prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

TGRASS SOLUTIONS s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36782432aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 05. 200719 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
2 222 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TGRASS SOLUTIONS s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36782432
daňové identifikačné číslo
2022388489
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
J. Tubu 1645, 945 01 Komárno, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 05. 2007
V registri
19 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 19982/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
375455
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečným spotrebiteľom (maloobchod) v rozsahu voľných živností26. 05. 2007—
kúpa tovaru za úelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností26. 05. 2007—
sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti26. 05. 2007—
administratívne práce26. 05. 2007—
ekonomické a organizačné poradenstvo26. 05. 2007—
reklamná a propagačná činnosť26. 05. 2007—
technické služby súvisiace s produkciou filmov a videozáznamov26. 05. 2007—
prieskum trhu a verejnej mienky26. 05. 2007—
prenájom priemyselného tovaru, strojov a zariadení26. 05. 2007—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním aj iných ako základných služieb spojených s prenájmom26. 05. 2007—
upratovacie práce26. 05. 2007—
automatizované spracovanie údajov26. 05. 2007—
organizovanie kurzov, školení a seminárov26. 05. 2007—
organizovanie a usporadúvanie obchodno-predajných výstav, trhov, prehliadok, kultúrnych a spoločenských podujatí26. 05. 2007—
demolácie, búracie práce, príprava stavenska, terénne úpravy26. 05. 2007—
stierkovacie práce26. 05. 2007—
vykonávanie zváracích prác (elektrickým oblúkom, plameňom, bodovým a švovým zváraním), paličské práce26. 05. 2007—
montáž priečok a zavesených podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielov26. 05. 2007—
tapetovanie, maliarske a natieračské práce26. 05. 2007—
montáž hotových plastových obkladov26. 05. 2007—
inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečnostné napätie26. 05. 2007—
armovacie práce26. 05. 2007—
výroba jednoduchých výrobkov z dreva26. 05. 2007—
montáž a demontáž kompeltných stolárskych výrobkov, okien a dverí do drevených rámov, osadzovanie vstavaných políc a skríň26. 05. 2007—
polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín30. 01. 2010—
oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky30. 01. 2010—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla30. 01. 2010—
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie30. 01. 2010—
počítačové služby30. 01. 2010—
prenájom hnuteľných vecí30. 01. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022388489: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022388489Obdobia daňových registráciíDIČ 2022388489: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022388489Obdobia daňových registráciíDIČ 2022388489: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022388489
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202238848910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2026 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prepadla z nuly do straty −1 590 € a zvýšila tržby z nuly na 2,2 tisíc eur.

Tržby

2 222 €

Výsledok hospodárenia

−1 590 €

Aktíva

22 037 €

▲ 3,6 %

Vlastné imanie

−1 967 €

▼ 420,4 %

Zadlženosť

108,9 %

Hrubá marža

−71,6 %

Čistá marža

−71,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 1 279 €. 2020: tržby 760 €. 2021: tržby 1 077 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 2 222 €.2,5 tis.1,3 tis.01,3 tis.7601,1 tis.02,2 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 1 279 €. 2020: tržby 760 €. 2021: tržby 1 077 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 2 222 €.2,5 tis.1,3 tis.01,3 tis.7601,1 tis.02,2 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 1 279 €. 2020: tržby 760 €. 2021: tržby 1 077 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 2 222 €.2,5 tis.1,3 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 503 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 148 €. 2021: výsledok hospodárenia −63 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 590 €.0−2 tis.−1,5 tis.−1,1 tis.−630−1,6 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 503 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 148 €. 2021: výsledok hospodárenia −63 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 590 €.0−2 tis.−1,5 tis.−1,1 tis.−630−1,6 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 503 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 148 €. 2021: výsledok hospodárenia −63 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 590 €.0−2 tis.−63201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 22 077 €, vlastné imanie 833 €. 2020: aktíva 21 090 €, vlastné imanie −315 €. 2021: aktíva 21 277 €, vlastné imanie −378 €. 2022: aktíva 21 277 €, vlastné imanie −378 €. 2023: aktíva 22 037 €, vlastné imanie −1 967 €.25 tis.0−2 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 22 077 €, vlastné imanie 833 €. 2020: aktíva 21 090 €, vlastné imanie −315 €. 2021: aktíva 21 277 €, vlastné imanie −378 €. 2022: aktíva 21 277 €, vlastné imanie −378 €. 2023: aktíva 22 037 €, vlastné imanie −1 967 €.25 tis.0−2 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 22 077 €, vlastné imanie 833 €. 2020: aktíva 21 090 €, vlastné imanie −315 €. 2021: aktíva 21 277 €, vlastné imanie −378 €. 2022: aktíva 21 277 €, vlastné imanie −378 €. 2023: aktíva 22 037 €, vlastné imanie −1 967 €.25 tis.0−2 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 16 668 €, pohľadávky 168 €, finančné účty 5 241 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 16 000 €, pohľadávky 39 €, finančné účty 5 051 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 15 388 €, pohľadávky 39 €, finančné účty 5 850 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 15 388 €, pohľadávky 39 €, finančné účty 5 850 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 13 366 €, pohľadávky 2 617 €, finančné účty 6 054 €.25 tis.12,5 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 16 668 €, pohľadávky 168 €, finančné účty 5 241 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 16 000 €, pohľadávky 39 €, finančné účty 5 051 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 15 388 €, pohľadávky 39 €, finančné účty 5 850 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 15 388 €, pohľadávky 39 €, finančné účty 5 850 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 13 366 €, pohľadávky 2 617 €, finančné účty 6 054 €.25 tis.12,5 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 16 668 €, pohľadávky 168 €, finančné účty 5 241 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 16 000 €, pohľadávky 39 €, finančné účty 5 051 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 15 388 €, pohľadávky 39 €, finančné účty 5 850 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 15 388 €, pohľadávky 39 €, finančné účty 5 850 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 13 366 €, pohľadávky 2 617 €, finančné účty 6 054 €.25 tis.12,5 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 833 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 244 €. 2020: vlastné imanie −315 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 405 €. 2021: vlastné imanie −378 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 655 €. 2022: vlastné imanie −378 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 655 €. 2023: vlastné imanie −1 967 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 24 004 €.25 tis.0−2 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 833 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 244 €. 2020: vlastné imanie −315 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 405 €. 2021: vlastné imanie −378 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 655 €. 2022: vlastné imanie −378 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 655 €. 2023: vlastné imanie −1 967 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 24 004 €.25 tis.0−2 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 833 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 244 €. 2020: vlastné imanie −315 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 405 €. 2021: vlastné imanie −378 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 655 €. 2022: vlastné imanie −378 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 655 €. 2023: vlastné imanie −1 967 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 24 004 €.25 tis.0−2 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,3 tis.7601,1 tis.02,2 tis.
Výsledok hospodárenia−1,5 tis.−1,1 tis.−630−1,6 tis.
Aktíva22,1 tis.21,1 tis.21,3 tis.21,3 tis.22 tis.
Vlastné imanie833−315−378−378−2 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť96,2 %101,5 %101,8 %101,8 %108,9 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
2,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
22 tis.
Vlastné imanie
−2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
108,9 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
21,3 tis.
Vlastné imanie
−378
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
101,8 %

2021

Tržby
1,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−63
Aktíva
21,3 tis.
Vlastné imanie
−378
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
101,8 %

2020

Tržby
760
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
21,1 tis.
Vlastné imanie
−315
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
101,5 %

2019

Tržby
1,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,5 tis.
Aktíva
22,1 tis.
Vlastné imanie
833
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,2 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API