prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

MULTITRADE IMPEX, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36783005aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 05. 200719 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
2 088 869 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MULTITRADE IMPEX, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36783005
daňové identifikačné číslo
2022414416
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Kuzmányho 1191/43, 04011 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 05. 2007
V registri
19 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 47829/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
295273
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
vedenie účtovníctva29. 05. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti ( maloobchod )29. 05. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti ( veľkoobchod )29. 05. 2007—
automatizované spracovanie dát29. 05. 2007—
sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti29. 05. 2007—
predaj tovaru prostredníctvom automatov obsluhovaných zákazníkom29. 05. 2007—
prenájom strojov, prístrojov a zariadení29. 05. 2007—
reklamná a propagačná činnosť29. 05. 2007—
tlmočníctvo a prekladateľské služby29. 05. 2007—
prieskum trhu a marketing29. 05. 2007—
činnosť organizačného a ekonomického poradcu29. 05. 2007—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve17. 07. 2012—
polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín17. 07. 2012—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu17. 07. 2012—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom17. 07. 2012—
výroba a hutnícke spracovanie kovov17. 07. 2012—
výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia17. 07. 2012—
výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúr17. 07. 2012—
výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení17. 07. 2012—
výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadení17. 07. 2012—
výroba strojov pre hospodárske odvetvia17. 07. 2012—
výroba strojov a prístrojov pre domácnosť17. 07. 2012—
výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií17. 07. 2012—
výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie17. 07. 2012—
výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov17. 07. 2012—
skladovanie17. 07. 2012—
počítačové služby17. 07. 2012—
výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadení17. 07. 2012—
výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky17. 07. 2012—
vydavateľská činnosť17. 07. 2012—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly17. 07. 2012—
administratívne služby17. 07. 2012—
fotografické služby17. 07. 2012—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti17. 07. 2012—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí17. 07. 2012—
služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov17. 07. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022414416: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022414416Obdobia daňových registráciíDIČ 2022414416: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022414416Obdobia daňových registráciíDIČ 2022414416: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022414416
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202241441610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prehĺbila stratu na −221 194 € a zvýšila tržby o ▲3 387 % na 2,09 mil. €.

