Súhrn
- Vznik
- 31. 05. 200719 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 169 485 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- NARNAS Prešov, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36784559
- daňové identifikačné číslo
- 2022386333
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Jesenná 26, 08001 Prešov, Slovenská republika
- Územie
- Prešovokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 05. 2007
- V registri
- 19 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 18668/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 603919
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| nástrojárstvo | 31. 05. 2007 | — |
| konštrukčné práce v oblasti strojárstva | 31. 05. 2007 | — |
| grafické a kresličské práce | 31. 05. 2007 | — |
| výroba súčiastok z kovov | 31. 05. 2007 | — |
| výroba jednoúčelových strojov | 31. 05. 2007 | — |
| inžinierska činnosť v strojárstve | 31. 05. 2007 | — |
| kovoobrábanie | 31. 05. 2007 | — |
| zámočníctvo | 31. 05. 2007 | — |
| tepelné spracovanie kovov - kalenie, žíhanie | 31. 05. 2007 | — |
| sprostredkovanie služieb v strojárstve v rozsahu voľnej živnosti | 31. 05. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 31. 05. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 31. 05. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti | 31. 05. 2007 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 31. 05. 2007 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 31. 05. 2007 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 31. 05. 2007 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 31. 05. 2007 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti | 31. 05. 2007 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť | 31. 05. 2007 | — |
| organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 31. 05. 2007 | — |
| demolácie, búracie práce, prípravné práce pre stavbu | 31. 05. 2007 | — |
| maliarske a natieračské práce | 31. 05. 2007 | — |
| kladenie zámkovej dlažby | 31. 05. 2007 | — |
| kladenie podlahových krytín lepením (PVC, korok, textil) | 31. 05. 2007 | — |
| poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň | 31. 05. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 31. 05. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností, pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom | 31. 05. 2007 | — |
| vydavateľská činnosť | 31. 05. 2007 | — |
| upratovacie a čistiace práce | 31. 05. 2007 | — |
| záložne | 31. 05. 2007 | — |
| sekretárske služby (vrátane kopírovacích služieb) | 31. 05. 2007 | — |
| nechtový dizajn, manikúra | 31. 05. 2007 | — |
| skladovanie | 31. 05. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 31. 05. 2007 | — |
| vedenie účtovníctva | 31. 05. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 31. 05. 2007 | — |
| autolakírnické práce | 31. 05. 2007 | — |
| pilčícke práce a píliarska výroba | 31. 05. 2007 | — |
| baliace činnosti | 31. 05. 2007 | — |
| faktoring a forfaiting | 31. 05. 2007 | — |
| marketing | 31. 05. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022386333 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2024 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 prehĺbila stratu na −13 285 € a znížila tržby o ▼34 % na 169,5 tisíc eur.
Tržby
169 485 €
▼ 33,9 %Výsledok hospodárenia
−13 285 €
▼ 519,3 %Aktíva
39 169 €
▼ 29,3 %Vlastné imanie
−38 225 €
▲ 30,2 %Zadlženosť
197,6 %
Hrubá marža
−7,8 %
Čistá marža
−7,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 275,4 tis. | 232,8 tis. | 253,3 tis. | 256,4 tis. | 169,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −32,7 tis. | −13,9 tis. | 1,5 tis. | −2,1 tis. | −13,3 tis. |
| Aktíva | 47 tis. | 52,1 tis. | 57,1 tis. | 55,4 tis. | 39,2 tis. |
| Vlastné imanie | −40,2 tis. | −54 tis. | −52,6 tis. | −54,7 tis. | −38,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 386 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 185,5 % | 203,8 % | 192,2 % | 198,8 % | 197,6 % |
aj 2015–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 169,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −13,3 tis.
- Aktíva
- 39,2 tis.
- Vlastné imanie
- −38,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 197,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 256,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,1 tis.
- Aktíva
- 55,4 tis.
- Vlastné imanie
- −54,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 198,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 253,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 57,1 tis.
- Vlastné imanie
- −52,6 tis.
- Daň z príjmu
- 386
- Zadlženosť
- 192,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 232,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −13,9 tis.
- Aktíva
- 52,1 tis.
- Vlastné imanie
- −54 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 203,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 275,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −32,7 tis.
- Aktíva
- 47 tis.
- Vlastné imanie
- −40,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 185,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.