prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Touareg s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36780553aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 05. 200719 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Touareg s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36780553
daňové identifikačné číslo
2022385508
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ul. gen. Klapku 3181/37, 94501 Komárno, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 05. 2007
V registri
19 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 19955/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
262631
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovarov za účelom ich ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo ďalšieho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti23. 05. 2007—
prenájom motorových vozidiel23. 05. 2007—
ekonomické, účtovné, organizačné, podnikateľské a personálne poradenstvo23. 05. 2007—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živností23. 05. 2007—
administratívne a sekretárske práce23. 05. 2007—
reklamná a propagačná činnosť23. 05. 2007—
prieskum trhu a verejnej mienky23. 05. 2007—
organizovanie kurzov, školení a seminárov v rozsahu voľnej živnosti23. 05. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022385508: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022385508Obdobia daňových registráciíDIČ 2022385508: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022385508Obdobia daňových registráciíDIČ 2022385508: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022385508
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202238550810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2025 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −4 799 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−4 799 €

▲ 70,3 %

Aktíva

824 989 €

▼ 0,5 %

Vlastné imanie

27 890 €

▼ 14,7 %

Zadlženosť

96,6 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 651 303 €. 2021: tržby 840 €. 2022: tržby 516 130 €. 2023: tržby 172 630 €. 2024: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0651,3 tis.840516,1 tis.172,6 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 651 303 €. 2021: tržby 840 €. 2022: tržby 516 130 €. 2023: tržby 172 630 €. 2024: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0651,3 tis.840516,1 tis.172,6 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 651 303 €. 2021: tržby 840 €. 2022: tržby 516 130 €. 2023: tržby 172 630 €. 2024: tržby 0 €.1 mil.500 tis.00202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 56 002 €. 2021: výsledok hospodárenia −9 068 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 284 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 163 €. 2024: výsledok hospodárenia −4 799 €.100 tis.0−20 tis.+56 tis.−9,1 tis.+4,3 tis.−16,2 tis.−4,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 56 002 €. 2021: výsledok hospodárenia −9 068 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 284 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 163 €. 2024: výsledok hospodárenia −4 799 €.100 tis.0−20 tis.+56 tis.−9,1 tis.+4,3 tis.−16,2 tis.−4,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 56 002 €. 2021: výsledok hospodárenia −9 068 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 284 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 163 €. 2024: výsledok hospodárenia −4 799 €.100 tis.0−20 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 228 382 €, vlastné imanie 53 636 €. 2021: aktíva 190 477 €, vlastné imanie 44 568 €. 2022: aktíva 983 082 €, vlastné imanie 48 851 €. 2023: aktíva 829 398 €, vlastné imanie 32 689 €. 2024: aktíva 824 989 €, vlastné imanie 27 890 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 228 382 €, vlastné imanie 53 636 €. 2021: aktíva 190 477 €, vlastné imanie 44 568 €. 2022: aktíva 983 082 €, vlastné imanie 48 851 €. 2023: aktíva 829 398 €, vlastné imanie 32 689 €. 2024: aktíva 824 989 €, vlastné imanie 27 890 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 228 382 €, vlastné imanie 53 636 €. 2021: aktíva 190 477 €, vlastné imanie 44 568 €. 2022: aktíva 983 082 €, vlastné imanie 48 851 €. 2023: aktíva 829 398 €, vlastné imanie 32 689 €. 2024: aktíva 824 989 €, vlastné imanie 27 890 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 162 981 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 65 401 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 168 890 €, pohľadávky 5 139 €, finančné účty 16 448 €. 2022: dlhodobý majetok 4 924 €, zásoby 140 000 €, pohľadávky 800 221 €, finančné účty 37 937 €. 2023: dlhodobý majetok 3 940 €, zásoby 550 805 €, pohľadávky 243 891 €, finančné účty 30 762 €. 2024: dlhodobý majetok 2 955 €, zásoby 559 414 €, pohľadávky 243 891 €, finančné účty 18 729 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 162 981 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 65 401 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 168 890 €, pohľadávky 5 139 €, finančné účty 16 448 €. 2022: dlhodobý majetok 4 924 €, zásoby 140 000 €, pohľadávky 800 221 €, finančné účty 37 937 €. 2023: dlhodobý majetok 3 940 €, zásoby 550 805 €, pohľadávky 243 891 €, finančné účty 30 762 €. 2024: dlhodobý majetok 2 955 €, zásoby 559 414 €, pohľadávky 243 891 €, finančné účty 18 729 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 162 981 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 65 401 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 168 890 €, pohľadávky 5 139 €, finančné účty 16 448 €. 2022: dlhodobý majetok 4 924 €, zásoby 140 000 €, pohľadávky 800 221 €, finančné účty 37 937 €. 2023: dlhodobý majetok 3 940 €, zásoby 550 805 €, pohľadávky 243 891 €, finančné účty 30 762 €. 2024: dlhodobý majetok 2 955 €, zásoby 559 414 €, pohľadávky 243 891 €, finančné účty 18 729 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 53 636 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 174 746 €. 2021: vlastné imanie 44 568 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 145 909 €. 2022: vlastné imanie 48 851 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 934 231 €. 2023: vlastné imanie 32 689 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 796 709 €. 2024: vlastné imanie 27 890 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 797 099 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 53 636 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 174 746 €. 2021: vlastné imanie 44 568 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 145 909 €. 2022: vlastné imanie 48 851 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 934 231 €. 2023: vlastné imanie 32 689 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 796 709 €. 2024: vlastné imanie 27 890 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 797 099 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 53 636 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 174 746 €. 2021: vlastné imanie 44 568 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 145 909 €. 2022: vlastné imanie 48 851 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 934 231 €. 2023: vlastné imanie 32 689 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 796 709 €. 2024: vlastné imanie 27 890 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 797 099 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 12 613 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 678 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.20 tis.10 tis.012,6 tis.0678034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 12 613 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 678 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.20 tis.10 tis.012,6 tis.0678034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 12 613 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 678 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.20 tis.10 tis.0678340202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby651,3 tis.840516,1 tis.172,6 tis.0
Výsledok hospodárenia56 tis.−9,1 tis.4,3 tis.−16,2 tis.−4,8 tis.
Aktíva228,4 tis.190,5 tis.983,1 tis.829,4 tis.825 tis.
Vlastné imanie53,6 tis.44,6 tis.48,9 tis.32,7 tis.27,9 tis.
Daň z príjmu12,6 tis.06780340
Zadlženosť76,5 %76,6 %95,0 %96,1 %96,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−4,8 tis.
Aktíva
825 tis.
Vlastné imanie
27,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
96,6 %

2023

Tržby
172,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,2 tis.
Aktíva
829,4 tis.
Vlastné imanie
32,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,1 %

2022

Tržby
516,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4,3 tis.
Aktíva
983,1 tis.
Vlastné imanie
48,9 tis.
Daň z príjmu
678
Zadlženosť
95,0 %

2021

Tržby
840
Výsledok hospodárenia
−9,1 tis.
Aktíva
190,5 tis.
Vlastné imanie
44,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
76,6 %

2020

Tržby
651,3 tis.
Výsledok hospodárenia
56 tis.
Aktíva
228,4 tis.
Vlastné imanie
53,6 tis.
Daň z príjmu
12,6 tis.
Zadlženosť
76,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API