Tržby

2 088 869 €

▲ 3 387,0 %

Výsledok hospodárenia

−221 194 €

▼ 3 683,0 %

Aktíva

286 828 €

▲ 7,6 %

Vlastné imanie

−210 159 €

▼ 2 004,5 %

Zadlženosť

173,3 %

Hrubá marža

−10,6 %

Čistá marža

−10,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 202 483 €. 2017: tržby 443 394 €. 2018: tržby 334 042 €. 2019: tržby 59 904 €. 2020: tržby 2 088 869 €.2,5 mil.1,25 mil.0202,5 tis.443,4 tis.334 tis.59,9 tis.2,09 mil.20162017201820192020Tržby2016: tržby 202 483 €. 2017: tržby 443 394 €. 2018: tržby 334 042 €. 2019: tržby 59 904 €. 2020: tržby 2 088 869 €.2,5 mil.1,25 mil.0202,5 tis.443,4 tis.334 tis.59,9 tis.2,09 mil.20162017201820192020Tržby2016: tržby 202 483 €. 2017: tržby 443 394 €. 2018: tržby 334 042 €. 2019: tržby 59 904 €. 2020: tržby 2 088 869 €.2,5 mil.1,25 mil.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 4 440 €. 2017: výsledok hospodárenia 3 739 €. 2018: výsledok hospodárenia −174 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 847 €. 2020: výsledok hospodárenia −221 194 €.5 tis.0−250 tis.+4,4 tis.+3,7 tis.−174−5,8 tis.−221,2 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 4 440 €. 2017: výsledok hospodárenia 3 739 €. 2018: výsledok hospodárenia −174 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 847 €. 2020: výsledok hospodárenia −221 194 €.5 tis.0−250 tis.+4,4 tis.−174201620182020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 4 440 €. 2017: výsledok hospodárenia 3 739 €. 2018: výsledok hospodárenia −174 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 847 €. 2020: výsledok hospodárenia −221 194 €.5 tis.0−250 tis.20172020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 33 855 €, vlastné imanie 13 317 €. 2017: aktíva 137 638 €, vlastné imanie 17 056 €. 2018: aktíva 21 046 €, vlastné imanie 16 882 €. 2019: aktíva 266 495 €, vlastné imanie 11 035 €. 2020: aktíva 286 828 €, vlastné imanie −210 159 €.500 tis.0−250 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 33 855 €, vlastné imanie 13 317 €. 2017: aktíva 137 638 €, vlastné imanie 17 056 €. 2018: aktíva 21 046 €, vlastné imanie 16 882 €. 2019: aktíva 266 495 €, vlastné imanie 11 035 €. 2020: aktíva 286 828 €, vlastné imanie −210 159 €.500 tis.0−250 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 33 855 €, vlastné imanie 13 317 €. 2017: aktíva 137 638 €, vlastné imanie 17 056 €. 2018: aktíva 21 046 €, vlastné imanie 16 882 €. 2019: aktíva 266 495 €, vlastné imanie 11 035 €. 2020: aktíva 286 828 €, vlastné imanie −210 159 €.500 tis.0−250 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 917 €, pohľadávky 15 693 €, finančné účty 6 245 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 917 €, pohľadávky 68 311 €, finančné účty 57 410 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 917 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 129 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 265 578 €, pohľadávky 14 €, finančné účty 903 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 265 578 €, pohľadávky 20 879 €, finančné účty 371 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 917 €, pohľadávky 15 693 €, finančné účty 6 245 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 917 €, pohľadávky 68 311 €, finančné účty 57 410 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 917 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 129 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 265 578 €, pohľadávky 14 €, finančné účty 903 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 265 578 €, pohľadávky 20 879 €, finančné účty 371 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 917 €, pohľadávky 15 693 €, finančné účty 6 245 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 917 €, pohľadávky 68 311 €, finančné účty 57 410 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 917 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 129 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 265 578 €, pohľadávky 14 €, finančné účty 903 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 265 578 €, pohľadávky 20 879 €, finančné účty 371 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 13 317 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 538 €. 2017: vlastné imanie 17 056 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 120 582 €. 2018: vlastné imanie 16 882 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 164 €. 2019: vlastné imanie 11 035 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 255 460 €. 2020: vlastné imanie −210 159 €, dlhodobé záväzky 228 550 €, krátkodobé záväzky 268 437 €.500 tis.0−250 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 13 317 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 538 €. 2017: vlastné imanie 17 056 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 120 582 €. 2018: vlastné imanie 16 882 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 164 €. 2019: vlastné imanie 11 035 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 255 460 €. 2020: vlastné imanie −210 159 €, dlhodobé záväzky 228 550 €, krátkodobé záväzky 268 437 €.500 tis.0−250 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 13 317 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 538 €. 2017: vlastné imanie 17 056 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 120 582 €. 2018: vlastné imanie 16 882 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 164 €. 2019: vlastné imanie 11 035 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 255 460 €. 2020: vlastné imanie −210 159 €, dlhodobé záväzky 228 550 €, krátkodobé záväzky 268 437 €.500 tis.0−250 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 71 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960960710020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 71 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960960710020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 71 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960960710020162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby202,5 tis.443,4 tis.334 tis.59,9 tis.2,09 mil.
Výsledok hospodárenia4,4 tis.3,7 tis.−174−5,8 tis.−221,2 tis.
Aktíva33,9 tis.137,6 tis.21 tis.266,5 tis.286,8 tis.
Vlastné imanie13,3 tis.17,1 tis.16,9 tis.11 tis.−210,2 tis.
Daň z príjmu9609607100
Zadlženosť60,7 %87,6 %19,8 %95,9 %173,3 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
2,09 mil.
Výsledok hospodárenia
−221,2 tis.
Aktíva
286,8 tis.
Vlastné imanie
−210,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
173,3 %

2019

Tržby
59,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,8 tis.
Aktíva
266,5 tis.
Vlastné imanie
11 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
95,9 %

2018

Tržby
334 tis.
Výsledok hospodárenia
−174
Aktíva
21 tis.
Vlastné imanie
16,9 tis.
Daň z príjmu
71
Zadlženosť
19,8 %

2017

Tržby
443,4 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
137,6 tis.
Vlastné imanie
17,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
87,6 %

2016

Tržby
202,5 tis.
Výsledok hospodárenia
4,4 tis.
Aktíva
33,9 tis.
Vlastné imanie
13,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
60,7 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API