Súhrn
- Vznik
- 06. 06. 200719 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 278 463 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- IT - programovanie a servis s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36787434
- daňové identifikačné číslo
- 2022393329
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Račianska 88B, 831 02 Bratislava - mestská časť Vajnory, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Vajnoryokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 06. 2007
- V registri
- 19 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 157097/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 924200
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prenájom spotrebného a priemyselného tovaru | 06. 06. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 06. 06. 2007 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou a údržbou nehnuteľností | 06. 06. 2007 | — |
| výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien | 06. 06. 2007 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 06. 06. 2007 | — |
| uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien | 06. 06. 2007 | — |
| výkon činnosti stavbyvedúceho | 06. 06. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností | 06. 06. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností | 06. 06. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti dopravy v rozsahu voľnej živnosti | 06. 06. 2007 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 12. 11. 2021 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 12. 11. 2021 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 12. 11. 2021 | — |
| Administratívne služby | 12. 11. 2021 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 12. 11. 2021 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 12. 11. 2021 | — |
| Fotografické služby | 12. 11. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 12. 11. 2021 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 12. 11. 2021 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 12. 11. 2021 | — |
| Dizajnérske činnosti | 12. 11. 2021 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 12. 11. 2021 | — |
| Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami | 12. 11. 2021 | — |
| Sťahovacie služby | 12. 11. 2021 | — |
| Kuriérske služby | 12. 11. 2021 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 12. 11. 2021 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 12. 11. 2021 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 12. 11. 2021 | — |
| Vedenie účtovníctva | 12. 11. 2021 | — |
| Informačná činnosť | 12. 11. 2021 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 12. 11. 2021 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 12. 11. 2021 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 12. 11. 2021 | — |
| Finančný lízing | 12. 11. 2021 | — |
| Faktoring a forfaiting | 12. 11. 2021 | — |
| Verejné obstarávanie | 12. 11. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022393329 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2026 (rok porušenia 2024).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 zvýšila zisk o ▲11 % na 3 898 € a tržby bez zmeny na 278,5 tisíc eur.
Tržby
278 463 €
▲ 0,1 %Výsledok hospodárenia
3 898 €
▲ 11,4 %Aktíva
49 418 €
bez zmenyVlastné imanie
19 761 €
▲ 2,1 %Zadlženosť
60,0 %
Hrubá marža
1,4 %
Čistá marža
1,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 42,4 tis. | 278,3 tis. | 278,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 9,2 tis. | 3,5 tis. | 3,9 tis. |
| Aktíva | 15,9 tis. | 49,4 tis. | 49,4 tis. |
| Vlastné imanie | 15,9 tis. | 19,4 tis. | 19,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 0,0 % | 60,8 % | 60,0 % |
2023
- Tržby
- 278,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,9 tis.
- Aktíva
- 49,4 tis.
- Vlastné imanie
- 19,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 60,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 278,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,5 tis.
- Aktíva
- 49,4 tis.
- Vlastné imanie
- 19,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 60,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 42,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,2 tis.
- Aktíva
- 15,9 tis.
- Vlastné imanie
- 15,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.