 tis.+75 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 24 220 €. 2016: výsledok hospodárenia 3 337 €. 2017: výsledok hospodárenia −11 131 €. 2018: výsledok hospodárenia −4 052 €. 2019: výsledok hospodárenia 74 979 €.100 tis.0−20 tis.+24,2 tis.+3,3 tis.−11,1 tis.−4,1 tis.+75 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 24 220 €. 2016: výsledok hospodárenia 3 337 €. 2017: výsledok hospodárenia −11 131 €. 2018: výsledok hospodárenia −4 052 €. 2019: výsledok hospodárenia 74 979 €.100 tis.0−20 tis.201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 997 038 €, vlastné imanie 15 402 €. 2016: aktíva 918 685 €, vlastné imanie 18 739 €. 2017: aktíva 1 000 259 €, vlastné imanie 7 608 €. 2018: aktíva 885 833 €, vlastné imanie 3 556 €. 2019: aktíva 1 528 621 €, vlastné imanie 78 535 €.2 mil.1 mil.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 997 038 €, vlastné imanie 15 402 €. 2016: aktíva 918 685 €, vlastné imanie 18 739 €. 2017: aktíva 1 000 259 €, vlastné imanie 7 608 €. 2018: aktíva 885 833 €, vlastné imanie 3 556 €. 2019: aktíva 1 528 621 €, vlastné imanie 78 535 €.2 mil.1 mil.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 997 038 €, vlastné imanie 15 402 €. 2016: aktíva 918 685 €, vlastné imanie 18 739 €. 2017: aktíva 1 000 259 €, vlastné imanie 7 608 €. 2018: aktíva 885 833 €, vlastné imanie 3 556 €. 2019: aktíva 1 528 621 €, vlastné imanie 78 535 €.2 mil.1 mil.020152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 15 510 €, zásoby 64 €, pohľadávky 558 513 €, finančné účty 422 951 €. 2016: dlhodobý majetok 16 170 €, zásoby 64 €, pohľadávky 513 412 €, finančné účty 389 039 €. 2017: dlhodobý majetok 16 170 €, zásoby 64 €, pohľadávky 589 810 €, finančné účty 394 215 €. 2018: dlhodobý majetok 16 170 €, zásoby 64 €, pohľadávky 536 793 €, finančné účty 332 806 €. 2019: dlhodobý majetok 16 170 €, zásoby 64 €, pohľadávky 1 162 771 €, finančné účty 349 616 €.2 mil.1 mil.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 15 510 €, zásoby 64 €, pohľadávky 558 513 €, finančné účty 422 951 €. 2016: dlhodobý majetok 16 170 €, zásoby 64 €, pohľadávky 513 412 €, finančné účty 389 039 €. 2017: dlhodobý majetok 16 170 €, zásoby 64 €, pohľadávky 589 810 €, finančné účty 394 215 €. 2018: dlhodobý majetok 16 170 €, zásoby 64 €, pohľadávky 536 793 €, finančné účty 332 806 €. 2019: dlhodobý majetok 16 170 €, zásoby 64 €, pohľadávky 1 162 771 €, finančné účty 349 616 €.2 mil.1 mil.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 15 510 €, zásoby 64 €, pohľadávky 558 513 €, finančné účty 422 951 €. 2016: dlhodobý majetok 16 170 €, zásoby 64 €, pohľadávky 513 412 €, finančné účty 389 039 €. 2017: dlhodobý majetok 16 170 €, zásoby 64 €, pohľadávky 589 810 €, finančné účty 394 215 €. 2018: dlhodobý majetok 16 170 €, zásoby 64 €, pohľadávky 536 793 €, finančné účty 332 806 €. 2019: dlhodobý majetok 16 170 €, zásoby 64 €, pohľadávky 1 162 771 €, finančné účty 349 616 €.2 mil.1 mil.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 15 402 €, dlhodobé záväzky 460 €, krátkodobé záväzky 981 176 €. 2016: vlastné imanie 18 739 €, dlhodobé záväzky 686 €, krátkodobé záväzky 899 260 €. 2017: vlastné imanie 7 608 €, dlhodobé záväzky 923 €, krátkodobé záväzky 991 728 €. 2018: vlastné imanie 3 556 €, dlhodobé záväzky 963 €, krátkodobé záväzky 881 314 €. 2019: vlastné imanie 78 535 €, dlhodobé záväzky 963 €, krátkodobé záväzky 1 449 123 €.2 mil.1 mil.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 15 402 €, dlhodobé záväzky 460 €, krátkodobé záväzky 981 176 €. 2016: vlastné imanie 18 739 €, dlhodobé záväzky 686 €, krátkodobé záväzky 899 260 €. 2017: vlastné imanie 7 608 €, dlhodobé záväzky 923 €, krátkodobé záväzky 991 728 €. 2018: vlastné imanie 3 556 €, dlhodobé záväzky 963 €, krátkodobé záväzky 881 314 €. 2019: vlastné imanie 78 535 €, dlhodobé záväzky 963 €, krátkodobé záväzky 1 449 123 €.2 mil.1 mil.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 15 402 €, dlhodobé záväzky 460 €, krátkodobé záväzky 981 176 €. 2016: vlastné imanie 18 739 €, dlhodobé záväzky 686 €, krátkodobé záväzky 899 260 €. 2017: vlastné imanie 7 608 €, dlhodobé záväzky 923 €, krátkodobé záväzky 991 728 €. 2018: vlastné imanie 3 556 €, dlhodobé záväzky 963 €, krátkodobé záväzky 881 314 €. 2019: vlastné imanie 78 535 €, dlhodobé záväzky 963 €, krátkodobé záväzky 1 449 123 €.2 mil.1 mil.020152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 5 989 €. 2019: daň z príjmu 11 135 €.20 tis.10 tis.09602,9 tis.9606 tis.11,1 tis.20152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 5 989 €. 2019: daň z príjmu 11 135 €.20 tis.10 tis.09602,9 tis.9606 tis.11,1 tis.20152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 5 989 €. 2019: daň z príjmu 11 135 €.20 tis.10 tis.0960960201520172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby384 tis.619,7 tis.379,3 tis.240,3 tis.1,53 mil.
Výsledok hospodárenia24,2 tis.3,3 tis.−11,1 tis.−4,1 tis.75 tis.
Aktíva997 tis.918,7 tis.1 mil.885,8 tis.1,53 mil.
Vlastné imanie15,4 tis.18,7 tis.7,6 tis.3,6 tis.78,5 tis.
Daň z príjmu9602,9 tis.9606 tis.11,1 tis.
Zadlženosť98,5 %98,0 %99,2 %99,6 %94,9 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
1,53 mil.
Výsledok hospodárenia
75 tis.
Aktíva
1,53 mil.
Vlastné imanie
78,5 tis.
Daň z príjmu
11,1 tis.
Zadlženosť
94,9 %

2018

Tržby
240,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,1 tis.
Aktíva
885,8 tis.
Vlastné imanie
3,6 tis.
Daň z príjmu
6 tis.
Zadlženosť
99,6 %

2017

Tržby
379,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,1 tis.
Aktíva
1 mil.
Vlastné imanie
7,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
99,2 %

2016

Tržby
619,7 tis.
Výsledok hospodárenia
3,3 tis.
Aktíva
918,7 tis.
Vlastné imanie
18,7 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
98,0 %

2015

Tržby
384 tis.
Výsledok hospodárenia
24,2 tis.
Aktíva
997 tis.
Vlastné imanie
15,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
98,5 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API